SIA "PK MOTORS" (reģ. Nr. 40203313816) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-04-28. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 95 797 EUR, peļņa 8 051 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 2,14 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope
| Reģistrācijas Nr. | 40203313816 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-04-28 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV06ZZZ40203313816 |
| Juridiskā adrese | Alberta Vītola iela 2A, Cesvaine, Madonas nov., LV-4871 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 95 797 EUR | 8 051 EUR | 30 682 EUR | 2 |
| 2024 | 95 283 EUR | 3 179 EUR | 23 165 EUR | 2 |
| 2023 | 46 714 EUR | -3 656 EUR | 24 426 EUR | 1 |
| 2022 | 20 238 EUR | -7 397 EUR | 35 186 EUR | 1 |
| 2021 | 4 490 EUR | -2 715 EUR | 36 550 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 4.28 | 0.48 | 2.22 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 3.85 | 0.48 | 2.21 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 3.33 | 0.51 | 2.24 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 5.09 | 0.59 | 2.01 | 2 |
| 2024 | 20.69 | 3.34 | 8.49 | 2 |
| 2023 | 4.42 | 0.41 | 2.85 | 1 |
| 2022 | 2.55 | 0.69 | 2.56 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 95 797 EUR | 95 283 EUR | 46 714 EUR | 20 238 EUR | 4 490 EUR |
| Bruto peļņa | 6 420 EUR | 409 EUR | -6 466 EUR | -10 330 EUR | -2 938 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 8 051 EUR | 3 179 EUR | -3 656 EUR | -7 394 EUR | -2 715 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 3 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 8 051 EUR | 3 179 EUR | -3 656 EUR | -7 397 EUR | -2 715 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 30 682 EUR | 23 165 EUR | 24 426 EUR | 35 186 EUR | 36 550 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 9 749 EUR | 6 863 EUR | 3 699 EUR | 10 033 EUR | 14 293 EUR |
| Pašu kapitāls | 263 EUR | -7 789 EUR | -10 967 EUR | -7 312 EUR | 85 EUR |
| Īstermiņa saistības | 4 555 EUR | 3 991 EUR | 6 616 EUR | 5 072 EUR | 2 641 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 25 864 EUR | 26 963 EUR | 28 777 EUR | 37 426 EUR | 33 824 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
A un B kategorijas atļauja ir nepieciešama piesārņojošām darbībām ar lielāko ietekmi, C kategorijā pietiek ar reģistrāciju. Atļauja pati par sevi nav pārkāpums — tā nozīmē, ka darbība ir uzraudzīta. Avots: VVD izsniegtās atļaujas un licences.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
2,14 | 1,72 | 0,56 | 1,98 | 5,41 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
2,14 | 1,72 | 0,56 | 1,98 | 5,41 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
8,40 % | 3,34 % | -7,83 % | -36,55 % | -60,47 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
26,24 % | 13,72 % | -14,97 % | -21,02 % | -7,43 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
3 061,22 % | -40,81 % | 33,34 % | 101,16 % | -3 194,12 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
115,66 | -3,97 | -3,23 | -5,81 | 429,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
3,12 | 4,11 | 1,91 | 0,58 | 0,12 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
30,81 % | 16,58 % | -20,53 % | -24,55 % | -8,01 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
4,06 | 4,23 | 0,85 | -0,23 | 0,12 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "PK MOTORS" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas demonstrē stabilu maksātspēju un spēju laikus segt īstermiņa saistības.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "ZK 9" | 13 245 618 | 70 779 | 0,5 % | 147 | 90 106 | 2 628 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Andre Motors" | 12 575 437 | 472 344 | 3,8 % | 21 | 598 830 | 2 826 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Favorit West" | 9 057 061 | 17 278 | 0,2 % | 17 | 532 768 | 1 980 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Avēnija VP" | 8 535 432 | 44 605 | 0,5 % | 18 | 474 191 | 1 048 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "AK12" | 5 844 818 | -47 388 | -0,8 % | 67 | 87 236 | 2 236 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "AUTOFAVORĪTS" | 5 591 387 | -161 436 | -2,9 % | 65 | 86 021 | 1 542 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "SD AUTOCENTRS" | 5 559 209 | 177 729 | 3,2 % | 24 | 231 634 | 1 424 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "TEHAUTO" | 5 212 686 | 84 556 | 1,6 % | 22 | 236 940 | 1 562 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "STUTTGART workshop" | 5 069 545 | 135 801 | 2,7 % | 23 | 220 415 | 1 951 (2026 Q3) |
| 10 | "SG AUTOCENTRS" SIA | 4 937 742 | 106 970 | 2,2 % | 3 | 1 645 914 | 1 382 (2026 Q3) |
| 801 | SIA "PK MOTORS" (šis uzņēmums) | 95 797 | 8 051 | 8,4 % | 2 | 47 899 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203313816 | LV06ZZZ40203313816 | SIA "PK MOTORS" | SIA | PK MOTORS | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-04-28 | NULL | Madonas nov., Cesvaine, Alberta Vītola iela 2A | 4871 | 104582765 | 100016671 | 100003446 | 0700807 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10644166 | 40203313816 | 2021-04-15 | 2021-04-28 13:17:19 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92801770 | 40203313816 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2021-04-28 | 2021-04-28 13:18:27 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1386294 | 31286960 | 40203313816 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-04-28 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-07-23 03:05:51.597 |
| 1917373 | 33541749 | 40203313816 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-06-03 05:00:53.601 |
| 2001736 | 34327048 | 40203313816 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-05-04 19:01:19.612 |
| 1732169 | 32476419 | 40203313816 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-05-28 20:05:52.226 |
| 2279291 | 35432766 | 40203313816 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-05-27 19:03:59.785 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1386294 | 31286960 | 4490 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 7428 | -2938 | 0 | 0 | 275 | 52 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2715 | 0 | -2715 | NULL | 0 | -2715 |
| 1732169 | 32476419 | 20238 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 30568 | -10330 | 0 | 0 | 2961 | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -7394 | 3 | -7397 | NULL | 0 | -7397 |
| 1917373 | 33541749 | 46714 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 53180 | -6466 | 0 | 0 | 2813 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -3656 | 0 | -3656 | NULL | 0 | -3656 |
| 2001736 | 34327048 | 95283 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 94874 | 409 | 0 | 0 | 2813 | 43 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3179 | 0 | 3179 | NULL | 0 | 3179 |
| 2279291 | 35432766 | 95797 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 89377 | 6420 | 0 | 174 | 1813 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 8051 | 0 | 8051 | NULL | 0 | 8051 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1386294 | 31286960 | 14105 | 0 | 188 | 0 | 14293 | 0 | 22257 | 0 | 22257 | 36550 | NULL | 2641 | 33824 | 0 | 85 | 36550 |
| 1732169 | 32476419 | 9439 | 0 | 594 | 0 | 10033 | 0 | 25153 | 0 | 25153 | 35186 | NULL | 5072 | 37426 | 0 | -7312 | 35186 |
| 1917373 | 33541749 | 3334 | 0 | 365 | 0 | 3699 | 0 | 20727 | 0 | 20727 | 24426 | NULL | 6616 | 28777 | 0 | -10967 | 24426 |
| 2001736 | 34327048 | 6548 | 0 | 315 | 0 | 6863 | 0 | 16302 | 0 | 16302 | 23165 | NULL | 3991 | 26963 | 0 | -7789 | 23165 |
| 2279291 | 35432766 | 8413 | 0 | 1336 | 0 | 9749 | 0 | 20933 | 0 | 20933 | 30682 | NULL | 4555 | 25864 | 0 | 263 | 30682 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203313816 | SIA "PK MOTORS" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9531 | 038200 | Cesvaine | 20.69 | 3.34 | 8.49 | 2 |
| 40203313816 | SIA "PK MOTORS" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4520 | 038200 | Cesvaine | 4.42 | 0.41 | 2.85 | 1 |
| 40203313816 | SIA "PK MOTORS" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4520 | 038200 | Cesvaine | 2.55 | 0.69 | 2.56 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203313816 | SIA "PK MOTORS" | ir | 24.05.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203313816 | SIA "PK MOTORS" | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Alberta Vītola iela 2A, Cesvaine, Madonas nov., LV-4871.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 95 797 EUR, un peļņa bija 8 051 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 2,14 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,14.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 4,06, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 20 690 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 3 340 EUR un VSAOI 8 490 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope · Madonas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026