SIA "Forful" (reģ. Nr. 40203313426) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-04-27. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 86 040 EUR, zaudējumi 3 226 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 0,91 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Gaļas, gaļas produktu, zivju un zivju produktu vairumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203313426 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-04-27 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV60ZZZ40203313426 |
| Juridiskā adrese | Gaujas prospekts 4, Liepāja, LV-3407 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 86 040 EUR | -3 226 EUR | 4 137 EUR | 2 |
| 2024 | 75 539 EUR | -1 703 EUR | 3 107 EUR | 2 |
| 2023 | 94 873 EUR | 23 504 EUR | 4 764 EUR | 1 |
| 2022 | 151 915 EUR | -18 556 EUR | 1 410 EUR | 1 |
| 2021 | 98 200 EUR | -185 EUR | 17 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1.11 | 0.44 | 0.57 | 0 |
| 2024 | 13.86 | 0.57 | 1.09 | 1 |
| 2023 | 6.65 | 0.22 | 0.77 | 0 |
| 2022 | -0.88 | 0.12 | 1.43 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | — | — |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 86 040 EUR | 75 539 EUR | 94 873 EUR | 151 915 EUR | 98 200 EUR |
| Personāla izmaksas | 6 823 EUR | 3 950 EUR | 2 818 EUR | 5 192 EUR | 3 504 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -3 226 EUR | -1 703 EUR | 23 504 EUR | -18 556 EUR | -185 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -3 226 EUR | -1 703 EUR | 23 504 EUR | -18 556 EUR | -185 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 4 137 EUR | 3 107 EUR | 4 764 EUR | 1 410 EUR | 17 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 3 928 EUR | 2 704 EUR | 4 764 EUR | 1 410 EUR | 17 EUR |
| Pašu kapitāls | -165 EUR | 3 061 EUR | 4 764 EUR | -18 740 EUR | -184 EUR |
| Īstermiņa saistības | 4 302 EUR | 46 EUR | 0 EUR | 20 150 EUR | 201 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,91 | 58,78 | — | 0,07 | 0,08 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,91 | 58,78 | — | 0,07 | 0,08 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-3,75 % | -2,25 % | 24,77 % | -12,21 % | -0,19 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-77,98 % | -54,81 % | 493,37 % | -1 316,03 % | -1 088,24 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
1 955,15 % | -55,64 % | 493,37 % | 99,02 % | 100,54 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-26,07 | 0,02 | 0,00 | -1,08 | -1,09 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
20,80 | 24,31 | 19,91 | 107,74 | 5 776,47 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
1 955,15 % | -55,64 % | 493,37 % | 99,02 % | 100,54 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
18,22 | 51,96 | 36,77 | 45,46 | 5 713,79 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Forful" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Ātrā likviditāte ir uz robežas starp stabilitāti un risku, prasot uzmanīgu pārvaldību.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS Maag Latvija | 60 104 313 | 757 510 | 1,3 % | 232 | 259 070 | 1 754 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Lotana LV" | 27 063 411 | 610 218 | 2,3 % | 7 | 3 866 202 | 2 227 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "SALAS ZIVIS" | 24 350 249 | 192 877 | 0,8 % | 116 | 209 916 | 1 923 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Baltic Solution" | 20 684 114 | 526 430 | 2,5 % | 7 | 2 954 873 | 1 327 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "TIM-T" | 20 184 446 | 497 095 | 2,5 % | 66 | 305 825 | 1 798 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "ARTANIA" | 18 947 733 | 739 833 | 3,9 % | 4 | 4 736 933 | 1 941 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "BONO FOOD" | 16 041 678 | 307 434 | 1,9 % | 15 | 1 069 445 | 1 653 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "BIOVELA" | 14 100 977 | 518 504 | 3,7 % | 21 | 671 475 | 1 610 (2026 Q3) |
| 9 | Globex International SIA | 11 678 770 | -329 667 | -2,8 % | 25 | 467 151 | 2 909 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "GAĻSAIMNIEKS" | 10 252 789 | 606 056 | 5,9 % | 43 | 238 437 | 1 034 (2026 Q3) |
| 74 | SIA "Forful" (šis uzņēmums) | 86 040 | -3 226 | -3,7 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203313426 | LV60ZZZ40203313426 | SIA "Forful" | SIA | Forful | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-04-27 | NULL | Liepāja, Gaujas prospekts 4 | 3407 | 102408588 | 0 | 100003044 | 0170000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10638584 | 40203313426 | 2021-04-21 | 2021-04-27 11:19:44 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92801502 | 40203313426 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2021-04-27 | 2021-04-27 11:21:10 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2037786 | 34448569 | 40203313426 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-05-28 17:02:20.031 |
| 2244311 | 35382308 | 40203313426 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-05-19 17:06:43.297 |
| 1389885 | 31300948 | 40203313426 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-04-27 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-07-26 19:07:51.394 |
| 1731260 | 32474608 | 40203313426 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-05-27 19:34:52.989 |
| 1900184 | 33502000 | 40203313426 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-05-30 03:40:04.153 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1389885 | 31300948 | 98200 | 0 | 0 | 297 | 95087 | 3504 | 91 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -185 | 0 | -185 | NULL | 0 | -185 |
| 1731260 | 32474608 | 151915 | 0 | 0 | 446 | 165192 | 5192 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 533 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -18556 | 0 | -18556 | NULL | 0 | -18556 |
| 1900184 | 33502000 | 94873 | 0 | 0 | 4046 | 72000 | 2818 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 597 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 23504 | 0 | 23504 | NULL | 0 | 23504 |
| 2037786 | 34448569 | 75539 | 0 | 0 | 0 | 72959 | 3950 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 333 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1703 | 0 | -1703 | NULL | 0 | -1703 |
| 2244311 | 35382308 | 86040 | 0 | 0 | 0 | 82180 | 6823 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 263 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -3226 | 0 | -3226 | NULL | 0 | -3226 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1389885 | 31300948 | 17 | 0 | 0 | 0 | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 | NULL | 201 | 0 | 0 | -184 | 17 |
| 1731260 | 32474608 | 1402 | 0 | 8 | 0 | 1410 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1410 | NULL | 20150 | 0 | 0 | -18740 | 1410 |
| 1900184 | 33502000 | 4755 | 0 | 9 | 0 | 4764 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4764 | NULL | 0 | 0 | 0 | 4764 | 4764 |
| 2037786 | 34448569 | 2687 | 0 | 17 | 0 | 2704 | 0 | 403 | 0 | 403 | 3107 | NULL | 46 | 0 | 0 | 3061 | 3107 |
| 2244311 | 35382308 | 3928 | 0 | 0 | 0 | 3928 | 0 | 209 | 0 | 209 | 4137 | NULL | 4302 | 0 | 0 | -165 | 4137 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203313426 | SIA "Forful" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4632 | 005000 | Liepāja | 13.86 | 0.57 | 1.09 | 1 |
| 40203313426 | SIA "Forful" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4638 | 005000 | Liepāja | 6.65 | 0.22 | 0.77 | 0 |
| 40203313426 | SIA "Forful" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4638 | 005000 | Liepāja | -0.88 | 0.12 | 1.43 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203313426 | SIA "Forful" | ir | 14.05.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203313426 | SIA "Forful" | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Gaujas prospekts 4, Liepāja, LV-3407.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 86 040 EUR, un zaudējumi bija 3 226 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,91 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,91.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 18,22, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 13 860 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 570 EUR un VSAOI 1 090 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Gaļas, gaļas produktu, zivju un zivju produktu vairumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Gaļas, gaļas produktu, zivju un zivju produktu vairumtirdzniecība · Liepāja — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 08-11-2026