SIA "P140" (reģ. Nr. 40203326420) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-06-16. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 3 346 893 EUR, peļņa 1 816 339 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 3,59 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203326420 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-06-16 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV71ZZZ40203326420 |
| Juridiskā adrese | "Vismaņi k-2", Mārupes pag., Mārupes nov., LV-2167 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-08-30
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 346 893 EUR | 1 816 339 EUR | 31 221 333 EUR | 0 |
| 2024 | 2 803 898 EUR | 4 200 255 EUR | 32 980 947 EUR | 0 |
| 2023 | 214 964 EUR | 351 185 EUR | 26 337 878 EUR | 0 |
| 2022 | 0 EUR | -3 896 EUR | 6 993 098 EUR | 0 |
| 2021 | 0 EUR | -609 EUR | 2 191 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 179.39 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 179.22 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 168.12 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | 548.46 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2023 | 31.23 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2022 | -4.50 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 3 346 893 EUR | 2 803 898 EUR | 214 964 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 2 161 058 EUR | 1 833 605 EUR | 214 964 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1 816 389 EUR | 4 200 305 EUR | 379 176 EUR | -3 846 EUR | -609 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 27 991 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 1 816 339 EUR | 4 200 255 EUR | 351 185 EUR | -3 896 EUR | -609 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 31 221 333 EUR | 32 980 947 EUR | 26 337 878 EUR | 6 993 098 EUR | 2 191 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 3 414 121 EUR | 4 180 631 EUR | 1 137 562 EUR | 10 228 EUR | 2 191 EUR |
| Pašu kapitāls | 14 141 612 EUR | 19 590 157 EUR | 25 957 777 EUR | 441 254 EUR | 2 191 EUR |
| Īstermiņa saistības | 951 721 EUR | 2 851 590 EUR | 380 101 EUR | 6 551 844 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 16 128 000 EUR | 10 539 200 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
3,59 | 1,47 | 2,99 | 0,00 | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
3,59 | 1,47 | 2,99 | 0,00 | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
54,27 % | 149,80 % | 163,37 % | — | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
5,82 % | 12,74 % | 1,33 % | -0,06 % | -27,80 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
12,84 % | 21,44 % | 1,35 % | -0,88 % | -27,80 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,21 | 0,68 | 0,01 | 14,85 | 0,00 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
3,96 | 41,29 | 3,38 | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,11 | 0,09 | 0,01 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
8,03 % | 14,29 % | 2,07 % | -0,87 % | -27,80 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
1,14 | 1,64 | 29,61 | -0,59 | 0,70 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "P140" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, nodrošinot stabilu, bet ne izcilu sniegumu.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Kapitāla efektivitāte ir līdzsvarota.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Plesko Real Estate" | 46 277 349 | 12 146 545 | 26,2 % | 0 | — | — |
| 2 | "RIGABURGER" SIA | 32 287 926 | 1 954 988 | 6,1 % | 18 | 1 793 774 | 2 668 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "Rīgas nami" | 28 420 602 | 94 349 | 0,3 % | 509 | 55 836 | 1 405 (2026 Q2) |
| 4 | SIA "M257" | 25 736 015 | 27 131 381 | 105,4 % | 0 | — | — |
| 5 | SIA "DELTA PROPERTY" | 25 722 065 | 19 736 414 | 76,7 % | 0 | — | — |
| 6 | SIA "TAV Latvia" | 19 145 910 | 1 239 929 | 6,5 % | 8 | 2 393 239 | 4 759 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "MV HOTELS" | 17 876 737 | 2 733 779 | 15,3 % | 7 | 2 553 820 | 1 961 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "TIRDZNIECĪBAS CENTRS PLESKODĀLE" | 16 215 270 | 13 026 995 | 80,3 % | 9 | 1 801 697 | 6 673 (2026 Q2) |
| 9 | SIA "EfTEN Plaza" | 13 969 787 | 4 721 714 | 33,8 % | 1 | 13 969 787 | *** |
| 10 | LSREF3 Riga Plaza SIA | 13 270 556 | 4 672 106 | 35,2 % | 1 | 13 270 556 | *** |
| 62 | "P140" SIA (šis uzņēmums) | 3 346 893 | 1 816 339 | 54,3 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203326420 | LV71ZZZ40203326420 | "P140" SIA | NULL | P140 | SIA | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-06-16 | NULL | Mārupes nov., Mārupes pag., "Vismaņi k-2" | 2167 | 107016078 | 100016583 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10780191 | 40203326420 | 2021-05-26 | 2021-06-16 11:42:56 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92960339 | 40203326420 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 20000 | EUR | 2025-09-18 | 2025-09-18 15:41:18 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1316643 | 30652349 | 40203326420 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-06-16 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-03-15 13:02:07.756 |
| 1474815 | 32331044 | 40203326420 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-04-25 05:40:15.397 |
| 1876656 | 33430626 | 40203326420 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-05-16 22:06:37.185 |
| 1986834 | 34282823 | 40203326420 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-04-23 19:02:39.508 |
| 2251212 | 35393846 | 40203326420 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-05-21 17:06:46.767 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1316643 | 30652349 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 609 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -609 | 0 | -609 | NULL | 0 | -609 |
| 1474815 | 32331044 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 2053 | 380 | 2173 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -3846 | 50 | -3896 | NULL | 0 | -3896 |
| 1876656 | 33430626 | 214964 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 214964 | 0 | 4490 | 380751 | 52787 | 0 | 0 | 87 | 0 | 159349 | NULL | NULL | 379176 | 27991 | 351185 | NULL | 0 | 351185 |
| 1986834 | 34282823 | 2803898 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 970293 | 1833605 | 50000 | 92889 | 2633107 | 20467 | 0 | 0 | 1190 | 0 | 104241 | NULL | NULL | 4200305 | 50 | 4200255 | NULL | 0 | 4200255 |
| 2251212 | 35393846 | 3346893 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1185835 | 2161058 | 0 | 14694 | 277084 | 18552 | 0 | 0 | 25149 | 0 | 613656 | NULL | NULL | 1816389 | 50 | 1816339 | NULL | 0 | 1816339 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1316643 | 30652349 | 2191 | 0 | 0 | 0 | 2191 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2191 | NULL | 0 | 0 | 0 | 2191 | 2191 |
| 1474815 | 32331044 | 7236 | 0 | 2992 | 0 | 10228 | 0 | 6982870 | 0 | 6982870 | 6993098 | NULL | 6551844 | 0 | 0 | 441254 | 6993098 |
| 1876656 | 33430626 | 29574 | 0 | 1107988 | 0 | 1137562 | 0 | 25200316 | 0 | 25200316 | 26337878 | NULL | 380101 | 0 | 0 | 25957777 | 26337878 |
| 1986834 | 34282823 | 625786 | 0 | 3554845 | 0 | 4180631 | 0 | 28800316 | 0 | 28800316 | 32980947 | NULL | 2851590 | 10539200 | 0 | 19590157 | 32980947 |
| 2251212 | 35393846 | 153907 | 0 | 3260214 | 0 | 3414121 | 0 | 27807212 | 0 | 27807212 | 31221333 | NULL | 951721 | 16128000 | 0 | 14141612 | 31221333 |
[cash_flow_statements]
| Statement ID | File ID | cfo_dm_cash_received_from_customers | cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees | cfo_dm_other_cash_received_paid | cfo_dm_operating_cash_flow | cfo_dm_interest_paid | cfo_dm_income_taxes_paid | cfo_dm_extra_items_cash_flow | cfo_dm_net_operating_cash_flow | cfo_im_income_before_income_taxes | cfo_im_income_before_changes_in_working_capital | cfo_im_operating_cash_flow | cfo_im_interest_paid | cfo_im_income_taxes_paid | cfo_im_extra_items_cash_flow | cfo_im_net_operating_cash_flow | cfi_acquisition_of_stocks_shares | cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares | cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets | cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets | cfi_loans_made | cfi_repayments_of_loans_received | cfi_interest_received | cfi_dividends_received | cfi_net_investing_cash_flow | cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital | cff_loans_received | cff_subsidies_grants_donations_received | cff_repayments_of_loans_made | cff_repayments_of_lease_obligations | cff_dividends_paid | cff_net_financing_cash_flow | effect_of_exchange_rate_change | net_increase | at_beginning_of_year | at_end_of_year |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1316643 | 30652349 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | -609 | -609 | -609 | 0 | 0 | NULL | -609 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2800 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2800 | 0 | 2191 | 0 | 2191 |
| 1474815 | 32331044 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | -3846 | -3846 | 6545006 | 0 | -50 | NULL | 6544956 | 0 | 0 | -6879911 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -6879911 | 340000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 340000 | 0 | 5045 | 2191 | 7236 |
| 1876656 | 33430626 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 379176 | 583466 | -6700737 | -159349 | -27991 | NULL | -6888077 | 0 | 0 | -9292136 | 0 | 0 | 0 | 87 | 0 | -9292049 | 16195000 | 13159155 | 0 | -13151691 | 0 | 0 | 16202464 | 0 | 22338 | 7236 | 29574 |
| 1986834 | 34282823 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4200305 | 4883716 | 4455012 | -104241 | -50 | NULL | 4350721 | 0 | 0 | -5218235 | 0 | 0 | 0 | 1190 | 0 | -5217045 | -9530000 | 11000000 | 0 | -7464 | 0 | 0 | 1462536 | 0 | 596212 | 29574 | 625786 |
| 2251212 | 35393846 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1816389 | 3120916 | 2585278 | -613656 | -50 | NULL | 1971572 | 0 | 0 | 0 | 0 | -130000 | 0 | 25149 | 0 | -1274851 | -6987800 | 6280000 | 0 | -460800 | 0 | 0 | -1168600 | 0 | -471879 | 625786 | 153907 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203326420 | "P140" SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 039411 | Mārupes pag. | 548.46 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203326420 | "P140" SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 039200 | Mārupe | 31.23 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203326420 | "P140" SIA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 039200 | Mārupe | -4.50 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203326420 | "P140" SIA | ir | 18.01.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203326420 | "P140" SIA | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir "Vismaņi k-2", Mārupes pag., Mārupes nov., LV-2167.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 3 346 893 EUR, un peļņa bija 1 816 339 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 3,59 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 3,59.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1,14, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 548 460 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana.
Lapas ģenerēšanas datums: 31-08-2026