SIA "Wine Club" (reģ. Nr. 40203312149) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-04-22. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 227 392 EUR, peļņa 2 333 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 1,08 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Dzērienu mazumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203312149 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-04-22 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV07ZZZ40203312149 |
| Juridiskā adrese | Kuģu iela 15 - 1, Rīga, LV-1048 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 227 392 EUR | 2 333 EUR | 199 852 EUR | 2 |
| 2024 | 217 414 EUR | 3 847 EUR | 291 818 EUR | 2 |
| 2023 | 259 473 EUR | 6 858 EUR | 215 425 EUR | 2 |
| 2022 | 291 878 EUR | 1 294 EUR | 213 554 EUR | 2 |
| 2021 | 57 661 EUR | -1 382 EUR | 211 302 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 5.4 | 0.89 | 1.32 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 8.19 | 1.07 | 1.62 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 4.84 | 1.06 | 1.59 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 4.50 | 1.03 | 1.54 | 2 |
| 2024 | 51.08 | 3.66 | 5.97 | 2 |
| 2023 | 70.26 | 3.67 | 5.99 | 2 |
| 2022 | 72.10 | 3.16 | 5.15 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 227 392 EUR | 217 414 EUR | 259 473 EUR | 291 878 EUR | 57 661 EUR |
| Bruto peļņa | 38 365 EUR | 38 660 EUR | 40 472 EUR | 34 778 EUR | 6 110 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 2 333 EUR | 3 897 EUR | 6 858 EUR | 1 294 EUR | -1 372 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 50 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 10 EUR |
| Tīrā peļņa | 2 333 EUR | 3 847 EUR | 6 858 EUR | 1 294 EUR | -1 382 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 199 852 EUR | 291 818 EUR | 215 425 EUR | 213 554 EUR | 211 302 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 198 948 EUR | 289 965 EUR | 212 520 EUR | 210 038 EUR | 209 436 EUR |
| Pašu kapitāls | 15 950 EUR | 13 617 EUR | 9 770 EUR | 2 912 EUR | 1 618 EUR |
| Īstermiņa saistības | 183 902 EUR | 278 201 EUR | 5 655 EUR | 210 642 EUR | 209 684 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 200 000 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,08 | 1,04 | 37,58 | 1,00 | 1,00 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,12 | 0,14 | 5,43 | 0,32 | 0,43 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
1,03 % | 1,77 % | 2,64 % | 0,44 % | -2,40 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
1,17 % | 1,32 % | 3,18 % | 0,61 % | -0,65 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
14,63 % | 28,25 % | 70,19 % | 44,44 % | -85,41 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
11,53 | 20,43 | 21,05 | 72,34 | 129,59 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | 20,49 | — | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,14 | 0,75 | 1,20 | 1,37 | 0,27 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
14,63 % | 30,09 % | 3,27 % | 44,44 % | -84,80 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
1,33 | 0,88 | 2,05 | 1,40 | 0,26 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Wine Club" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pietiekama ikdienas darbībai, bet ar ierobežotām rezervēm.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Tomēr aktīvu atdeve ir nepietiekama, kas liecina par to neefektīvu izmantošanu.
Pašu kapitāla izmantošanas efektivitāte ir stabila, bet mērena.
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Kapitāla efektivitāte ir līdzsvarota.
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "DGR solutions" | 58 038 011 | 1 493 813 | 2,6 % | 196 | 296 112 | 978 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Aldar Latvia" | 46 563 861 | 879 429 | 1,9 % | 103 | 452 076 | 1 745 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "DEVONA" | 25 548 582 | 193 714 | 0,8 % | 100 | 255 486 | 1 037 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "ET Invest" | 20 808 043 | -628 430 | -3,0 % | 0 | — | — |
| 5 | AS "BOOZIE" | 18 818 795 | 9 045 | 0,0 % | 87 | 216 308 | 1 166 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Riga Spirits & Wine Outlet" | 15 474 778 | -75 175 | -0,5 % | 52 | 297 592 | 1 369 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "GELSVA" | 13 952 573 | -327 348 | -2,3 % | 55 | 253 683 | 1 625 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "ELIOTS" | 3 290 428 | 3 724 | 0,1 % | 39 | 84 370 | 925 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Noble Wine" | 2 913 592 | 55 257 | 1,9 % | 20 | 145 680 | 2 151 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "MV TRANS" | 2 300 419 | -17 396 | -0,8 % | 11 | 209 129 | 1 147 (2026 Q3) |
| 30 | SIA "Wine Club" (šis uzņēmums) | 227 392 | 2 333 | 1,0 % | 2 | 113 696 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203312149 | LV07ZZZ40203312149 | SIA "Wine Club" | SIA | Wine Club | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-04-22 | NULL | Rīga, Kuģu iela 15 - 1 | 1048 | 119331666 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10625334 | 40203312149 | 2021-04-12 | 2021-04-22 10:00:43 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92800718 | 40203312149 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 3000 | EUR | 2021-04-22 | 2021-04-22 10:02:26 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1302955 | 30452269 | 40203312149 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-04-22 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-01-31 17:03:07.582 |
| 1843945 | 33288414 | 40203312149 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-04-05 17:03:06.918 |
| 1981335 | 34250230 | 40203312149 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-04-10 19:02:23.691 |
| 1448840 | 32139741 | 40203312149 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-02-27 17:13:31.964 |
| 2096192 | 35011152 | 40203312149 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-01-13 19:00:49.077 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1302955 | 30452269 | 57661 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 51551 | 6110 | 5612 | 90 | 0 | 1780 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1372 | 10 | -1382 | NULL | 0 | -1382 |
| 1448840 | 32139741 | 291878 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 257100 | 34778 | 11835 | 20778 | 0 | 871 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1294 | 0 | 1294 | NULL | 0 | 1294 |
| 1843945 | 33288414 | 259473 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 219001 | 40472 | 10506 | 21751 | 0 | 1357 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 6858 | 0 | 6858 | NULL | 0 | 6858 |
| 1981335 | 34250230 | 217414 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 178754 | 38660 | 10661 | 21657 | 8 | 2253 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | NULL | NULL | 3897 | 50 | 3847 | NULL | 0 | 3847 |
| 2096192 | 35011152 | 227392 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 189027 | 38365 | 11782 | 23004 | 0 | 1246 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2333 | 0 | 2333 | NULL | 0 | 2333 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1302955 | 30452269 | 73171 | 0 | 16488 | 119777 | 209436 | 0 | 1692 | 174 | 1866 | 211302 | NULL | 209684 | 0 | 0 | 1618 | 211302 |
| 1448840 | 32139741 | 46900 | 0 | 21198 | 141940 | 210038 | 0 | 3380 | 136 | 3516 | 213554 | NULL | 210642 | 0 | 0 | 2912 | 213554 |
| 1843945 | 33288414 | 12506 | 0 | 18210 | 181804 | 212520 | 0 | 2807 | 98 | 2905 | 215425 | NULL | 5655 | 200000 | 0 | 9770 | 215425 |
| 1981335 | 34250230 | 15167 | 0 | 24926 | 249872 | 289965 | 0 | 1793 | 60 | 1853 | 291818 | NULL | 278201 | 0 | 0 | 13617 | 291818 |
| 2096192 | 35011152 | 4839 | 0 | 17543 | 176566 | 198948 | 0 | 882 | 22 | 904 | 199852 | NULL | 183902 | 0 | 0 | 15950 | 199852 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203312149 | SIA "Wine Club" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4725 | 010092 | Kurzemes rajons | 51.08 | 3.66 | 5.97 | 2 |
| 40203312149 | SIA "Wine Club" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4725 | 010092 | Kurzemes rajons | 70.26 | 3.67 | 5.99 | 2 |
| 40203312149 | SIA "Wine Club" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4725 | 010092 | Kurzemes rajons | 72.10 | 3.16 | 5.15 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203312149 | SIA "Wine Club" | ir | 14.06.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203312149 | SIA "Wine Club" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Kuģu iela 15 - 1, Rīga, LV-1048.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 227 392 EUR, un peļņa bija 2 333 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,08 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,12.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1,33, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 51 080 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 3 660 EUR un VSAOI 5 970 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Dzērienu mazumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Dzērienu mazumtirdzniecība · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 08-11-2026