SIA "EPIAS" (reģ. Nr. 40203319842) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-05-21. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 20 710 EUR, peļņa 4 237 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,73 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Datorprogrammēšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203319842 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-05-21 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV70ZZZ40203319842 |
| Juridiskā adrese | Stacijas iela 7 - 2, Rēzekne, LV-4601 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 20 710 EUR | 4 237 EUR | 5 815 EUR | 1 |
| 2024 | 18 052 EUR | -3 611 EUR | 3 420 EUR | 1 |
| 2023 | 8 540 EUR | -2 243 EUR | 1 377 EUR | 2 |
| 2022 | 23 733 EUR | 1 537 EUR | 5 345 EUR | 2 |
| 2021 | 5 087 EUR | 420 EUR | 1 546 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 2.02 | 0.81 | 1.21 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.4 | 0.56 | 0.84 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.88 | 0.35 | 0.53 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1.57 | 0.63 | 0.94 | 1 |
| 2024 | 3.56 | 1.35 | 2.21 | 1 |
| 2023 | 1.20 | 0.45 | 0.74 | 2 |
| 2022 | 3.21 | 1.22 | 1.98 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 20 710 EUR | 18 052 EUR | 8 540 EUR | 23 733 EUR | 5 087 EUR |
| Bruto peļņa | 7 384 EUR | -395 EUR | 2 512 EUR | 5 938 EUR | 701 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 4 394 EUR | -3 611 EUR | -2 243 EUR | 2 049 EUR | 670 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 4 237 EUR | -3 611 EUR | -2 243 EUR | 1 537 EUR | 420 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 5 815 EUR | 3 420 EUR | 1 377 EUR | 5 345 EUR | 1 546 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 3 215 EUR | 753 EUR | 1 167 EUR | 4 880 EUR | 1 546 EUR |
| Pašu kapitāls | 1 439 EUR | -2 956 EUR | 655 EUR | 2 726 EUR | 677 EUR |
| Īstermiņa saistības | 4 376 EUR | 6 376 EUR | 722 EUR | 893 EUR | 869 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,73 | 0,12 | 1,62 | 5,46 | 1,78 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,70 | 0,11 | 1,56 | 4,64 | 1,78 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
20,46 % | -20,00 % | -26,26 % | 6,48 % | 8,26 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
72,86 % | -105,58 % | -162,89 % | 28,76 % | 27,17 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
294,44 % | 122,16 % | -342,44 % | 56,38 % | 62,04 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
3,04 | -2,16 | 1,10 | 0,33 | 1,28 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
314,86 | -450,38 | — | 513,25 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
3,56 | 5,28 | 6,20 | 4,44 | 3,29 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
306,32 % | 121,89 % | -342,44 % | 46,11 % | 98,97 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
6,11 | -0,11 | 2,14 | 7,87 | 5,64 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "EPIAS" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "Printful Latvia" | 85 252 452 | 1 417 675 | 1,7 % | 553 | 154 164 | 2 700 (2026 Q3) |
| 2 | Tieto Banktech Latvia SIA | 38 829 559 | 1 427 011 | 3,7 % | 373 | 104 101 | 3 795 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "DPA" | 34 886 373 | -2 133 121 | -6,1 % | 46 | 758 399 | 5 800 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Printify Development" | 28 196 602 | -2 979 235 | -10,6 % | 255 | 110 575 | 4 034 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Estoty" | 27 320 959 | 7 808 513 | 28,6 % | 37 | 738 404 | 2 835 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Atea Global Services" | 27 036 771 | 89 141 | 0,3 % | 540 | 50 068 | 2 677 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "DYNATECH" | 25 592 570 | 1 747 215 | 6,8 % | 270 | 94 787 | 2 947 (2026 Q3) |
| 8 | SIA Dativa | 23 740 650 | 4 458 099 | 18,8 % | 241 | 98 509 | 3 174 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "xpate Links" | 23 302 873 | 19 624 243 | 84,2 % | 35 | 665 796 | 3 799 (2026 Q3) |
| 10 | RealTime SIA | 21 939 323 | 1 047 778 | 4,8 % | 117 | 187 516 | 6 322 (2026 Q3) |
| 1601 | EPIAS SIA (šis uzņēmums) | 20 710 | 4 237 | 20,5 % | 1 | 20 710 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203319842 | LV70ZZZ40203319842 | EPIAS SIA | NULL | EPIAS | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-05-21 | NULL | Rēzekne, Stacijas iela 7 - 2 | 4601 | 115646025 | 0 | 100003052 | 0210000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10710128 | 40203319842 | 2021-05-18 | 2021-05-21 12:23:02 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92805558 | 40203319842 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 7 | EUR | 2021-05-21 | 2021-05-21 12:24:07 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2223138 | 35337680 | 40203319842 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-06 17:05:57.125 |
| 1350795 | 30990991 | 40203319842 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-05-21 | 2021-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2022-05-24 08:14:18.529 |
| 1717558 | 32422399 | 40203319842 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-05-17 03:31:34.535 |
| 1863238 | 33376827 | 40203319842 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-05-01 19:09:43.977 |
| 2065761 | 34528140 | 40203319842 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-06-08 17:09:21.617 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1350795 | 30990991 | 5087 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4386 | 701 | 0 | 31 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 670 | 0 | 670 | NULL | 0 | 420 |
| 1717558 | 32422399 | 23733 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 17795 | 5938 | 204 | 3681 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | NULL | NULL | 2049 | 0 | 2049 | NULL | 0 | 1537 |
| 1863238 | 33376827 | 8540 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 6028 | 2512 | 286 | 4447 | 2 | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2243 | 0 | -2243 | NULL | 0 | -2243 |
| 2065761 | 34528140 | 18052 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 18447 | -395 | 143 | 2672 | 4 | 397 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | NULL | NULL | -3611 | 0 | -3611 | NULL | 0 | -3611 |
| 2223138 | 35337680 | 20710 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 13326 | 7384 | 67 | 2435 | 0 | 474 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 | NULL | NULL | 4394 | 0 | 4394 | NULL | 157 | 4237 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1350795 | 30990991 | 1324 | 0 | 222 | 0 | 1546 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1546 | NULL | 869 | 0 | 0 | 677 | 1546 |
| 1717558 | 32422399 | 3457 | 0 | 689 | 734 | 4880 | 0 | 465 | 0 | 465 | 5345 | NULL | 893 | 0 | 1726 | 2726 | 5345 |
| 1863238 | 33376827 | 581 | 0 | 546 | 40 | 1167 | 0 | 210 | 0 | 210 | 1377 | NULL | 722 | 0 | 0 | 655 | 1377 |
| 2065761 | 34528140 | 508 | 0 | 205 | 40 | 753 | 2600 | 67 | 0 | 2667 | 3420 | NULL | 6376 | 0 | 0 | -2956 | 3420 |
| 2223138 | 35337680 | 2788 | 0 | 274 | 153 | 3215 | 2600 | 0 | 0 | 2600 | 5815 | NULL | 4376 | 0 | 0 | 1439 | 5815 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203319842 | EPIAS SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6210 | 006000 | Rēzekne | 3.56 | 1.35 | 2.21 | 1 |
| 40203319842 | EPIAS SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6311 | 006000 | Rēzekne | 1.20 | 0.45 | 0.74 | 2 |
| 40203319842 | EPIAS SIA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6311 | 006000 | Rēzekne | 3.21 | 1.22 | 1.98 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203319842 | EPIAS SIA | ir | 18.08.2026 | nav | ir |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203319842 | EPIAS SIA | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Stacijas iela 7 - 2, Rēzekne, LV-4601.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 20 710 EUR, un peļņa bija 4 237 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,73 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,70.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 6,11, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 3 560 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 350 EUR un VSAOI 2 210 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Datorprogrammēšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Datorprogrammēšana · Rēzekne — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026