SIA "Toma Chocolate" (reģ. Nr. 40203304512) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-03-25. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 938 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 0,38 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Kakao, šokolādes un cukura konditorejas izstrādājumu ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 40203304512 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-03-25 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV81ZZZ40203304512 |
| Juridiskā adrese | Stacijas iela 4, Jūrmala, LV-2008 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 EUR | -938 EUR | 26 271 EUR | 2 |
| 2024 | 377 EUR | -6 064 EUR | 26 066 EUR | 2 |
| 2023 | 200 EUR | -18 071 EUR | 32 029 EUR | 1 |
| 2022 | 0 EUR | -20 905 EUR | 28 203 EUR | 1 |
| 2021 | 0 EUR | -22 EUR | 12 078 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | -0.85 | 0.0 | 0.0 | 3 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.04 | 0.0 | -0.27 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.00 | 0.00 | -0.05 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 2 |
| 2024 | 0.58 | 0.15 | 0.29 | 1 |
| 2023 | -4.70 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2022 | 0.10 | 0.18 | 0.00 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 377 EUR | 200 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 0 EUR | -575 EUR | -24 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -888 EUR | -6 064 EUR | -18 021 EUR | -20 905 EUR | -22 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 0 EUR | 50 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -938 EUR | -6 064 EUR | -18 071 EUR | -20 905 EUR | -22 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 26 271 EUR | 26 066 EUR | 32 029 EUR | 28 203 EUR | 12 078 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 26 271 EUR | 26 066 EUR | 32 029 EUR | 28 203 EUR | 12 078 EUR |
| Pašu kapitāls | -43 200 EUR | -42 262 EUR | -36 198 EUR | -18 127 EUR | 2 778 EUR |
| Īstermiņa saistības | 69 471 EUR | 68 328 EUR | 68 227 EUR | 32 130 EUR | 9 300 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 14 200 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2023-06-27 – 2023-07-28 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,38 | 0,38 | 0,47 | 0,88 | 1,30 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,34 | 0,34 | 0,47 | 0,23 | 0,32 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
— | -1 608,49 % | -9 035,50 % | — | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-3,57 % | -23,26 % | -56,42 % | -74,12 % | -0,18 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
2,17 % | 14,35 % | 49,92 % | 115,33 % | -0,79 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,61 | -1,62 | -1,88 | -2,56 | 3,35 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
2,06 % | 14,35 % | 49,78 % | 532,34 % | -0,79 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-2,94 | -3,50 | -3,73 | -3,11 | 0,48 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Toma Chocolate" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Aizkraukles Saldumi" | 8 416 767 | 1 553 809 | 18,5 % | 66 | 127 527 | 1 399 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Skrīveru saldumi" | 6 902 202 | 49 238 | 0,7 % | 103 | 67 012 | 1 152 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Pure Chocolate" | 6 209 118 | 623 986 | 10,0 % | 55 | 112 893 | 1 356 (2026 Q3) |
| 4 | Snacks and more SIA | 3 535 616 | 332 665 | 9,4 % | 33 | 107 140 | 1 461 (2026 Q3) |
| 5 | Chocolette Confectionary SIA | 2 007 425 | -1 254 385 | -62,5 % | 25 | 80 297 | 2 051 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "SALDUS PĀRTIKAS KOMBINĀTS" | 779 128 | 9 009 | 1,2 % | 41 | 19 003 | 887 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Karameļu darbnīca" | 632 218 | 2 475 | 0,4 % | 14 | 45 158 | 1 330 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Premium chocolate" | 568 782 | -110 658 | -19,5 % | 0 | — | *** |
| 9 | SIA "ALMARINI" | 450 191 | 83 857 | 18,6 % | 8 | 56 274 | 1 596 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "SKRĪVERU PĀRTIKAS KOMBINĀTS" | 329 011 | 2 206 | 0,7 % | 11 | 29 910 | 492 (2026 Q3) |
| 39 | SIA "Toma Chocolate" (šis uzņēmums) | 0 | -938 | — | 3 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203304512 | LV81ZZZ40203304512 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Toma Chocolate" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Toma Chocolate | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-03-25 | NULL | Jūrmala, Stacijas iela 4 | 2008 | 101739696 | 0 | 100003036 | 0130000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10549569 | 40203304512 | 2021-03-22 | 2021-03-25 13:59:57 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203304512 | 2023-07-28 | 24700 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators (SAM 3.1.1.6.) | 15 Citi | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | e2b4e376 |
| 40203304512 | 2023-06-27 | 33500 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators (SAM 3.1.1.6.) | 15 Citi | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | e2b4e376 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92795853 | 40203304512 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2021-03-25 | 2021-03-25 14:02:12 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1385899 | 31285846 | 40203304512 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-03-25 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-07-22 19:05:13.863 |
| 2020582 | 34390648 | 40203304512 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-05-15 21:02:17.876 |
| 2247817 | 35388085 | 40203304512 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-05-20 17:10:29.024 |
| 1716631 | 32420526 | 40203304512 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-05-16 23:06:08.77 |
| 1882236 | 33449768 | 40203304512 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-05-21 21:04:00.975 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1385899 | 31285846 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -22 | 0 | -22 | NULL | 0 | -22 |
| 1716631 | 32420526 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 2712 | 1063 | 16261 | 33391 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -20905 | 0 | -20905 | NULL | 0 | -20905 |
| 1882236 | 33449768 | 200 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 224 | -24 | 15003 | 704 | 23123 | 25413 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -18021 | 50 | -18071 | NULL | 0 | -18071 |
| 2020582 | 34390648 | 377 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 952 | -575 | 4200 | 1252 | 0 | 37 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -6064 | 0 | -6064 | NULL | 0 | -6064 |
| 2247817 | 35388085 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 283 | 600 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -888 | 50 | -938 | NULL | 0 | -938 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1385899 | 31285846 | 475 | 0 | 2456 | 9147 | 12078 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12078 | NULL | 9300 | 0 | 0 | 2778 | 12078 |
| 1716631 | 32420526 | 4795 | 0 | 2463 | 20945 | 28203 | 0 | 0 | 0 | 0 | 28203 | NULL | 32130 | 14200 | 0 | -18127 | 28203 |
| 1882236 | 33449768 | 9569 | 0 | 22460 | 0 | 32029 | 0 | 0 | 0 | 0 | 32029 | NULL | 68227 | 0 | 0 | -36198 | 32029 |
| 2020582 | 34390648 | 61 | 0 | 23444 | 2561 | 26066 | 0 | 0 | 0 | 0 | 26066 | NULL | 68328 | 0 | 0 | -42262 | 26066 |
| 2247817 | 35388085 | 46 | 0 | 23664 | 2561 | 26271 | 0 | 0 | 0 | 0 | 26271 | NULL | 69471 | 0 | 0 | -43200 | 26271 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203304512 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Toma Chocolate" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1082 | 004000 | Jūrmala | 0.58 | 0.15 | 0.29 | 1 |
| 40203304512 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Toma Chocolate" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1082 | 004000 | Jūrmala | -4.70 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 40203304512 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Toma Chocolate" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1082 | 004000 | Jūrmala | 0.10 | 0.18 | 0.00 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203304512 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Toma Chocolate" | ir | 31.03.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203304512 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Toma Chocolate" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Stacijas iela 4, Jūrmala, LV-2008.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 938 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,38 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,34.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -2,94, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 580 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 150 EUR un VSAOI 290 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Kakao, šokolādes un cukura konditorejas izstrādājumu ražošana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Kakao, šokolādes un cukura konditorejas izstrādājumu ražošana · Jūrmala — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 08-11-2026