SIA "Paskaties RZ" (reģ. Nr. 40203328690) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-06-30. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 290 008 EUR, peļņa 10 858 EUR, darbinieku skaits: 13. Kopējais likviditātes koeficients: 1,81 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Citur neklasificēti citi sociālās aprūpes pakalpojumi bez izmitināšanas
| Reģistrācijas Nr. | 40203328690 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-06-30 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV85ZZZ40203328690 |
| Juridiskā adrese | Tapešu iela 43 - 24, Rīga, LV-1083 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-01
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 290 008 EUR | 10 858 EUR | 50 242 EUR | 13 |
| 2024 | 228 417 EUR | 10 052 EUR | 53 681 EUR | 6 |
| 2023 | 208 729 EUR | 26 931 EUR | 72 577 EUR | 6 |
| 2022 | 120 910 EUR | 8 787 EUR | 78 680 EUR | 4 |
| 2021 | 35 212 EUR | 18 601 EUR | 115 076 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 18.34 | 4.93 | 12.73 | 19 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 17.04 | 4.50 | 12.37 | 20 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 16.24 | 3.35 | 10.74 | 18 |
| 2024 | 34.11 | 9.91 | 23.75 | 7 |
| 2023 | 28.37 | 7.28 | 18.87 | 6 |
| 2022 | 23.13 | 5.98 | 12.44 | 4 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 655.13 | ~ 577.07 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 604.77 | ~ 541.27 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 583.42 | ~ 519.06 |
| 2024 | 829.39 | ~ 668.50 |
| 2023 | 768.80 | ~ 629.78 |
| 2022 | 760.24 | ~ 588.31 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (23.75 * 1000) / 0.3409 ) / 7 / 12 = 829.39 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 829.39 * 0.105 = 87.09 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 373.31 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (829.39 - 87.09 - 373.31) * 0.2 ≈ 73.80 EUR
4. Neto alga: 829.39 - 87.09 - 73.80 = ~ 668.50 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 290 008 EUR | 228 417 EUR | 208 729 EUR | 120 910 EUR | 35 212 EUR |
| Bruto peļņa | 24 312 EUR | 15 342 EUR | 36 085 EUR | 15 177 EUR | 14 676 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 16 790 EUR | 10 826 EUR | 29 128 EUR | 12 787 EUR | 18 601 EUR |
| UIN nodoklis | 5 932 EUR | 774 EUR | 2 197 EUR | 4 000 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 10 858 EUR | 10 052 EUR | 26 931 EUR | 8 787 EUR | 18 601 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 50 242 EUR | 53 681 EUR | 72 577 EUR | 78 680 EUR | 115 076 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 47 865 EUR | 40 714 EUR | 43 338 EUR | 57 930 EUR | 106 303 EUR |
| Pašu kapitāls | 23 823 EUR | 36 687 EUR | 29 732 EUR | 11 587 EUR | 18 801 EUR |
| Īstermiņa saistības | 26 419 EUR | 16 994 EUR | 42 845 EUR | 67 093 EUR | 96 275 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. Kopīgās vienošanās kopsummā nav ieskaitītas — tur apjoms ir maksimālais un dalīts ar pārējiem uzvarētājiem. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,81 | 2,40 | 1,01 | 0,86 | 1,10 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,81 | 2,39 | 1,01 | 0,86 | 1,10 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
3,74 % | 4,40 % | 12,90 % | 7,27 % | 52,83 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
21,61 % | 18,73 % | 37,11 % | 11,17 % | 16,16 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
45,58 % | 27,40 % | 90,58 % | 75,83 % | 98,94 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,11 | 0,46 | 1,44 | 5,79 | 5,12 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
5,77 | 4,26 | 2,88 | 1,54 | 0,31 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
70,48 % | 29,51 % | 97,97 % | 110,36 % | 98,94 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
7,89 | 6,68 | 4,76 | 2,15 | 1,09 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Paskaties RZ" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas demonstrē stabilu maksātspēju un spēju laikus segt īstermiņa saistības.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Magnum Social & Medical Care" | 11 108 045 | 1 103 952 | 9,9 % | 502 | 22 128 | 1 485 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "MĀJAS APRŪPE" | 3 907 421 | 215 446 | 5,5 % | 715 | 5 465 | 603 (2026 Q2) |
| 3 | SIA SP Labāka Rītdiena | 3 797 959 | 288 404 | 7,6 % | 162 | 23 444 | 1 101 (2026 Q2) |
| 4 | SIA Hospiss Māja | 2 982 718 | 212 142 | 7,1 % | 157 | 18 998 | 753 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "LNS Surdotehniskās palīdzības centrs" | 1 954 708 | 235 385 | 12,0 % | 33 | 59 234 | 1 547 (2026 Q2) |
| 6 | SIA "ABA Baltija" | 560 593 | 103 478 | 18,5 % | 17 | 32 976 | 1 161 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "Cilvēkam" | 426 500 | -5 223 | -1,2 % | 8 | 53 313 | 936 (2026 Q2) |
| 8 | SIA ABAistaba | 354 382 | 29 176 | 8,2 % | 24 | 14 766 | 765 (2026 Q2) |
| 9 | SIA "Paskaties RZ" (šis uzņēmums) | 290 008 | 10 858 | 3,7 % | 19 | 15 264 | 655 (2026 Q2) |
| 10 | SIA "Caritas misija" | 246 162 | 49 429 | 20,1 % | 9 | 27 351 | 751 (2026 Q2) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203328690 | LV85ZZZ40203328690 | SIA "Paskaties RZ" | SIA | Paskaties RZ | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-06-30 | NULL | Rīga, Tapešu iela 43 - 24 | 1083 | 113761046 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10807939 | 40203328690 | 2021-06-16 | 2021-06-30 11:23:33 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92974341 | 40203328690 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2026-04-24 | 2026-04-24 10:38:35 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1408589 | 31358463 | 40203328690 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-06-30 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-08-01 23:38:40.388 |
| 1741890 | 32501941 | 40203328690 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2023-06-01 03:19:47.28 |
| 1916158 | 33539319 | 40203328690 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2024-06-03 03:12:08.515 |
| 2046608 | 34476010 | 40203328690 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2025-06-01 21:00:37.938 |
| 2321565 | 35482297 | 40203328690 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 13 | ONES | EUR | 2026-06-01 23:01:16.868 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1408589 | 31358463 | 35212 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 20536 | 14676 | 0 | 469 | 4614 | 220 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 18601 | 0 | 18601 | NULL | 0 | 18601 |
| 1741890 | 32501941 | 120910 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 105733 | 15177 | 0 | 2390 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 12787 | 4000 | 8787 | NULL | 0 | 8787 |
| 1916158 | 33539319 | 208729 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 172644 | 36085 | 0 | 4317 | 0 | 2781 | 0 | 0 | 141 | 0 | 0 | NULL | NULL | 29128 | 2197 | 26931 | NULL | 0 | 26931 |
| 2046608 | 34476010 | 228417 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 213075 | 15342 | 0 | 4640 | 100 | 100 | 0 | 0 | 124 | 0 | 0 | NULL | NULL | 10826 | 774 | 10052 | NULL | 0 | 10052 |
| 2321565 | 35482297 | 290008 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 265696 | 24312 | 0 | 7408 | 9 | 220 | 0 | 0 | 97 | 0 | 0 | NULL | NULL | 16790 | 5932 | 10858 | NULL | 0 | 10858 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1408589 | 31358463 | 86352 | 0 | 19951 | 0 | 106303 | 0 | 8773 | 0 | 8773 | 115076 | NULL | 96275 | 0 | 0 | 18801 | 115076 |
| 1741890 | 32501941 | 26531 | 0 | 31358 | 41 | 57930 | 0 | 20750 | 0 | 20750 | 78680 | NULL | 67093 | 0 | 0 | 11587 | 78680 |
| 1916158 | 33539319 | 13126 | 0 | 30100 | 112 | 43338 | 0 | 29239 | 0 | 29239 | 72577 | NULL | 42845 | 0 | 0 | 29732 | 72577 |
| 2046608 | 34476010 | 11509 | 0 | 29063 | 142 | 40714 | 0 | 12967 | 0 | 12967 | 53681 | NULL | 16994 | 0 | 0 | 36687 | 53681 |
| 2321565 | 35482297 | 14881 | 0 | 32877 | 107 | 47865 | 0 | 2377 | 0 | 2377 | 50242 | NULL | 26419 | 0 | 0 | 23823 | 50242 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203328690 | SIA "Paskaties RZ" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8899 | 010092 | Kurzemes rajons | 34.11 | 9.91 | 23.75 | 7 |
| 40203328690 | SIA "Paskaties RZ" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8899 | 010092 | Kurzemes rajons | 28.37 | 7.28 | 18.87 | 6 |
| 40203328690 | SIA "Paskaties RZ" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8899 | 010092 | Kurzemes rajons | 23.13 | 5.98 | 12.44 | 4 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203328690 | SIA "Paskaties RZ" | A | Laba saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Tapešu iela 43 - 24, Rīga, LV-1083.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 290 008 EUR, un peļņa bija 10 858 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 13 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,81 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,81.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 7,89, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 829.39 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 668.50 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 34 110 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 9 910 EUR un VSAOI 23 750 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificēti citi sociālās aprūpes pakalpojumi bez izmitināšanas.
Lapas ģenerēšanas datums: 01-09-2026