SIA "Rāmuļu 8" (reģ. Nr. 40203318527) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-05-17. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 182 155 EUR, peļņa 13 699 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 2,06 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203318527 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-05-17 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV73ZZZ40203318527 |
| Juridiskā adrese | Rāmuļu iela 8, Rīga, LV-1005 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 182 155 EUR | 13 699 EUR | 37 381 EUR | 3 |
| 2024 | 173 534 EUR | -910 EUR | 16 805 EUR | 3 |
| 2023 | 154 678 EUR | -2 700 EUR | 16 313 EUR | 3 |
| 2022 | 164 809 EUR | 491 EUR | 18 811 EUR | 4 |
| 2021 | 87 105 EUR | 6 110 EUR | 17 978 EUR | 4 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 8.41 | 1.44 | 2.5 | 3 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 8.15 | 1.23 | 1.84 | 3 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 6.26 | 1.02 | 1.97 | 3 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 3.90 | 0.44 | 1.00 | 3 |
| 2024 | 18.85 | 4.27 | 7.54 | 3 |
| 2023 | 17.46 | 3.26 | 7.85 | 3 |
| 2022 | 17.08 | 3.30 | 7.41 | 4 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 814.84 | ~ 683.56 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 599.72 | ~ 536.75 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 642.09 | ~ 568.38 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 325.93 | ~ 291.71 |
| 2024 | 614.39 | ~ 531.10 |
| 2023 | 639.65 | ~ 547.24 |
| 2022 | 452.85 | ~ 394.24 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (7.54 * 1000) / 0.3409 ) / 3 / 12 = 614.39 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 614.39 * 0.105 = 64.51 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 456.00 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (614.39 - 64.51 - 456.00) * 0.2 ≈ 18.77 EUR
4. Neto alga: 614.39 - 64.51 - 18.77 = ~ 531.10 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 182 155 EUR | 173 534 EUR | 154 678 EUR | 164 809 EUR | 87 105 EUR |
| Bruto peļņa | 26 303 EUR | 25 817 EUR | 22 866 EUR | 25 692 EUR | 15 107 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 13 699 EUR | -910 EUR | -2 700 EUR | 491 EUR | 6 110 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 13 699 EUR | -910 EUR | -2 700 EUR | 491 EUR | 6 110 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 37 381 EUR | 16 805 EUR | 16 313 EUR | 18 811 EUR | 17 978 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 36 896 EUR | 16 102 EUR | 15 392 EUR | 18 811 EUR | 17 978 EUR |
| Pašu kapitāls | 19 490 EUR | 5 791 EUR | 6 701 EUR | 9 401 EUR | 8 910 EUR |
| Īstermiņa saistības | 17 891 EUR | 11 014 EUR | 9 612 EUR | 9 410 EUR | 9 068 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
VID publicē darba devējus, kuru darbinieku vidējais atalgojums ir valstī noteiktās minimālās algas apmērā — tas ir novērojums, ne pārkāpums. Avots: VID atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
2,06 | 1,46 | 1,60 | 2,00 | 1,98 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
2,06 | 1,46 | 1,60 | 2,00 | 1,98 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
7,52 % | -0,52 % | -1,75 % | 0,30 % | 7,01 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
36,65 % | -5,42 % | -16,55 % | 2,61 % | 33,99 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
70,29 % | -15,71 % | -40,29 % | 5,22 % | 68,57 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,92 | 1,90 | 1,43 | 1,00 | 1,02 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
4,87 | 10,33 | 9,48 | 8,76 | 4,85 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
70,29 % | -15,71 % | -40,29 % | 5,22 % | 68,57 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
7,27 | 10,87 | 9,84 | 10,03 | 7,08 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Rāmuļu 8" ir uzņēmums, kas ar katru gadu gūst aizvien lielāku stabilitāti.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "J.L.Invest" | 50 119 498 | 1 282 716 | 2,6 % | 6 | 8 353 250 | 1 447 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Plesko Real Estate" | 46 277 349 | 12 146 545 | 26,2 % | 0 | — | — |
| 3 | "RIGABURGER" SIA | 32 287 926 | 1 954 988 | 6,1 % | 18 | 1 793 774 | 2 902 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Rīgas nami" | 28 420 602 | 94 349 | 0,3 % | 518 | 54 866 | 1 488 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "M257" | 25 736 015 | 27 131 381 | 105,4 % | 0 | — | — |
| 6 | SIA "DELTA PROPERTY" | 25 722 065 | 19 736 414 | 76,7 % | 0 | — | — |
| 7 | SIA "TAV Latvia" | 19 145 910 | 1 239 929 | 6,5 % | 8 | 2 393 239 | 3 527 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "MV HOTELS" | 17 876 737 | 2 733 779 | 15,3 % | 7 | 2 553 820 | 1 972 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "TIRDZNIECĪBAS CENTRS PLESKODĀLE" | 16 215 270 | 13 026 995 | 80,3 % | 9 | 1 801 697 | 3 616 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "TN Promotion" | 15 141 570 | 252 570 | 1,7 % | 3 | 5 047 190 | 1 102 (2026 Q3) |
| 1199 | SIA "Rāmuļu 8" (šis uzņēmums) | 182 155 | 13 699 | 7,5 % | 3 | 60 718 | 815 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203318527 | LV73ZZZ40203318527 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Rāmuļu 8" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Rāmuļu 8 | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-05-17 | NULL | Rīga, Rāmuļu iela 8 | 1005 | 106653306 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10695283 | 40203318527 | 2021-05-11 | 2021-05-17 16:14:35 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92804644 | 40203318527 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2021-05-17 | 2021-05-17 16:37:29 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1712968 | 32398573 | 40203318527 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2023-05-11 22:37:26.658 |
| 1860266 | 33368135 | 40203318527 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2024-04-29 21:03:24.517 |
| 2202548 | 35296012 | 40203318527 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2026-04-22 19:00:14.4 |
| 1361108 | 31097269 | 40203318527 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-05-17 | 2021-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2022-06-14 17:28:49.24 |
| 1986107 | 34277819 | 40203318527 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2025-04-22 21:00:26.205 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1361108 | 31097269 | 87105 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 71998 | 15107 | 0 | 8269 | 0 | 728 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 6110 | 0 | 6110 | NULL | 0 | 6110 |
| 1712968 | 32398573 | 164809 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 139117 | 25692 | 0 | 24519 | 0 | 682 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 491 | 0 | 491 | NULL | 0 | 491 |
| 1860266 | 33368135 | 154678 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 131812 | 22866 | 0 | 24009 | 0 | 1557 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2700 | 0 | -2700 | NULL | 0 | -2700 |
| 1986107 | 34277819 | 173534 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 147717 | 25817 | 0 | 21480 | 0 | 5247 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -910 | 0 | -910 | NULL | 0 | -910 |
| 2202548 | 35296012 | 182155 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 155852 | 26303 | 0 | 9499 | 0 | 3105 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 13699 | 0 | 13699 | NULL | 0 | 13699 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1361108 | 31097269 | 8334 | 0 | 9644 | 0 | 17978 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17978 | NULL | 9068 | 0 | 0 | 8910 | 17978 |
| 1712968 | 32398573 | 8147 | 0 | 10664 | 0 | 18811 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18811 | NULL | 9410 | 0 | 0 | 9401 | 18811 |
| 1860266 | 33368135 | 4990 | 0 | 10402 | 0 | 15392 | 0 | 921 | 0 | 921 | 16313 | NULL | 9612 | 0 | 0 | 6701 | 16313 |
| 1986107 | 34277819 | 2209 | 0 | 13893 | 0 | 16102 | 0 | 703 | 0 | 703 | 16805 | NULL | 11014 | 0 | 0 | 5791 | 16805 |
| 2202548 | 35296012 | 6128 | 0 | 30768 | 0 | 36896 | 0 | 485 | 0 | 485 | 37381 | NULL | 17891 | 0 | 0 | 19490 | 37381 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203318527 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Rāmuļu 8" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 010096 | Ziemeļu rajons | 18.85 | 4.27 | 7.54 | 3 |
| 40203318527 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Rāmuļu 8" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 010096 | Ziemeļu rajons | 17.46 | 3.26 | 7.85 | 3 |
| 40203318527 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Rāmuļu 8" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 010096 | Ziemeļu rajons | 17.08 | 3.30 | 7.41 | 4 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203318527 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Rāmuļu 8" | ir | 04.06.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203318527 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Rāmuļu 8" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Rāmuļu iela 8, Rīga, LV-1005.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 182 155 EUR, un peļņa bija 13 699 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 2,06 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,06.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 7,27, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 614.39 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 531.10 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 18 850 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 4 270 EUR un VSAOI 7 540 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125, 625 un 3 125 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026