SIA "Lupstājs" (reģ. Nr. 40203314169) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-04-29. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 62 137 EUR, zaudējumi 1 985 EUR, darbinieku skaits: 1. VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Mežkopība un citas mežsaimniecības darbības
| Reģistrācijas Nr. | 40203314169 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-04-29 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV78ZZZ40203314169 |
| Juridiskā adrese | "Bitenieki", Asare, Asares pag., Jēkabpils nov., LV-5210 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 62 137 EUR | -1 985 EUR | 54 672 EUR | 1 |
| 2024 | 64 062 EUR | 12 937 EUR | 57 243 EUR | 1 |
| 2023 | 57 466 EUR | -7 698 EUR | 44 849 EUR | 1 |
| 2022 | 74 895 EUR | 33 384 EUR | 50 877 EUR | 1 |
| 2021 | 28 689 EUR | 12 916 EUR | 15 883 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.3 | 0.17 | 0.8 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.14 | 0.26 | 0.8 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.57 | 0.35 | 0.78 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.38 | 0.25 | 0.76 | 1 |
| 2024 | 0.66 | 0.82 | 2.84 | 1 |
| 2023 | 0.48 | 0.34 | 2.37 | 1 |
| 2022 | -1.88 | 0.75 | 1.70 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 62 137 EUR | 64 062 EUR | 57 466 EUR | 74 895 EUR | 28 689 EUR |
| Bruto peļņa | -179 EUR | 15 186 EUR | -4 415 EUR | 34 391 EUR | 10 269 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1 985 EUR | 12 937 EUR | -7 698 EUR | 33 384 EUR | 12 916 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -1 985 EUR | 12 937 EUR | -7 698 EUR | 33 384 EUR | 12 916 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 54 672 EUR | 57 243 EUR | 44 849 EUR | 50 877 EUR | 15 883 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 32 231 EUR | 27 544 EUR | 5 111 EUR | 20 717 EUR | 5 618 EUR |
| Pašu kapitāls | 52 354 EUR | 54 339 EUR | 41 402 EUR | 49 100 EUR | 15 716 EUR |
| Īstermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 2 318 EUR | 2 904 EUR | 3 447 EUR | 1 777 EUR | 167 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-3,19 % | 20,19 % | -13,40 % | 44,57 % | 45,02 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-3,63 % | 22,60 % | -17,16 % | 65,62 % | 81,32 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-3,79 % | 23,81 % | -18,59 % | 67,99 % | 82,18 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,04 | 0,05 | 0,08 | 0,04 | 0,01 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | — | — | 48,15 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,14 | 1,12 | 1,28 | 1,47 | 1,81 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-3,63 % | 22,60 % | -17,16 % | 67,01 % | 81,32 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
11,74 | 10,83 | 6,65 | 16,27 | 44,95 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Lupstājs" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "Latvijas valsts meži" | 604 585 145 | 206 730 197 | 34,2 % | 1 470 | 411 282 | 3 310 (2026 Q3) |
| 2 | SIA Ingka Investments Timber | 44 576 635 | 3 447 211 | 7,7 % | 0 | — | — |
| 3 | SIA "LIVO mežs" | 24 298 554 | 547 947 | 2,3 % | 18 | 1 349 920 | 1 626 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Rīgas meži" | 21 497 564 | 1 726 198 | 8,0 % | 465 | 46 231 | 1 682 (2026 Q3) |
| 5 | SIA Meža cikls | 12 677 135 | 1 435 477 | 11,3 % | 61 | 207 822 | 2 820 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Ingka Investments Latvia" | 9 471 626 | 980 795 | 10,4 % | 0 | — | — |
| 7 | SIA "PRIEŽAVOTI" | 7 533 261 | 808 407 | 10,7 % | 60 | 125 554 | 1 146 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "OŠI V" | 7 158 048 | 42 343 | 0,6 % | 43 | 166 466 | 1 570 (2026 Q3) |
| 9 | "MEŽVALDE AD" SIA | 6 659 790 | 77 642 | 1,2 % | 25 | 266 392 | 1 778 (2026 Q3) |
| 10 | SCA Latvijas meži SIA | 5 714 237 | 9 482 226 | 165,9 % | 0 | — | — |
| 372 | SIA "Lupstājs" (šis uzņēmums) | 62 137 | -1 985 | -3,2 % | 1 | 62 137 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203314169 | LV78ZZZ40203314169 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Lupstājs" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Lupstājs | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-04-29 | NULL | Jēkabpils nov., Asares pag., Asare, "Bitenieki" | 5210 | 104918954 | 100016421 | 0 | 0560844 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10648482 | 40203314169 | 2021-04-26 | 2021-04-29 12:27:28 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92802018 | 40203314169 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2021-04-29 | 2021-04-29 12:28:01 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1319664 | 30687991 | 40203314169 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-04-29 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-03-22 15:07:35.36 |
| 1819239 | 33182242 | 40203314169 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-03-11 22:17:11.61 |
| 2121156 | 35111162 | 40203314169 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-02-24 21:02:01.089 |
| 1456728 | 32204984 | 40203314169 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-03-17 17:11:47.158 |
| 1964593 | 34133737 | 40203314169 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-02-28 21:01:05.415 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1319664 | 30687991 | 28689 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 18420 | 10269 | 0 | 541 | 3670 | 482 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 12916 | 0 | 12916 | NULL | 0 | 12916 |
| 1456728 | 32204984 | 74895 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 40504 | 34391 | 0 | 1939 | 3343 | 1703 | 0 | 0 | 0 | 0 | 708 | NULL | NULL | 33384 | 0 | 33384 | NULL | 0 | 33384 |
| 1819239 | 33182242 | 57466 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 61881 | -4415 | 0 | 1584 | 3777 | 5476 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -7698 | 0 | -7698 | NULL | 0 | -7698 |
| 1964593 | 34133737 | 64062 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 48876 | 15186 | 0 | 1398 | 533 | 1384 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 12937 | 0 | 12937 | NULL | 0 | 12937 |
| 2121156 | 35111162 | 62137 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 62316 | -179 | 0 | 1286 | 0 | 520 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1985 | 0 | -1985 | NULL | 0 | -1985 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1319664 | 30687991 | 3192 | 0 | 143 | 2283 | 5618 | 0 | 10265 | 0 | 10265 | 15883 | NULL | 0 | 167 | 0 | 15716 | 15883 |
| 1456728 | 32204984 | 9602 | 0 | 2402 | 8713 | 20717 | 0 | 30160 | 0 | 30160 | 50877 | NULL | 0 | 1777 | 0 | 49100 | 50877 |
| 1819239 | 33182242 | 1760 | 0 | 519 | 2832 | 5111 | 0 | 39738 | 0 | 39738 | 44849 | NULL | 0 | 3447 | 0 | 41402 | 44849 |
| 1964593 | 34133737 | 19849 | 0 | 5717 | 1978 | 27544 | 0 | 29699 | 0 | 29699 | 57243 | NULL | 0 | 2904 | 0 | 54339 | 57243 |
| 2121156 | 35111162 | 19140 | 0 | 1121 | 11970 | 32231 | 0 | 22441 | 0 | 22441 | 54672 | NULL | 0 | 2318 | 0 | 52354 | 54672 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203314169 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Lupstājs" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0210 | 031410 | Asares pag. | 0.66 | 0.82 | 2.84 | 1 |
| 40203314169 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Lupstājs" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0210 | 031410 | Asares pag. | 0.48 | 0.34 | 2.37 | 1 |
| 40203314169 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Lupstājs" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0210 | 031410 | Asares pag. | -1.88 | 0.75 | 1.70 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203314169 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Lupstājs" | ir | 27.05.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203314169 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Lupstājs" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Bitenieki", Asare, Asares pag., Jēkabpils nov., LV-5210.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 62 137 EUR, un zaudējumi bija 1 985 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 11,74, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 660 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 820 EUR un VSAOI 2 840 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mežkopība un citas mežsaimniecības darbības.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Mežkopība un citas mežsaimniecības darbības · Jēkabpils novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026