SIA "Veho" (reģ. Nr. 40203326581) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-06-17. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 76 180 070 EUR, zaudējumi 295 484 EUR, darbinieku skaits: 127. Kopējais likviditātes koeficients: 4,04 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Mehānisko transportlīdzekļu mazumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203326581 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-06-17 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV89ZZZ40203326581 |
| Juridiskā adrese | Varšavas iela 4, Rīga, LV-1003 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-17
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 76 180 070 EUR | -295 484 EUR | 19 122 369 EUR | 127 |
| 2024 | 51 045 427 EUR | 92 945 EUR | 18 918 307 EUR | 103 |
| 2023 | 0 EUR | -114 865 EUR | 15 498 606 EUR | 1 |
| 2022 | 0 EUR | -37 850 EUR | 15 557 800 EUR | 1 |
| 2021 | 0 EUR | -9 489 EUR | 15 468 636 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 3071.54 | 175.26 | 344.14 | 120 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 2996.12 | 196.96 | 379.52 | 119 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 3021.71 | 162.07 | 326.33 | 117 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 3163.20 | 173.41 | 341.93 | 118 |
| 2024 | 8 072.29 | 528.98 | 973.62 | 101 |
| 2023 | -0.60 | 0.22 | 0.36 | 1 |
| 2022 | -0.57 | 0.17 | 0.27 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 2 804.18 | ~ 2 010.01 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 3 118.45 | ~ 2 219.56 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 2 727.24 | ~ 1 958.70 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 2 833.39 | ~ 2 019.29 |
| 2024 | 2 356.46 | ~ 1 673.96 |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (973.62 * 1000) / 0.3409 ) / 101 / 12 = 2 356.46 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 2 356.46 * 0.105 = 247.43 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 0.00 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20.63%): (2 356.46 - 247.43 - 0.00) * 0.2063 ≈ 435.07 EUR
4. Neto alga: 2 356.46 - 247.43 - 435.07 = ~ 1 673.96 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 76 180 070 EUR | 51 045 427 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 8 624 106 EUR | 6 148 116 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -291 064 EUR | 99 356 EUR | -114 865 EUR | -37 850 EUR | -9 489 EUR |
| UIN nodoklis | 4 420 EUR | 6 411 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -295 484 EUR | 92 945 EUR | -114 865 EUR | -37 850 EUR | -9 489 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 19 122 369 EUR | 18 918 307 EUR | 15 498 606 EUR | 15 557 800 EUR | 15 468 636 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 17 508 982 EUR | 17 069 161 EUR | 938 EUR | 60 132 EUR | 204 072 EUR |
| Pašu kapitāls | 13 134 613 EUR | 13 430 097 EUR | 12 591 238 EUR | 12 706 104 EUR | 13 490 511 EUR |
| Īstermiņa saistības | 4 328 596 EUR | 4 644 234 EUR | 2 907 368 EUR | 2 851 696 EUR | 4 536 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 718 063 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 1 973 589 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.
Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2025-08-06 – 2026-04-01 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
A un B kategorijas atļauja ir nepieciešama piesārņojošām darbībām ar lielāko ietekmi, C kategorijā pietiek ar reģistrāciju. Atļauja pati par sevi nav pārkāpums — tā nozīmē, ka darbība ir uzraudzīta. Avots: VVD izsniegtās atļaujas un licences.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
4,04 | 3,68 | 0,00 | 0,02 | 44,99 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
2,54 | 2,38 | 0,00 | 0,02 | 44,99 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-0,39 % | 0,18 % | — | — | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-1,55 % | 0,49 % | -0,74 % | -0,24 % | -0,06 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-2,25 % | 0,69 % | -0,91 % | -0,30 % | -0,07 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,33 | 0,40 | 0,23 | 0,22 | 0,15 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-9,95 | 1,82 | -0,13 | -0,32 | -1,01 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
3,98 | 2,70 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-1,79 % | 1,54 % | -0,10 % | -0,07 % | -0,03 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
6,28 | 4,85 | 2,37 | 2,43 | 3,61 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Veho" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Inchcape Motors Latvia" | 147 380 791 | 4 791 878 | 3,3 % | 249 | 591 891 | 3 046 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Moller Auto Latvia" | 126 676 284 | 3 329 053 | 2,6 % | 124 | 1 021 583 | 3 278 (2026 Q3) |
| 3 | AS "WESS" | 95 902 527 | 2 901 976 | 3,0 % | 176 | 544 901 | 2 455 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "SCANIA LATVIA" | 78 172 831 | 4 632 680 | 5,9 % | 153 | 510 934 | 3 068 (2026 Q3) |
| 5 | AMSERV MOTORS SIA | 78 128 099 | -175 584 | -0,2 % | 134 | 583 046 | 2 832 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Veho" (šis uzņēmums) | 76 180 070 | -295 484 | -0,4 % | 120 | 634 834 | 2 804 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Mūsa Motors Rīga" | 64 485 678 | 2 507 830 | 3,9 % | 116 | 555 911 | 2 490 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Moller Auto" | 61 860 732 | 1 290 055 | 2,1 % | 57 | 1 085 276 | 3 500 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "BALTIJAS SPORTA AUTO" | 55 326 079 | 1 668 080 | 3,0 % | 51 | 1 084 825 | 3 961 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "SKANDI MOTORS" | 53 095 998 | 807 357 | 1,5 % | 144 | 368 722 | 2 601 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203326581 | LV89ZZZ40203326581 | SIA "Veho" | SIA | Veho | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-06-17 | NULL | Rīga, Varšavas iela 4 | 1003 | 104776470 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10782515 | 40203326581 | 2021-06-04 | 2021-06-17 09:17:27 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40203326581 | 2024-04-04 | SIA "Veho Latvija" |
| 40203326581 | 2022-12-30 | SIA "Veho" |
[reorganizations]
| ID | Reorg.Kods | Reorg.Veids | Sākotnējais | Pārņēmējs | Reģistrēts |
|---|---|---|---|---|---|
| 90016727 | ACQUISITION | Apvienošanas ceļā pievienota pie | 40003363354 | 40203326581 | 2024-04-04 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203326581 | 2026-04-01 | 3220 | Biedrība "ABSL Latvia" | Nozaru apmācību programma | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 4b748de7 |
| 40203326581 | 2025-10-15 | 2300 | Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris | ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | cff6b114 |
| 40203326581 | 2025-08-26 | 2450 | Biedrība "Vieglās rūpniecības uzņēmumu asociācija" | Nozaru apmācību programma | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | d08fdabd |
| 40203326581 | 2025-08-06 | 1920 | Biedrība "Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija" | ANM 2.3.1.2.i. investīcija "Uzņēmumu digitālo prasmju attīstība" 2.kārta | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | b7b02bed |
| 40203326581 | 2025-08-06 | 2232 | Biedrība "Latvijas Digitālais akselerators" | ANM 2.3.1.2.i. investīcija "Uzņēmumu digitālo prasmju attīstība" 1.kārta | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 3dda090b |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92836508 | 40203326581 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 13500000 | EUR | 2021-12-29 | 2021-12-29 13:19:19 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1379014 | 31241985 | 40203326581 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-06-17 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-07-14 18:41:33.892 |
| 1925335 | 33571026 | 40203326581 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-06-07 19:04:24.233 |
| 1733764 | 32479815 | 40203326581 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-05-29 22:10:58.332 |
| 2084409 | 34664270 | 40203326581 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 103 | ONES | EUR | 2025-07-31 19:02:34.017 |
| 2343105 | 35537032 | 40203326581 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 127 | ONES | EUR | 2026-06-16 18:00:15.291 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1379014 | 31241985 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 4782 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4722 | NULL | NULL | -9489 | 0 | -9489 | NULL | 0 | -9489 |
| 1733764 | 32479815 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 9082 | 0 | 81 | 0 | 0 | 0 | 0 | 28687 | NULL | NULL | -37850 | 0 | -37850 | NULL | 0 | -37850 |
| 1925335 | 33571026 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 12818 | 47 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 102094 | NULL | NULL | -114865 | 0 | -114865 | NULL | 0 | -114865 |
| 2084409 | 34664270 | 51045427 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 44897311 | 6148116 | 5102586 | 1825809 | 3858007 | 2923365 | 0 | 0 | 65966 | 0 | 120973 | NULL | NULL | 99356 | 6411 | 92945 | NULL | 0 | 92945 |
| 2343105 | 35537032 | 76180070 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 67555964 | 8624106 | 7136539 | 2112470 | 305970 | 68959 | 0 | 0 | 123410 | 0 | 26582 | NULL | NULL | -291064 | 4420 | -295484 | NULL | 0 | -295484 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1379014 | 31241985 | 0 | 0 | 204072 | 0 | 204072 | 15264564 | 0 | 0 | 15264564 | 15468636 | NULL | 4536 | 1973589 | 0 | 13490511 | 15468636 |
| 1733764 | 32479815 | 0 | 0 | 60132 | 0 | 60132 | 15497668 | 0 | 0 | 15497668 | 15557800 | NULL | 2851696 | 0 | 0 | 12706104 | 15557800 |
| 1925335 | 33571026 | 0 | 0 | 938 | 0 | 938 | 15497668 | 0 | 0 | 15497668 | 15498606 | NULL | 2907368 | 0 | 0 | 12591238 | 15498606 |
| 2084409 | 34664270 | 148645 | 0 | 10913766 | 6006750 | 17069161 | 366421 | 1482725 | 0 | 1849146 | 18918307 | NULL | 4644234 | 718063 | 125913 | 13430097 | 18918307 |
| 2343105 | 35537032 | 255540 | 0 | 10747379 | 6506063 | 17508982 | 366421 | 1246966 | 0 | 1613387 | 19122369 | NULL | 4328596 | 0 | 1659160 | 13134613 | 19122369 |
[cash_flow_statements]
| Statement ID | File ID | cfo_dm_cash_received_from_customers | cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees | cfo_dm_other_cash_received_paid | cfo_dm_operating_cash_flow | cfo_dm_interest_paid | cfo_dm_income_taxes_paid | cfo_dm_extra_items_cash_flow | cfo_dm_net_operating_cash_flow | cfo_im_income_before_income_taxes | cfo_im_income_before_changes_in_working_capital | cfo_im_operating_cash_flow | cfo_im_interest_paid | cfo_im_income_taxes_paid | cfo_im_extra_items_cash_flow | cfo_im_net_operating_cash_flow | cfi_acquisition_of_stocks_shares | cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares | cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets | cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets | cfi_loans_made | cfi_repayments_of_loans_received | cfi_interest_received | cfi_dividends_received | cfi_net_investing_cash_flow | cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital | cff_loans_received | cff_subsidies_grants_donations_received | cff_repayments_of_loans_made | cff_repayments_of_lease_obligations | cff_dividends_paid | cff_net_financing_cash_flow | effect_of_exchange_rate_change | net_increase | at_beginning_of_year | at_end_of_year |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2084409 | 34664270 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 99356 | 2877620 | 7809 | -114282 | -5630 | NULL | -112103 | 0 | 1165697 | -964005 | 0 | 0 | 0 | 59056 | 0 | 260748 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 148645 | 0 | 148645 |
| 2343105 | 35537032 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | -291064 | 682190 | 92235 | -26582 | -2495 | NULL | 63158 | 0 | 0 | -73079 | 0 | 0 | 0 | 116507 | 0 | 43428 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 309 | 106895 | 148645 | 255540 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203326581 | SIA "Veho" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4781 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 8 072.29 | 528.98 | 973.62 | 101 |
| 40203326581 | SIA "Veho" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7010 | 010091 | Centra rajons | -0.60 | 0.22 | 0.36 | 1 |
| 40203326581 | SIA "Veho" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7010 | 010091 | Centra rajons | -0.57 | 0.17 | 0.27 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203326581 | SIA "Veho" | ir | 03.06.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203326581 | SIA "Veho" | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Varšavas iela 4, Rīga, LV-1003.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 76 180 070 EUR, un zaudējumi bija 295 484 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 127 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA "Veho Latvija"", "SIA "Veho"".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 4,04 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,54.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 6,28, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 2 356.46 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 1 673.96 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 8 072 290 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 528 980 EUR un VSAOI 973 620 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mehānisko transportlīdzekļu mazumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Mehānisko transportlīdzekļu mazumtirdzniecība · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 17-10-2026