SIA "Zaļās lapas" (reģ. Nr. 40203329569) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-07-05. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 1 051 EUR, zaudējumi 278 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 20,18 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Smaržu un ķermeņa kopšanas līdzekļu ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 40203329569 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-07-05 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV20ZZZ40203329569 |
| Juridiskā adrese | Avotu iela 12, Mazsalaca, Valmieras nov., LV-4215 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 051 EUR | -278 EUR | 1 422 EUR | 0 |
| 2024 | 732 EUR | -810 EUR | 1 700 EUR | 0 |
| 2023 | 805 EUR | 274 EUR | 2 460 EUR | 0 |
| 2022 | 986 EUR | 2 166 EUR | 2 466 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.42 | 0.17 | 0.25 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.37 | 0.15 | 0.22 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2023 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 1 051 EUR | 732 EUR | 805 EUR | 986 EUR |
| Personāla izmaksas | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -278 EUR | -810 EUR | 274 EUR | 2 166 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -278 EUR | -810 EUR | 274 EUR | 2 166 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 1 422 EUR | 1 700 EUR | 2 460 EUR | 2 466 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 1 009 EUR | 502 EUR | 197 EUR | 203 EUR |
| Pašu kapitāls | 1 372 EUR | 1 650 EUR | 2 460 EUR | 2 186 EUR |
| Īstermiņa saistības | 50 EUR | 50 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 280 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
20,18 | 10,04 | — | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
20,18 | 10,04 | — | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-26,45 % | -110,66 % | 34,04 % | 219,68 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-19,55 % | -47,65 % | 11,14 % | 87,83 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-20,26 % | -49,09 % | 11,14 % | 99,09 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,04 | 0,03 | 0,00 | 0,13 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,74 | 0,43 | 0,33 | 0,40 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-20,26 % | -49,09 % | 11,14 % | 87,83 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
12,96 | 13,82 | 1,58 | 7,22 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Zaļās lapas" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Aktīvu izmantošanas efektivitāte ir apmierinoša, taču ar izaugsmes potenciālu.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "MADARA Cosmetics" | 22 608 670 | 91 691 | 0,4 % | 185 | 122 209 | 2 278 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "iCotton" | 15 689 933 | 151 489 | 1,0 % | 131 | 119 770 | 1 609 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Kinetics Nail Systems" | 12 598 215 | 1 506 778 | 12,0 % | 134 | 94 017 | 2 157 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Kote Labs" | 7 420 501 | -12 051 | -0,2 % | 8 | 927 563 | 3 136 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "H.A.Brieger" | 5 696 133 | 191 992 | 3,4 % | 61 | 93 379 | 1 187 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "CITA LIETA" | 4 922 392 | 1 536 | 0,0 % | 76 | 64 768 | 1 468 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "LD STELS" | 3 312 336 | 10 427 | 0,3 % | 6 | 552 056 | 450 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Cosmetic Lab" | 1 975 736 | 11 157 | 0,6 % | 20 | 98 787 | 1 485 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "GMT" | 1 750 496 | 96 493 | 5,5 % | 19 | 92 131 | 911 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "B2Y" | 1 344 464 | -204 825 | -15,2 % | 30 | 44 815 | 1 194 (2026 Q3) |
| 81 | SIA "Zaļās lapas" (šis uzņēmums) | 1 051 | -278 | -26,5 % | 1 | 1 051 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203329569 | LV20ZZZ40203329569 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Zaļās lapas" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Zaļās lapas | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-07-05 | NULL | Valmieras nov., Mazsalaca, Avotu iela 12 | 4215 | 101054207 | 100016647 | 100003743 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10818385 | 40203329569 | 2021-06-15 | 2021-07-05 11:07:04 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92811277 | 40203329569 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 20 | EUR | 2021-07-05 | 2021-07-05 11:08:13 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1721138 | 32438646 | 40203329569 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2021-07-05 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-05-19 22:13:07.422 |
| 1928174 | 33592704 | 40203329569 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-06-17 19:02:13.317 |
| 2074302 | 34554188 | 40203329569 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-06-12 03:05:02.101 |
| 2302196 | 35460748 | 40203329569 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-05-30 04:03:36.812 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1721138 | 32438646 | 986 | 0 | 0 | 1454 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 274 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2166 | 0 | 2166 | NULL | 0 | 2166 |
| 1928174 | 33592704 | 805 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 531 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 274 | 0 | 274 | NULL | 0 | 274 |
| 2074302 | 34554188 | 732 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1542 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -810 | 0 | -810 | NULL | 0 | -810 |
| 2302196 | 35460748 | 1051 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1329 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -278 | 0 | -278 | NULL | 0 | -278 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1721138 | 32438646 | 203 | 0 | 0 | 0 | 203 | 300 | 1963 | 0 | 2263 | 2466 | NULL | 0 | 280 | 0 | 2186 | 2466 |
| 1928174 | 33592704 | 197 | 0 | 0 | 0 | 197 | 300 | 1963 | 0 | 2263 | 2460 | NULL | 0 | 0 | 0 | 2460 | 2460 |
| 2074302 | 34554188 | 73 | 0 | 429 | 0 | 502 | 20 | 1178 | 0 | 1198 | 1700 | NULL | 50 | 0 | 0 | 1650 | 1700 |
| 2302196 | 35460748 | 721 | 0 | 288 | 0 | 1009 | 20 | 393 | 0 | 413 | 1422 | NULL | 50 | 0 | 0 | 1372 | 1422 |
[cash_flow_statements]
| Statement ID | File ID | cfo_dm_cash_received_from_customers | cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees | cfo_dm_other_cash_received_paid | cfo_dm_operating_cash_flow | cfo_dm_interest_paid | cfo_dm_income_taxes_paid | cfo_dm_extra_items_cash_flow | cfo_dm_net_operating_cash_flow | cfo_im_income_before_income_taxes | cfo_im_income_before_changes_in_working_capital | cfo_im_operating_cash_flow | cfo_im_interest_paid | cfo_im_income_taxes_paid | cfo_im_extra_items_cash_flow | cfo_im_net_operating_cash_flow | cfi_acquisition_of_stocks_shares | cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares | cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets | cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets | cfi_loans_made | cfi_repayments_of_loans_received | cfi_interest_received | cfi_dividends_received | cfi_net_investing_cash_flow | cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital | cff_loans_received | cff_subsidies_grants_donations_received | cff_repayments_of_loans_made | cff_repayments_of_lease_obligations | cff_dividends_paid | cff_net_financing_cash_flow | effect_of_exchange_rate_change | net_increase | at_beginning_of_year | at_end_of_year |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1721138 | 32438646 | 986 | 0 | 1454 | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 1963 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 280 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1928174 | 33592704 | 811 | 0 | 535 | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203329569 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Zaļās lapas" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2042 | 054200 | Mazsalaca | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203329569 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Zaļās lapas" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0119 | 054200 | Mazsalaca | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203329569 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Zaļās lapas" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0119 | 054200 | Mazsalaca | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203329569 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Zaļās lapas" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Avotu iela 12, Mazsalaca, Valmieras nov., LV-4215.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 1 051 EUR, un zaudējumi bija 278 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 20,18 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 20,18.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 12,96, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 50 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Smaržu un ķermeņa kopšanas līdzekļu ražošana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Smaržu un ķermeņa kopšanas līdzekļu ražošana · Valmieras novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 08-11-2026