SIA "P149" (reģ. Nr. 40203326416) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-06-16. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 202 757 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 1,06 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203326416 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-06-16 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV82ZZZ40203326416 |
| Juridiskā adrese | "Vismaņi k-2", Mārupes pag., Mārupes nov., LV-2167 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-08-30
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 EUR | -202 757 EUR | 1 699 205 EUR | 0 |
| 2024 | 0 EUR | -2 418 EUR | 1 366 169 EUR | 0 |
| 2023 | 0 EUR | -1 140 EUR | 1 121 EUR | 0 |
| 2022 | 0 EUR | 20 634 EUR | 2 311 EUR | 0 |
| 2021 | 0 EUR | -22 173 EUR | 1 627 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | -1.92 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | -0.16 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | -157.75 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2023 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -202 707 EUR | -2 368 EUR | -1 090 EUR | 20 684 EUR | -22 173 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -202 757 EUR | -2 418 EUR | -1 140 EUR | 20 634 EUR | -22 173 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 1 699 205 EUR | 1 366 169 EUR | 1 121 EUR | 2 311 EUR | 1 627 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 10 490 EUR | 14 169 EUR | 1 121 EUR | 2 311 EUR | 1 627 EUR |
| Pašu kapitāls | 1 689 310 EUR | 1 365 569 EUR | 1 121 EUR | 2 261 EUR | 1 627 EUR |
| Īstermiņa saistības | 9 895 EUR | 600 EUR | 0 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,06 | 23,62 | — | 46,22 | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,06 | 23,62 | — | 46,22 | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-11,93 % | -0,18 % | -101,69 % | 892,86 % | -1 362,81 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-12,00 % | -0,18 % | -101,69 % | 912,61 % | -1 362,81 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,02 | 0,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-12,00 % | -0,17 % | -97,23 % | 914,82 % | -1 362,81 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
72,18 | 956,75 | -1,46 | 48,33 | -40,78 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "P149" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pietiekama ikdienas darbībai, bet ar ierobežotām rezervēm.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Plesko Real Estate" | 46 277 349 | 12 146 545 | 26,2 % | 0 | — | — |
| 2 | "RIGABURGER" SIA | 32 287 926 | 1 954 988 | 6,1 % | 18 | 1 793 774 | 2 668 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "Rīgas nami" | 28 420 602 | 94 349 | 0,3 % | 509 | 55 836 | 1 405 (2026 Q2) |
| 4 | SIA "M257" | 25 736 015 | 27 131 381 | 105,4 % | 0 | — | — |
| 5 | SIA "DELTA PROPERTY" | 25 722 065 | 19 736 414 | 76,7 % | 0 | — | — |
| 6 | SIA "TAV Latvia" | 19 145 910 | 1 239 929 | 6,5 % | 8 | 2 393 239 | 4 759 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "MV HOTELS" | 17 876 737 | 2 733 779 | 15,3 % | 7 | 2 553 820 | 1 961 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "TIRDZNIECĪBAS CENTRS PLESKODĀLE" | 16 215 270 | 13 026 995 | 80,3 % | 9 | 1 801 697 | 6 673 (2026 Q2) |
| 9 | SIA "EfTEN Plaza" | 13 969 787 | 4 721 714 | 33,8 % | 1 | 13 969 787 | *** |
| 10 | LSREF3 Riga Plaza SIA | 13 270 556 | 4 672 106 | 35,2 % | 1 | 13 270 556 | *** |
| 5895 | "P149" SIA (šis uzņēmums) | 0 | -202 757 | — | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203326416 | LV82ZZZ40203326416 | "P149" SIA | NULL | P149 | SIA | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-06-16 | NULL | Mārupes nov., Mārupes pag., "Vismaņi k-2" | 2167 | 107016078 | 100016583 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10779951 | 40203326416 | 2021-05-18 | 2021-06-16 11:04:42 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92975298 | 40203326416 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1063800 | EUR | 2026-05-12 | 2026-05-12 12:59:13 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1306543 | 30517813 | 40203326416 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-06-16 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-02-15 13:02:26.489 |
| 1444859 | 32107085 | 40203326416 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-02-15 17:03:55.112 |
| 1790186 | 33069195 | 40203326416 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-02-07 21:02:54.773 |
| 1978579 | 34233037 | 40203326416 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-04-04 19:01:37.592 |
| 2276744 | 35429454 | 40203326416 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-05-27 17:20:11.518 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1306543 | 30517813 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 673 | 0 | 21500 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -22173 | 0 | -22173 | NULL | 0 | -22173 |
| 1444859 | 32107085 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 816 | 21500 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 20684 | 50 | 20634 | NULL | 0 | 20634 |
| 1790186 | 33069195 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 1090 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1090 | 50 | -1140 | NULL | 0 | -1140 |
| 1978579 | 34233037 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 1850 | 0 | 792 | 0 | 0 | 274 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2368 | 50 | -2418 | NULL | 0 | -2418 |
| 2276744 | 35429454 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 2235 | 0 | 200475 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | NULL | NULL | -202707 | 50 | -202757 | NULL | 0 | -202757 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1306543 | 30517813 | 1627 | 0 | 0 | 0 | 1627 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1627 | NULL | 0 | 0 | 0 | 1627 | 1627 |
| 1444859 | 32107085 | 2311 | 0 | 0 | 0 | 2311 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2311 | NULL | 50 | 0 | 0 | 2261 | 2311 |
| 1790186 | 33069195 | 1121 | 0 | 0 | 0 | 1121 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1121 | NULL | 0 | 0 | 0 | 1121 | 1121 |
| 1978579 | 34233037 | 14094 | 0 | 75 | 0 | 14169 | 0 | 1352000 | 0 | 1352000 | 1366169 | NULL | 600 | 0 | 0 | 1365569 | 1366169 |
| 2276744 | 35429454 | 10280 | 0 | 210 | 0 | 10490 | 0 | 1688715 | 0 | 1688715 | 1699205 | NULL | 9895 | 0 | 0 | 1689310 | 1699205 |
[cash_flow_statements]
| Statement ID | File ID | cfo_dm_cash_received_from_customers | cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees | cfo_dm_other_cash_received_paid | cfo_dm_operating_cash_flow | cfo_dm_interest_paid | cfo_dm_income_taxes_paid | cfo_dm_extra_items_cash_flow | cfo_dm_net_operating_cash_flow | cfo_im_income_before_income_taxes | cfo_im_income_before_changes_in_working_capital | cfo_im_operating_cash_flow | cfo_im_interest_paid | cfo_im_income_taxes_paid | cfo_im_extra_items_cash_flow | cfo_im_net_operating_cash_flow | cfi_acquisition_of_stocks_shares | cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares | cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets | cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets | cfi_loans_made | cfi_repayments_of_loans_received | cfi_interest_received | cfi_dividends_received | cfi_net_investing_cash_flow | cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital | cff_loans_received | cff_subsidies_grants_donations_received | cff_repayments_of_loans_made | cff_repayments_of_lease_obligations | cff_dividends_paid | cff_net_financing_cash_flow | effect_of_exchange_rate_change | net_increase | at_beginning_of_year | at_end_of_year |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1306543 | 30517813 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | -22173 | -22173 | -22173 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 23800 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 23800 | 0 | 1627 | 0 | 1627 |
| 1444859 | 32107085 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 20684 | 20684 | 20734 | 0 | -50 | NULL | 20684 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -20000 | 0 | -20000 | 0 | 684 | 1627 | 2311 |
| 1790186 | 33069195 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | -1090 | -1090 | -1140 | 0 | -50 | NULL | -1190 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1190 | 2311 | 1121 |
| 1978579 | 34233037 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | -2368 | -2368 | -1843 | 0 | -50 | NULL | -1893 | 0 | 0 | -765134 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -765134 | 950000 | 0 | 0 | 0 | -170000 | 0 | 780000 | 0 | 12973 | 1121 | 14094 |
| 2276744 | 35429454 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | -202707 | -8980 | 180 | 0 | -50 | NULL | 130 | 0 | 0 | -273947 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | -273944 | 270000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 270000 | 0 | -3814 | 14094 | 10280 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203326416 | "P149" SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 039411 | Mārupes pag. | -157.75 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203326416 | "P149" SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 039200 | Mārupe | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203326416 | "P149" SIA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 039200 | Mārupe | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203326416 | "P149" SIA | ir | 17.06.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203326416 | "P149" SIA | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir "Vismaņi k-2", Mārupes pag., Mārupes nov., LV-2167.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 202 757 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,06 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,06.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 72,18, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana.
Lapas ģenerēšanas datums: 31-08-2026