SIA "Autoskola TALISMAN" (reģ. Nr. 40203312882) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-04-26. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 33 134 EUR, peļņa 2 295 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 1,10 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Autoskolu darbība
| Reģistrācijas Nr. | 40203312882 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-04-26 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV04ZZZ40203312882 |
| Juridiskā adrese | Dobeles iela 33 - 1, Daugavpils, LV-5404 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 33 134 EUR | 2 295 EUR | 38 324 EUR | 2 |
| 2024 | 23 057 EUR | 145 EUR | 16 005 EUR | 1 |
| 2023 | 27 225 EUR | 5 686 EUR | 14 354 EUR | 0 |
| 2022 | 12 450 EUR | 1 907 EUR | 17 313 EUR | 0 |
| 2021 | 200 EUR | 235 EUR | 17 085 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.18 | 0.0 | 0.18 | 3 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.18 | 0.0 | 0.17 | 3 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.16 | 0.00 | 0.12 | 3 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 2 |
| 2024 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2023 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 58.67 | ~ 52.51 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 55.41 | ~ 49.59 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 39.11 | ~ 35.01 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 33 134 EUR | 23 057 EUR | 27 225 EUR | 12 450 EUR | 200 EUR |
| Bruto peļņa | 3 453 EUR | 411 EUR | 5 862 EUR | 2 036 EUR | 194 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 2 295 EUR | 195 EUR | 5 736 EUR | 1 957 EUR | 235 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 2 295 EUR | 145 EUR | 5 686 EUR | 1 907 EUR | 235 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 38 324 EUR | 16 005 EUR | 14 354 EUR | 17 313 EUR | 17 085 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 13 740 EUR | 6 588 EUR | 520 EUR | 2 796 EUR | 335 EUR |
| Pašu kapitāls | 13 068 EUR | 10 773 EUR | 10 628 EUR | 4 942 EUR | 3 035 EUR |
| Īstermiņa saistības | 12 445 EUR | 2 532 EUR | 926 EUR | 471 EUR | 150 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 12 811 EUR | 2 700 EUR | 2 800 EUR | 11 900 EUR | 13 900 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,10 | 2,60 | 0,56 | 5,94 | 2,23 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,10 | 2,60 | 0,56 | 5,94 | 2,23 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
6,93 % | 0,63 % | 20,89 % | 15,32 % | 117,50 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
5,99 % | 0,91 % | 39,61 % | 11,01 % | 1,38 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
17,56 % | 1,35 % | 53,50 % | 38,59 % | 7,74 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,93 | 0,49 | 0,35 | 2,50 | 4,63 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
4,10 | — | — | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,86 | 1,44 | 1,90 | 0,72 | 0,01 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
11,73 % | 1,45 % | 42,72 % | 11,62 % | 1,39 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
1,64 | 3,09 | 4,94 | 1,57 | 0,30 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Autoskola TALISMAN" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pietiekama ikdienas darbībai, bet ar ierobežotām rezervēm.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Vienlaikus saistību īpatsvars ir paaugstināts, kas palielina finanšu riskus.
Aktīvu izmantošanas efektivitāte ir apmierinoša, taču ar izaugsmes potenciālu.
Kapitāla efektivitāte ir līdzsvarota.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | "Air Baltic Training", SIA | 5 962 311 | 569 498 | 9,6 % | 65 | 91 728 | 5 022 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Autoskola EINŠTEINS" | 3 438 598 | 387 912 | 11,3 % | 31 | 110 923 | 1 952 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Presto Autoskola" | 1 094 650 | 7 390 | 0,7 % | 7 | 156 379 | 1 528 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "VIKINGI" | 697 042 | 33 926 | 4,9 % | 12 | 58 087 | 706 (2026 Q3) |
| 5 | SIA Autoskola "Galvenais ceļš" | 678 258 | 1 084 | 0,2 % | 5 | 135 652 | 1 191 (2026 Q3) |
| 6 | SIA Burnickis | 619 687 | 137 056 | 22,1 % | 5 | 123 937 | 968 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "AG-ARMA" | 520 608 | 165 738 | 31,8 % | 12 | 43 384 | 862 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Gross" | 246 980 | 23 279 | 9,4 % | 8 | 30 873 | 716 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "AUTOPROFS" | 244 792 | 461 | 0,2 % | 4 | 61 198 | 697 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "S LAURIS" | 197 311 | -1 441 | -0,7 % | 7 | 28 187 | 895 (2026 Q3) |
| 78 | SIA "Autoskola TALISMAN" (šis uzņēmums) | 33 134 | 2 295 | 6,9 % | 3 | 11 045 | 59 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203312882 | LV04ZZZ40203312882 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Autoskola TALISMAN" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Autoskola TALISMAN | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-04-26 | NULL | Daugavpils, Dobeles iela 33 - 1 | 5404 | 116102312 | 0 | 100003011 | 0050000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10632953 | 40203312882 | 2021-04-19 | 2021-04-26 08:41:36 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92801085 | 40203312882 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2021-04-26 | 2021-04-26 08:42:53 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1829072 | 33237837 | 40203312882 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-03-24 19:02:41.201 |
| 2344837 | 35555223 | 40203312882 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-06-27 17:01:15.655 |
| 1425333 | 31399531 | 40203312882 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-04-26 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-09-03 07:14:28.397 |
| 1752372 | 32528886 | 40203312882 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-06-03 19:03:11.346 |
| 2059862 | 34516333 | 40203312882 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-06-06 21:01:28.258 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1425333 | 31399531 | 200 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 6 | 194 | 0 | 27 | 68 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 235 | 0 | 235 | NULL | 0 | 235 |
| 1752372 | 32528886 | 12450 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 10414 | 2036 | 0 | 79 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1957 | 50 | 1907 | NULL | 0 | 1907 |
| 1829072 | 33237837 | 27225 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 21363 | 5862 | 0 | 126 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 5736 | 50 | 5686 | NULL | 0 | 5686 |
| 2059862 | 34516333 | 23057 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 22646 | 411 | 0 | 216 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 195 | 50 | 145 | NULL | 0 | 145 |
| 2344837 | 35555223 | 33134 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 29681 | 3453 | 0 | 418 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 740 | NULL | NULL | 2295 | 0 | 2295 | NULL | 0 | 2295 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1425333 | 31399531 | 329 | 0 | 6 | 0 | 335 | 0 | 16750 | 0 | 16750 | 17085 | NULL | 150 | 13900 | 0 | 3035 | 17085 |
| 1752372 | 32528886 | 2196 | 0 | 600 | 0 | 2796 | 0 | 14517 | 0 | 14517 | 17313 | NULL | 471 | 11900 | 0 | 4942 | 17313 |
| 1829072 | 33237837 | 120 | 0 | 400 | 0 | 520 | 0 | 13834 | 0 | 13834 | 14354 | NULL | 926 | 2800 | 0 | 10628 | 14354 |
| 2059862 | 34516333 | 193 | 0 | 6395 | 0 | 6588 | 0 | 9417 | 0 | 9417 | 16005 | NULL | 2532 | 2700 | 0 | 10773 | 16005 |
| 2344837 | 35555223 | 13340 | 0 | 400 | 0 | 13740 | 0 | 24584 | 0 | 24584 | 38324 | NULL | 12445 | 12811 | 0 | 13068 | 38324 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203312882 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Autoskola TALISMAN" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8553 | 002000 | Daugavpils | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 40203312882 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Autoskola TALISMAN" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8553 | 002000 | Daugavpils | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203312882 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Autoskola TALISMAN" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8553 | 002000 | Daugavpils | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203312882 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Autoskola TALISMAN" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Dobeles iela 33 - 1, Daugavpils, LV-5404.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 33 134 EUR, un peļņa bija 2 295 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,10 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,10.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1,64, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 50 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Autoskolu darbība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Autoskolu darbība · Daugavpils — lielākie uzņēmumi
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026