SIA "edanjuan" (reģ. Nr. 40203320269) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-05-24. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 142 141 EUR, peļņa 16 096 EUR, darbinieku skaits: 12. Kopējais likviditātes koeficients: 1,51 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Restorānu pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 40203320269 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-05-24 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV84ZZZ40203320269 |
| Juridiskā adrese | Nometņu iela 18 - 9, Jūrmala, LV-2016 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 142 141 EUR | 16 096 EUR | 23 042 EUR | 12 |
| 2024 | 30 000 EUR | 28 502 EUR | 31 954 EUR | 0 |
| 2023 | 118 786 EUR | -17 345 EUR | 3 704 EUR | 18 |
| 2022 | 129 157 EUR | -21 154 EUR | 1 017 EUR | 10 |
| 2021 | 70 006 EUR | 97 EUR | 2 140 EUR | 8 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1.02 | 0.0 | -0.05 | 0 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.72 | 0.0 | 0.17 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.19 | 0.01 | 1.17 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 2.79 | 0.02 | 0.43 | 0 |
| 2024 | 5.39 | 0.36 | 1.82 | 0 |
| 2023 | 6.32 | 1.21 | 4.22 | 5 |
| 2022 | 13.93 | 1.33 | 5.03 | 4 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | 206.32 | ~ 184.65 |
| 2022 | 307.40 | ~ 275.12 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 142 141 EUR | 30 000 EUR | 118 786 EUR | 129 157 EUR | 70 006 EUR |
| Bruto peļņa | 48 493 EUR | 30 000 EUR | 29 894 EUR | 19 094 EUR | 25 207 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 16 096 EUR | 28 502 EUR | -17 345 EUR | -21 154 EUR | 97 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 16 096 EUR | 28 502 EUR | -17 345 EUR | -21 154 EUR | 97 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 23 042 EUR | 31 954 EUR | 3 704 EUR | 1 017 EUR | 2 140 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 22 687 EUR | 30 538 EUR | 981 EUR | 169 EUR | 2 023 EUR |
| Pašu kapitāls | 8 020 EUR | -8 076 EUR | -36 578 EUR | -20 557 EUR | 597 EUR |
| Īstermiņa saistības | 15 022 EUR | 40 030 EUR | 40 282 EUR | 21 574 EUR | 1 543 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,51 | 0,76 | 0,02 | 0,01 | 1,31 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,42 | 0,76 | 0,02 | 0,01 | 1,31 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
11,32 % | 95,01 % | -14,60 % | -16,38 % | 0,14 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
69,86 % | 89,20 % | -468,28 % | -2 080,04 % | 4,53 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
200,70 % | -352,92 % | 47,42 % | 102,90 % | 16,25 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,87 | -4,96 | -1,10 | -1,05 | 2,58 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | — | -32,94 | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
6,17 | 0,94 | 32,07 | 127,00 | 32,71 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
200,70 % | -352,92 % | 46,02 % | 102,90 % | 16,25 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
9,08 | 3,20 | 1,53 | 29,51 | 33,35 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "edanjuan" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Vienlaikus saistību īpatsvars ir paaugstināts, kas palielina finanšu riskus.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "PREMIER RESTAURANTS LATVIA" | 88 496 176 | 5 173 520 | 5,8 % | 878 | 100 793 | 1 290 (2026 Q3) |
| 2 | AS "LIDO" | 69 573 221 | 7 323 855 | 10,5 % | 1 197 | 58 123 | 1 520 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "TIAMO GRUPA" | 24 801 424 | 83 901 | 0,3 % | 741 | 33 470 | 1 040 (2026 Q3) |
| 4 | SIA LAGE GROUP | 10 435 193 | 294 298 | 2,8 % | 246 | 42 419 | 1 045 (2026 Q3) |
| 5 | SIA APL Fresh Food | 10 170 510 | 545 869 | 5,4 % | 168 | 60 539 | 1 183 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "HARTVIK F" | 8 584 133 | -150 310 | -1,8 % | 176 | 48 773 | 1 801 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "LATER LTD" | 7 809 989 | 154 567 | 2,0 % | 137 | 57 007 | 1 087 (2026 Q3) |
| 8 | "Lage Ltd" SIA | 7 571 628 | -234 364 | -3,1 % | 248 | 30 531 | 892 (2026 Q3) |
| 9 | SIA Cakes and Bakes Latvia | 6 499 377 | -219 586 | -3,4 % | 92 | 70 645 | 1 937 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "VĒL VAIRĀK SAULES" | 5 526 085 | 53 913 | 1,0 % | 110 | 50 237 | 1 203 (2026 Q3) |
| 663 | SIA "edanjuan" (šis uzņēmums) | 142 141 | 16 096 | 11,3 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203320269 | LV84ZZZ40203320269 | SIA "edanjuan" | SIA | edanjuan | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-05-24 | NULL | Jūrmala, Nometņu iela 18 - 9 | 2016 | 110610615 | 0 | 100003036 | 0130000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10714132 | 40203320269 | 2021-05-18 | 2021-05-24 12:33:54 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92805785 | 40203320269 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 500 | EUR | 2021-05-24 | 2021-05-24 12:30:15 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1329040 | 30771035 | 40203320269 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-05-24 | 2021-12-31 | 8 | ONES | EUR | 2022-04-06 20:02:07.32 |
| 2283572 | 35438187 | 40203320269 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 12 | ONES | EUR | 2026-05-28 17:08:46.145 |
| 1726071 | 32459043 | 40203320269 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 10 | ONES | EUR | 2023-05-24 22:07:37.63 |
| 1818337 | 33177401 | 40203320269 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 18 | ONES | EUR | 2024-03-11 21:45:44.385 |
| 2027903 | 34417419 | 40203320269 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-05-21 23:02:24.92 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1329040 | 30771035 | 70006 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 44799 | 25207 | 22610 | 1037 | 0 | 1463 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 97 | 0 | 97 | NULL | 0 | 97 |
| 1726071 | 32459043 | 129157 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 110063 | 19094 | 25822 | 7583 | 0 | 6843 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -21154 | 0 | -21154 | NULL | 0 | -21154 |
| 1818337 | 33177401 | 118786 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 88892 | 29894 | 34107 | 2586 | 0 | 10035 | 0 | 0 | 0 | 0 | 511 | NULL | NULL | -17345 | 0 | -17345 | NULL | 0 | -17345 |
| 2027903 | 34417419 | 30000 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 30000 | 1307 | 191 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 28502 | 0 | 28502 | NULL | 0 | 28502 |
| 2283572 | 35438187 | 142141 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 93648 | 48493 | 16840 | 10365 | 0 | 5192 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 16096 | 0 | 16096 | NULL | 0 | 16096 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1329040 | 30771035 | 898 | 0 | 1125 | 0 | 2023 | 0 | 117 | 0 | 117 | 2140 | NULL | 1543 | 0 | 0 | 597 | 2140 |
| 1726071 | 32459043 | 169 | 0 | 0 | 0 | 169 | 0 | 848 | 0 | 848 | 1017 | NULL | 21574 | 0 | 0 | -20557 | 1017 |
| 1818337 | 33177401 | 981 | 0 | 0 | 0 | 981 | 0 | 2723 | 0 | 2723 | 3704 | NULL | 40282 | 0 | 0 | -36578 | 3704 |
| 2027903 | 34417419 | 30538 | 0 | 0 | 0 | 30538 | 0 | 1416 | 0 | 1416 | 31954 | NULL | 40030 | 0 | 0 | -8076 | 31954 |
| 2283572 | 35438187 | 10330 | 0 | 10957 | 1400 | 22687 | 0 | 355 | 0 | 355 | 23042 | NULL | 15022 | 0 | 0 | 8020 | 23042 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203320269 | SIA "edanjuan" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5611 | 004000 | Jūrmala | 5.39 | 0.36 | 1.82 | 0 |
| 40203320269 | SIA "edanjuan" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5610 | 004000 | Jūrmala | 6.32 | 1.21 | 4.22 | 5 |
| 40203320269 | SIA "edanjuan" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5610 | 004000 | Jūrmala | 13.93 | 1.33 | 5.03 | 4 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203320269 | SIA "edanjuan" | ir | 17.07.2025 | nav | nav | |
| 40203320269 | SIA "edanjuan" | nav | 22.07.2021 | nav | nav | 05.11.2024 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203320269 | SIA "edanjuan" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Nometņu iela 18 - 9, Jūrmala, LV-2016.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 142 141 EUR, un peļņa bija 16 096 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 12 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,51 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,42.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 9,08, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 5 390 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 360 EUR un VSAOI 1 820 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Restorānu pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Restorānu pakalpojumi · Jūrmala — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026