SIA "MN 24" (reģ. Nr. 40203310608) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-04-16. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 300 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 25,92 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: C.
Pamatdarbība: Juridiskie pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 40203310608 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-04-16 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV98ZZZ40203310608 |
| Juridiskā adrese | "Unģēni 1", Salacgrīvas pag., Limbažu nov., LV-4033 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 EUR | -300 EUR | 1 296 EUR | 1 |
| 2024 | 18 750 EUR | 17 EUR | 1 546 EUR | 1 |
| 2023 | 18 750 EUR | 17 EUR | 1 546 EUR | 1 |
| 2022 | 18 750 EUR | 17 EUR | 2 161 EUR | 2 |
| 2021 | 20 953 EUR | -1 271 EUR | 3 980 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.12 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2024 | 0.06 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2022 | 9.14 | 1.72 | 2.41 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 18 750 EUR | 18 750 EUR | 18 750 EUR | 20 953 EUR |
| Bruto peļņa | 0 EUR | 16 896 EUR | 16 896 EUR | 16 896 EUR | 18 841 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -300 EUR | 17 EUR | 17 EUR | 17 EUR | -1 271 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -300 EUR | 17 EUR | 17 EUR | 17 EUR | -1 271 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 1 296 EUR | 1 546 EUR | 1 546 EUR | 2 161 EUR | 3 980 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 1 296 EUR | 1 546 EUR | 1 546 EUR | 2 161 EUR | 3 980 EUR |
| Pašu kapitāls | 1 246 EUR | 1 546 EUR | 1 546 EUR | 1 546 EUR | 1 529 EUR |
| Īstermiņa saistības | 50 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 615 EUR | 2 451 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
25,92 | — | — | 3,51 | 1,62 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
25,92 | — | — | 3,51 | 1,62 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
— | 0,09 % | 0,09 % | 0,09 % | -6,07 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-23,15 % | 1,10 % | 1,10 % | 0,79 % | -31,93 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-24,08 % | 1,10 % | 1,10 % | 1,10 % | -83,13 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,04 | 0,00 | 0,00 | 0,40 | 1,60 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 12,13 | 12,13 | 8,68 | 5,26 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-24,08 % | 1,10 % | 1,10 % | 1,10 % | -83,13 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
11,25 | 13,70 | 13,70 | 10,86 | 5,12 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "MN 24" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sorainen ZAB SIA | 13 982 911 | 3 940 007 | 28,2 % | 82 | 170 523 | 2 743 (2026 Q3) |
| 2 | ZAB COBALT SIA | 9 072 655 | 2 810 457 | 31,0 % | 39 | 232 632 | 3 201 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "I & D KONSULTĀCIJAS" | 6 015 444 | 2 543 468 | 42,3 % | 2 | 3 007 722 | *** |
| 4 | "ZAB Ellex Kļaviņš" SIA | 5 602 885 | 1 469 440 | 26,2 % | 22 | 254 677 | 2 564 (2026 Q3) |
| 5 | TEGOS zvērinātu advokātu birojs SIA | 5 295 117 | 976 580 | 18,4 % | 25 | 211 805 | 2 638 (2026 Q3) |
| 6 | Zvērinātu advokātu birojs "Rode un partneri asociētie partneri" PS | 4 328 941 | 3 746 852 | 86,6 % | 4 | 1 082 235 | 1 085 (2026 Q3) |
| 7 | ZAB Eversheds Sutherland Bitāns SIA | 4 039 762 | 579 891 | 14,4 % | 21 | 192 370 | 3 251 (2026 Q3) |
| 8 | BERG ZAB SIA | 3 827 276 | 2 897 480 | 75,7 % | 12 | 318 940 | 2 917 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "ZAB Spīgulis & Kukainis" | 3 319 630 | 281 041 | 8,5 % | 7 | 474 233 | 2 549 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "METIDA" | 3 000 259 | 109 | 0,0 % | 2 | 1 500 130 | *** |
| 1236 | SIA "MN 24" (šis uzņēmums) | 0 | -300 | — | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203310608 | LV98ZZZ40203310608 | SIA "MN 24" | SIA | MN 24 | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-04-16 | NULL | Limbažu nov., Salacgrīvas pag., "Unģēni 1" | 4033 | 103860331 | 100016606 | 0 | 0661435 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10609933 | 40203310608 | 2021-04-12 | 2021-04-16 13:08:17 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92811230 | 40203310608 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2021-07-05 | 2021-07-05 08:53:19 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1395356 | 31321394 | 40203310608 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-04-16 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-07-28 19:40:13.106 |
| 1752516 | 32529175 | 40203310608 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-06-03 19:08:10.767 |
| 1896660 | 33492367 | 40203310608 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-05-29 04:04:44.808 |
| 1992364 | 34305626 | 40203310608 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-04-30 03:01:16.245 |
| 2125314 | 35123588 | 40203310608 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-02-27 21:02:29.479 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1395356 | 31321394 | 20953 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2112 | 18841 | 12582 | 2900 | 0 | 4630 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1271 | 0 | -1271 | NULL | 0 | -1271 |
| 1752516 | 32529175 | 18750 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1854 | 16896 | 11458 | 1800 | 0 | 3621 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 17 | 0 | 17 | NULL | 0 | 17 |
| 1896660 | 33492367 | 18750 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1854 | 16896 | 11458 | 1800 | 0 | 3621 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 17 | 0 | 17 | NULL | 0 | 17 |
| 1992364 | 34305626 | 18750 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1854 | 16896 | 11458 | 1800 | 0 | 3621 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 17 | 0 | 17 | NULL | 0 | 17 |
| 2125314 | 35123588 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -300 | 0 | -300 | NULL | 0 | -300 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1395356 | 31321394 | 3773 | 0 | 207 | 0 | 3980 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3980 | NULL | 2451 | 0 | 0 | 1529 | 3980 |
| 1752516 | 32529175 | 2061 | 0 | 100 | 0 | 2161 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2161 | NULL | 615 | 0 | 0 | 1546 | 2161 |
| 1896660 | 33492367 | 1546 | 0 | 0 | 0 | 1546 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1546 | NULL | 0 | 0 | 0 | 1546 | 1546 |
| 1992364 | 34305626 | 1546 | 0 | 0 | 0 | 1546 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1546 | NULL | 0 | 0 | 0 | 1546 | 1546 |
| 2125314 | 35123588 | 1296 | 0 | 0 | 0 | 1296 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1296 | NULL | 50 | 0 | 0 | 1246 | 1296 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203310608 | SIA "MN 24" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6910 | 035480 | Salacgrīvas pag. | 0.06 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203310608 | SIA "MN 24" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6910 | 035480 | Salacgrīvas pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203310608 | SIA "MN 24" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6910 | 035480 | Salacgrīvas pag. | 9.14 | 1.72 | 2.41 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203310608 | SIA "MN 24" | nav | 31.05.2022 | nav | nav | 28.12.2023 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203310608 | SIA "MN 24" | C | Pārkāpumi saistību izpildē | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Unģēni 1", Salacgrīvas pag., Limbažu nov., LV-4033.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 300 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 25,92 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 25,92.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 11,25, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 60 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "C" — Pārkāpumi saistību izpildē.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Juridiskie pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Juridiskie pakalpojumi · Limbažu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 08-11-2026