SIA "Creative Investment" (reģ. Nr. 40203305950) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-03-30. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 191 204 EUR, peļņa 466 EUR, darbinieku skaits: 6. Kopējais likviditātes koeficients: 1,44 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Restorānu pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 40203305950 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-03-30 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV55ZZZ40203305950 |
| Juridiskā adrese | Kovārņu iela 33 - 9, Cēsis, Cēsu nov., LV-4101 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-18
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 191 204 EUR | 466 EUR | 19 983 EUR | 6 |
| 2024 | 146 798 EUR | 565 EUR | 15 538 EUR | 5 |
| 2023 | 59 038 EUR | 5 930 EUR | 7 693 EUR | 2 |
| 2022 | 47 298 EUR | -2 870 EUR | 4 145 EUR | 2 |
| 2021 | 8 590 EUR | -2 178 EUR | 7 564 EUR | 3 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 10.18 | 0.73 | 4.47 | 5 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 11.9 | 0.8 | 5.52 | 7 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 7.37 | 0.58 | 3.71 | 6 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 8.65 | 0.70 | 4.17 | 6 |
| 2024 | 19.18 | 2.48 | 10.49 | 4 |
| 2023 | 10.35 | 0.63 | 4.65 | 2 |
| 2022 | 7.38 | 0.81 | 4.33 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 874.16 | ~ 723.12 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 771.07 | ~ 654.38 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 604.61 | ~ 541.12 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 679.57 | ~ 583.17 |
| 2024 | 641.07 | ~ 548.16 |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (10.49 * 1000) / 0.3409 ) / 4 / 12 = 641.07 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 641.07 * 0.105 = 67.31 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 445.74 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (641.07 - 67.31 - 445.74) * 0.2 ≈ 25.60 EUR
4. Neto alga: 641.07 - 67.31 - 25.60 = ~ 548.16 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 191 204 EUR | 146 798 EUR | 59 038 EUR | 47 298 EUR | 8 590 EUR |
| Bruto peļņa | 466 EUR | 565 EUR | 5 930 EUR | -2 870 EUR | -2 178 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 466 EUR | 565 EUR | 5 930 EUR | -2 870 EUR | -2 178 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 466 EUR | 565 EUR | 5 930 EUR | -2 870 EUR | -2 178 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 19 983 EUR | 15 538 EUR | 7 693 EUR | 4 145 EUR | 7 564 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 13 943 EUR | 7 998 EUR | 1 153 EUR | 1 884 EUR | 5 037 EUR |
| Pašu kapitāls | 4 713 EUR | 4 247 EUR | 3 682 EUR | -2 248 EUR | 622 EUR |
| Īstermiņa saistības | 9 666 EUR | 9 031 EUR | 1 451 EUR | 2 051 EUR | 1 412 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 5 604 EUR | 2 260 EUR | 2 560 EUR | 4 342 EUR | 5 530 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2024-02-20 – 2024-11-26 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,44 | 0,89 | 0,79 | 0,92 | 3,57 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,61 | 0,71 | 0,50 | 0,52 | 3,57 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
0,24 % | 0,38 % | 10,04 % | -6,07 % | -25,36 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
2,33 % | 3,64 % | 77,08 % | -69,24 % | -28,79 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
9,89 % | 13,30 % | 161,05 % | 127,67 % | -350,16 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
3,24 | 2,66 | 1,09 | -2,84 | 11,16 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
9,57 | 9,45 | 7,67 | 11,41 | 1,14 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
4,52 % | 8,68 % | 95,00 % | -137,06 % | -35,40 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
10,10 | 9,88 | 10,82 | 8,60 | 0,69 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Creative Investment" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas spēj segt saistības, taču darbojas ar minimālu finanšu rezervi.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Resursu izmantošana ir vidēja, taču pastāv iespējas to uzlabot.
Kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, nodrošinot stabilu, bet ne izcilu sniegumu.
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Arī ieguldītā kapitāla atdeve ir zema, kas liecina par neefektīvu kapitāla izmantošanu.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "PREMIER RESTAURANTS LATVIA" | 88 496 176 | 5 173 520 | 5,8 % | 878 | 100 793 | 1 290 (2026 Q3) |
| 2 | AS "LIDO" | 69 573 221 | 7 323 855 | 10,5 % | 1 197 | 58 123 | 1 520 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "TIAMO GRUPA" | 24 801 424 | 83 901 | 0,3 % | 741 | 33 470 | 1 040 (2026 Q3) |
| 4 | SIA LAGE GROUP | 10 435 193 | 294 298 | 2,8 % | 246 | 42 419 | 1 045 (2026 Q3) |
| 5 | SIA APL Fresh Food | 10 170 510 | 545 869 | 5,4 % | 168 | 60 539 | 1 183 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "HARTVIK F" | 8 584 133 | -150 310 | -1,8 % | 176 | 48 773 | 1 801 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "LATER LTD" | 7 809 989 | 154 567 | 2,0 % | 137 | 57 007 | 1 087 (2026 Q3) |
| 8 | "Lage Ltd" SIA | 7 571 628 | -234 364 | -3,1 % | 248 | 30 531 | 892 (2026 Q3) |
| 9 | SIA Cakes and Bakes Latvia | 6 499 377 | -219 586 | -3,4 % | 92 | 70 645 | 1 937 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "VĒL VAIRĀK SAULES" | 5 526 085 | 53 913 | 1,0 % | 110 | 50 237 | 1 203 (2026 Q3) |
| 575 | SIA "Creative Investment" (šis uzņēmums) | 191 204 | 466 | 0,2 % | 5 | 38 241 | 874 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203305950 | LV55ZZZ40203305950 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Creative Investment" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Creative Investment | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-03-30 | NULL | Cēsu nov., Cēsis, Kovārņu iela 33 - 9 | 4101 | 117620153 | 100015774 | 100003157 | 0420201 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10565929 | 40203305950 | 2021-03-16 | 2021-03-30 17:29:59 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203305950 | 2024-11-26 | 57.66 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Altum aizdevumu portfelī iekļauto darījumu procentu likmes subsīdijas | 03 Galvojums/garantija | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 4567ba26 |
| 40203305950 | 2024-02-20 | 2818.34 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Mikrokreditēšana un aizdevumi uzsācējiem (SAM 3.1.1.4.) | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | b5d8967f |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92842045 | 40203305950 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2022-02-10 | 2022-02-10 09:55:57 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1750119 | 32524376 | 40203305950 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-06-03 03:23:51.397 |
| 1914782 | 33536560 | 40203305950 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-06-02 20:04:52.71 |
| 2297898 | 35456449 | 40203305950 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2026-05-29 21:02:36.526 |
| 1414932 | 31385139 | 40203305950 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-03-30 | 2021-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2022-08-05 04:38:38.919 |
| 2056158 | 34506327 | 40203305950 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2025-06-05 18:00:18.738 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1414932 | 31385139 | 8590 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 10768 | -2178 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2178 | 0 | -2178 | NULL | 0 | -2178 |
| 1750119 | 32524376 | 47298 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 50168 | -2870 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2870 | 0 | -2870 | NULL | 0 | -2870 |
| 1914782 | 33536560 | 59038 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 53108 | 5930 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 5930 | 0 | 5930 | NULL | 0 | 5930 |
| 2056158 | 34506327 | 146798 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 146233 | 565 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 565 | 0 | 565 | NULL | 0 | 565 |
| 2297898 | 35456449 | 191204 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 190738 | 466 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 466 | 0 | 466 | NULL | 0 | 466 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1414932 | 31385139 | 3457 | 1400 | 180 | 0 | 5037 | 0 | 2527 | 0 | 2527 | 7564 | NULL | 1412 | 5530 | 0 | 622 | 7564 |
| 1750119 | 32524376 | 1064 | 0 | 0 | 820 | 1884 | 0 | 2261 | 0 | 2261 | 4145 | NULL | 2051 | 4342 | 0 | -2248 | 4145 |
| 1914782 | 33536560 | 725 | 0 | 0 | 428 | 1153 | 0 | 6540 | 0 | 6540 | 7693 | NULL | 1451 | 2560 | 0 | 3682 | 7693 |
| 2056158 | 34506327 | 6378 | 0 | 0 | 1620 | 7998 | 0 | 7540 | 0 | 7540 | 15538 | NULL | 9031 | 2260 | 0 | 4247 | 15538 |
| 2297898 | 35456449 | 5863 | 0 | 0 | 8080 | 13943 | 0 | 6040 | 0 | 6040 | 19983 | NULL | 9666 | 5604 | 0 | 4713 | 19983 |
[securing_measures]
| ID | Reģ.Nr. | securing_measure_type | securing_measure_type_text | type_details | No | case_number | institution_identifier | institution_registration_number | institution_name |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91359848 | 40203305950 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots aizliegums komercķīlas reģistrācijai, pārjaunošanai, grozīšanai Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra komercķīlu reģistrā | 2025-04-07 | 30.4/17.20.3/39347 | 1000334326 | NULL | VID Nodokļu nomaksas veicināšanas pārvalde |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203305950 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Creative Investment" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5611 | 026200 | Cēsis | 19.18 | 2.48 | 10.49 | 4 |
| 40203305950 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Creative Investment" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5610 | 026200 | Cēsis | 10.35 | 0.63 | 4.65 | 2 |
| 40203305950 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Creative Investment" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5610 | 026200 | Cēsis | 7.38 | 0.81 | 4.33 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203305950 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Creative Investment" | ir | 20.04.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203305950 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Creative Investment" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Kovārņu iela 33 - 9, Cēsis, Cēsu nov., LV-4101.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 191 204 EUR, un peļņa bija 466 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 6 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,44 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,61.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 10,10, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 641.07 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 548.16 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 19 180 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 2 480 EUR un VSAOI 10 490 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Restorānu pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Restorānu pakalpojumi · Cēsu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 18-10-2026