SIA "MV FORSETI" (reģ. Nr. 40203328188) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-06-28. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 110 492 EUR, peļņa 41 563 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,03 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203328188 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-06-28 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV59ZZZ40203328188 |
| Juridiskā adrese | Mežaparka prospekts 1 - 82, Jūrmala, LV-2015 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 110 492 EUR | 41 563 EUR | 71 047 EUR | 1 |
| 2024 | 57 388 EUR | -3 570 EUR | 2 041 EUR | 1 |
| 2023 | 107 800 EUR | -1 621 EUR | 1 674 EUR | 2 |
| 2022 | 1 420 EUR | -1 341 EUR | 125 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1.57 | 0.26 | 0.83 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.74 | 0.26 | 0.83 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.72 | 0.26 | 0.84 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1.43 | 0.25 | 0.82 | 1 |
| 2024 | 16.27 | 3.60 | 6.12 | 1 |
| 2023 | 31.27 | 4.94 | 8.67 | 2 |
| 2022 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 110 492 EUR | 57 388 EUR | 107 800 EUR | 1 420 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 81 140 EUR | -3 293 EUR | -1 405 EUR | -1 222 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 41 563 EUR | -3 570 EUR | -1 621 EUR | -1 291 EUR | 0 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 41 563 EUR | -3 570 EUR | -1 621 EUR | -1 341 EUR | 0 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 71 047 EUR | 2 041 EUR | 1 674 EUR | 125 EUR | 1 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 1 047 EUR | 2 041 EUR | 1 674 EUR | 125 EUR | 1 EUR |
| Pašu kapitāls | 37 832 EUR | -6 530 EUR | -2 960 EUR | -1 340 EUR | 1 EUR |
| Īstermiņa saistības | 33 215 EUR | 8 571 EUR | 4 634 EUR | 1 465 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,03 | 0,24 | 0,36 | 0,09 | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,03 | 0,24 | 0,36 | 0,09 | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
37,62 % | -6,22 % | -1,50 % | -94,44 % | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
58,50 % | -174,91 % | -96,83 % | -1 072,80 % | 0,00 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
109,86 % | 54,67 % | 54,76 % | 100,07 % | 0,00 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,88 | -1,31 | -1,57 | -1,09 | 0,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,56 | 28,12 | 64,40 | 11,36 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
109,86 % | 54,67 % | 54,76 % | 96,34 % | 0,00 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
3,97 | 17,30 | 58,23 | -37,90 | 1,56 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "MV FORSETI" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "J.L.Invest" | 50 119 498 | 1 282 716 | 2,6 % | 6 | 8 353 250 | 1 447 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Plesko Real Estate" | 46 277 349 | 12 146 545 | 26,2 % | 0 | — | — |
| 3 | "RIGABURGER" SIA | 32 287 926 | 1 954 988 | 6,1 % | 18 | 1 793 774 | 2 902 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Rīgas nami" | 28 420 602 | 94 349 | 0,3 % | 518 | 54 866 | 1 488 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "M257" | 25 736 015 | 27 131 381 | 105,4 % | 0 | — | — |
| 6 | SIA "DELTA PROPERTY" | 25 722 065 | 19 736 414 | 76,7 % | 0 | — | — |
| 7 | SIA "TAV Latvia" | 19 145 910 | 1 239 929 | 6,5 % | 8 | 2 393 239 | 3 527 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "MV HOTELS" | 17 876 737 | 2 733 779 | 15,3 % | 7 | 2 553 820 | 1 972 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "TIRDZNIECĪBAS CENTRS PLESKODĀLE" | 16 215 270 | 13 026 995 | 80,3 % | 9 | 1 801 697 | 3 616 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "TN Promotion" | 15 141 570 | 252 570 | 1,7 % | 3 | 5 047 190 | 1 102 (2026 Q3) |
| 1653 | SIA "MV FORSETI" (šis uzņēmums) | 110 492 | 41 563 | 37,6 % | 1 | 110 492 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203328188 | LV59ZZZ40203328188 | SIA "MV FORSETI" | SIA | MV FORSETI | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-06-28 | NULL | Jūrmala, Mežaparka prospekts 1 - 82 | 2015 | 119348890 | 0 | 100003036 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10801716 | 40203328188 | 2021-06-17 | 2021-06-28 13:53:27 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92952966 | 40203328188 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2025-05-22 | 2025-05-22 09:30:49 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1432427 | 31724238 | 40203328188 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-06-28 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-10-24 19:00:35.847 |
| 1707968 | 32376614 | 40203328188 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-05-11 18:47:52.89 |
| 1849472 | 33317604 | 40203328188 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-04-15 20:00:13.947 |
| 1991477 | 34303811 | 40203328188 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-04-29 19:01:19.485 |
| 2331603 | 35494404 | 40203328188 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-06-02 17:39:37.589 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1432427 | 31724238 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 |
| 1707968 | 32376614 | 1420 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2642 | -1222 | 0 | 66 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1291 | 50 | -1341 | NULL | 0 | -1341 |
| 1849472 | 33317604 | 107800 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 109205 | -1405 | 0 | 207 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1621 | 0 | -1621 | NULL | 0 | -1621 |
| 1991477 | 34303811 | 57388 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 60681 | -3293 | 0 | 228 | 0 | 49 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -3570 | 0 | -3570 | NULL | 0 | -3570 |
| 2331603 | 35494404 | 110492 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 29352 | 81140 | 35529 | 4048 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 41563 | 0 | 41563 | NULL | 0 | 41563 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1432427 | 31724238 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | NULL | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| 1707968 | 32376614 | 4 | 0 | 121 | 0 | 125 | 0 | 0 | 0 | 0 | 125 | NULL | 1465 | 0 | 0 | -1340 | 125 |
| 1849472 | 33317604 | 1674 | 0 | 0 | 0 | 1674 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1674 | NULL | 4634 | 0 | 0 | -2960 | 1674 |
| 1991477 | 34303811 | 7 | 0 | 2034 | 0 | 2041 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2041 | NULL | 8571 | 0 | 0 | -6530 | 2041 |
| 2331603 | 35494404 | 992 | 0 | 55 | 0 | 1047 | 0 | 70000 | 0 | 70000 | 71047 | NULL | 33215 | 0 | 0 | 37832 | 71047 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203328188 | SIA "MV FORSETI" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 004000 | Jūrmala | 16.27 | 3.60 | 6.12 | 1 |
| 40203328188 | SIA "MV FORSETI" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5229 | 010096 | Ziemeļu rajons | 31.27 | 4.94 | 8.67 | 2 |
| 40203328188 | SIA "MV FORSETI" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5229 | 010096 | Ziemeļu rajons | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203328188 | SIA "MV FORSETI" | ir | 10.12.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203328188 | SIA "MV FORSETI" | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Mežaparka prospekts 1 - 82, Jūrmala, LV-2015.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 110 492 EUR, un peļņa bija 41 563 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,03 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,03.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 3,97, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 16 270 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 3 600 EUR un VSAOI 6 120 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana · Jūrmala — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125, 625 un 3 125 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026