SIA "MK un špaktelētāji" (reģ. Nr. 40203305698) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-03-30. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 165 563 EUR, peļņa 70 040 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 43,35 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Citur neklasificētu inženierbūvniecības objektu būvniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203305698 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-03-30 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV69ZZZ40203305698 |
| Juridiskā adrese | Bērzupes iela 13 - 82, Rīga, LV-1004 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 165 563 EUR | 70 040 EUR | 305 130 EUR | 3 |
| 2024 | 245 349 EUR | 124 870 EUR | 284 985 EUR | 5 |
| 2023 | 257 139 EUR | 144 702 EUR | 161 364 EUR | 7 |
| 2022 | 157 396 EUR | 2 705 EUR | 5 805 EUR | 8 |
| 2021 | 57 344 EUR | -906 EUR | 6 930 EUR | 3 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.5 | 1.3 | -0.21 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 2.58 | 1.2 | 1.79 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 3.97 | 2.10 | 3.37 | 3 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1.31 | 0.69 | 0.65 | 1 |
| 2024 | 25.96 | 9.17 | 18.82 | 5 |
| 2023 | 11.09 | 5.51 | 13.15 | 5 |
| 2022 | 5.05 | 3.41 | 8.11 | 5 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 098.40 | ~ 872.64 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | 920.11 | ~ 726.48 |
| 2023 | 642.91 | ~ 549.33 |
| 2022 | 396.50 | ~ 353.89 |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (18.82 * 1000) / 0.3409 ) / 5 / 12 = 920.11 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 920.11 * 0.105 = 96.61 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 338.42 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (920.11 - 96.61 - 338.42) * 0.2 ≈ 97.02 EUR
4. Neto alga: 920.11 - 96.61 - 97.02 = ~ 726.48 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 165 563 EUR | 245 349 EUR | 257 139 EUR | 157 396 EUR | 57 344 EUR |
| Bruto peļņa | 71 452 EUR | 139 032 EUR | 163 630 EUR | 2 705 EUR | -906 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 70 040 EUR | 124 870 EUR | 144 702 EUR | 2 705 EUR | -906 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 70 040 EUR | 124 870 EUR | 144 702 EUR | 2 705 EUR | -906 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 305 130 EUR | 284 985 EUR | 161 364 EUR | 5 805 EUR | 6 930 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 305 130 EUR | 284 985 EUR | 161 364 EUR | 5 805 EUR | 6 930 EUR |
| Pašu kapitāls | 298 091 EUR | 272 371 EUR | 147 501 EUR | 2 799 EUR | 94 EUR |
| Īstermiņa saistības | 7 039 EUR | 12 614 EUR | 13 863 EUR | 3 006 EUR | 6 836 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
43,35 | 22,59 | 11,64 | 1,93 | 1,01 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
43,35 | 22,59 | 11,64 | 1,93 | 1,01 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
42,30 % | 50,89 % | 56,27 % | 1,72 % | -1,58 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
22,95 % | 43,82 % | 89,67 % | 46,60 % | -13,07 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
23,50 % | 45,85 % | 98,10 % | 96,64 % | -963,83 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,02 | 0,05 | 0,09 | 1,07 | 72,72 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,54 | 0,86 | 1,59 | 27,11 | 8,27 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
23,50 % | 45,85 % | 98,10 % | 96,64 % | -963,83 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
20,57 | 12,78 | 10,27 | 29,65 | 7,88 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "MK un špaktelētāji" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Aktīvu izmantošanas efektivitāte ir apmierinoša, taču ar izaugsmes potenciālu.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Steel Constructor MM" | 8 546 733 | 53 243 | 0,6 % | 23 | 371 597 | 2 176 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "City Playgrounds" | 5 616 010 | 164 773 | 2,9 % | 57 | 98 526 | 2 308 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "SKH" | 4 555 979 | -1 061 399 | -23,3 % | 61 | 74 688 | 1 467 (2026 Q3) |
| 4 | PS "ROLS Būve" | 4 501 946 | -38 330 | -0,9 % | 1 | 4 501 946 | *** |
| 5 | SIA "BIGSA" | 4 362 875 | 138 574 | 3,2 % | 44 | 99 156 | 2 001 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "GoPlay" | 3 179 259 | 342 292 | 10,8 % | 22 | 144 512 | 1 416 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "SOMU MĀJA" | 2 981 310 | 448 289 | 15,0 % | 7 | 425 901 | 2 648 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "EURO ENERĢIJAS SERVISS" | 2 865 773 | 637 667 | 22,3 % | 20 | 143 289 | 3 206 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "HEKTORS" | 2 714 335 | 121 000 | 4,5 % | 43 | 63 124 | 1 486 (2026 Q3) |
| 10 | SIA We Build Parks | 2 434 683 | 46 030 | 1,9 % | 37 | 65 802 | 2 519 (2026 Q3) |
| 53 | SIA "MK un špaktelētāji" (šis uzņēmums) | 165 563 | 70 040 | 42,3 % | 1 | 165 563 | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203305698 | LV69ZZZ40203305698 | SIA "MK un špaktelētāji" | SIA | MK un špaktelētāji | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-03-30 | NULL | Rīga, Bērzupes iela 13 - 82 | 1004 | 111892546 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10561822 | 40203305698 | 2021-03-18 | 2021-03-30 07:12:09 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92796598 | 40203305698 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1000 | EUR | 2021-03-30 | 2021-03-30 07:18:43 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1732995 | 32478256 | 40203305698 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 8 | ONES | EUR | 2023-05-29 20:03:20.628 |
| 1907835 | 33522662 | 40203305698 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2024-06-01 03:14:44.684 |
| 1318298 | 30673424 | 40203305698 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-03-30 | 2021-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2022-03-18 15:01:22.779 |
| 2045081 | 34472933 | 40203305698 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2025-06-01 03:00:23.831 |
| 2348499 | 35585128 | 40203305698 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2026-07-13 03:00:34.415 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1318298 | 30673424 | 57344 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 58250 | -906 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -906 | 0 | -906 | NULL | 0 | -906 |
| 1732995 | 32478256 | 157396 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 154691 | 2705 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2705 | 0 | 2705 | NULL | 0 | 2705 |
| 1907835 | 33522662 | 257139 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 93509 | 163630 | 0 | 18553 | 0 | 375 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 144702 | 0 | 144702 | NULL | 0 | 144702 |
| 2045081 | 34472933 | 245349 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 106317 | 139032 | 0 | 14162 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 124870 | 0 | 124870 | NULL | 0 | 124870 |
| 2348499 | 35585128 | 165563 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 94111 | 71452 | 0 | 2907 | 1495 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 70040 | 0 | 70040 | NULL | 0 | 70040 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1318298 | 30673424 | 2843 | 0 | 4087 | 0 | 6930 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6930 | NULL | 6836 | 0 | 0 | 94 | 6930 |
| 1732995 | 32478256 | 29 | 0 | 5776 | 0 | 5805 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5805 | NULL | 3006 | 0 | 0 | 2799 | 5805 |
| 1907835 | 33522662 | 21491 | 0 | 139873 | 0 | 161364 | 0 | 0 | 0 | 0 | 161364 | NULL | 13863 | 0 | 0 | 147501 | 161364 |
| 2045081 | 34472933 | 37790 | 0 | 247195 | 0 | 284985 | 0 | 0 | 0 | 0 | 284985 | NULL | 12614 | 0 | 0 | 272371 | 284985 |
| 2348499 | 35585128 | 6879 | 0 | 298251 | 0 | 305130 | 0 | 0 | 0 | 0 | 305130 | NULL | 7039 | 0 | 0 | 298091 | 305130 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203305698 | SIA "MK un špaktelētāji" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4299 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 25.96 | 9.17 | 18.82 | 5 |
| 40203305698 | SIA "MK un špaktelētāji" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4299 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 11.09 | 5.51 | 13.15 | 5 |
| 40203305698 | SIA "MK un špaktelētāji" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4299 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 5.05 | 3.41 | 8.11 | 5 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203305698 | SIA "MK un špaktelētāji" | ir | 10.08.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203305698 | SIA "MK un špaktelētāji" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Bērzupes iela 13 - 82, Rīga, LV-1004.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 165 563 EUR, un peļņa bija 70 040 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 43,35 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 43,35.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 20,57, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 920.11 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 726.48 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 25 960 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 9 170 EUR un VSAOI 18 820 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificētu inženierbūvniecības objektu būvniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citur neklasificētu inženierbūvniecības objektu būvniecība · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026