SIA "Hinti" (reģ. Nr. 40203329588) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-07-05. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 7 095 EUR, peļņa 5 845 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 16,72 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203329588 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-07-05 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV89ZZZ40203329588 |
| Juridiskā adrese | Kalnciema iela 147 - 1B, Rīga, LV-1046 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7 095 EUR | 5 845 EUR | 24 348 EUR | 0 |
| 2024 | 11 738 EUR | -1 411 EUR | 20 221 EUR | 0 |
| 2023 | 33 994 EUR | 6 706 EUR | 33 092 EUR | 0 |
| 2022 | 49 524 EUR | 33 743 EUR | 36 236 EUR | 0 |
| 2021 | 4 468 EUR | -1 229 EUR | 2 802 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.13 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2023 | 4.25 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2022 | 0.21 | 0.08 | 0.13 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 7 095 EUR | 11 738 EUR | 33 994 EUR | 49 524 EUR | 4 468 EUR |
| Personāla izmaksas | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 154 EUR | 1 545 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 5 845 EUR | -1 361 EUR | 6 706 EUR | 33 743 EUR | -1 229 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 50 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 5 845 EUR | -1 411 EUR | 6 706 EUR | 33 743 EUR | -1 229 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 24 348 EUR | 20 221 EUR | 33 092 EUR | 36 236 EUR | 2 802 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 21 749 EUR | 9 721 EUR | 692 EUR | 286 EUR | 52 EUR |
| Pašu kapitāls | 23 047 EUR | 19 359 EUR | 20 770 EUR | 35 314 EUR | 1 571 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 301 EUR | 862 EUR | 812 EUR | 812 EUR | 1 121 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 11 510 EUR | 110 EUR | 110 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125, 625 un 3 125 vietas augstāk vai zemāk.
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
16,72 | 11,28 | 0,85 | 0,35 | 0,05 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
16,72 | 11,28 | 0,85 | 0,35 | 0,05 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
82,38 % | -12,02 % | 19,73 % | 68,13 % | -27,51 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
24,01 % | -6,98 % | 20,26 % | 93,12 % | -43,86 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
25,36 % | -7,29 % | 32,29 % | 95,55 % | -78,23 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,06 | 0,04 | 0,59 | 0,03 | 0,78 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | 0,03 | — | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,29 | 0,58 | 1,03 | 1,37 | 1,59 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
25,36 % | 0,22 % | 20,77 % | 95,25 % | -73,11 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
9,88 | 11,14 | 2,89 | 21,16 | 0,97 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Hinti" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "J.L.Invest" | 50 119 498 | 1 282 716 | 2,6 % | 6 | 8 353 250 | 1 447 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Plesko Real Estate" | 46 277 349 | 12 146 545 | 26,2 % | 0 | — | — |
| 3 | "RIGABURGER" SIA | 32 287 926 | 1 954 988 | 6,1 % | 18 | 1 793 774 | 2 902 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Rīgas nami" | 28 420 602 | 94 349 | 0,3 % | 518 | 54 866 | 1 488 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "M257" | 25 736 015 | 27 131 381 | 105,4 % | 0 | — | — |
| 6 | SIA "DELTA PROPERTY" | 25 722 065 | 19 736 414 | 76,7 % | 0 | — | — |
| 7 | SIA "TAV Latvia" | 19 145 910 | 1 239 929 | 6,5 % | 8 | 2 393 239 | 3 527 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "MV HOTELS" | 17 876 737 | 2 733 779 | 15,3 % | 7 | 2 553 820 | 1 972 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "TIRDZNIECĪBAS CENTRS PLESKODĀLE" | 16 215 270 | 13 026 995 | 80,3 % | 9 | 1 801 697 | 3 616 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "TN Promotion" | 15 141 570 | 252 570 | 1,7 % | 3 | 5 047 190 | 1 102 (2026 Q3) |
| 4126 | SIA "Hinti" (šis uzņēmums) | 7 095 | 5 845 | 82,4 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203329588 | LV89ZZZ40203329588 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Hinti" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Hinti | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-07-05 | NULL | Rīga, Kalnciema iela 147 - 1B | 1046 | 112562938 | 0 | 100003003 | 0001000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10818880 | 40203329588 | 2021-06-29 | 2021-07-05 12:14:12 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92811267 | 40203329588 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2021-07-05 | 2021-07-05 12:16:48 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1306929 | 30523104 | 40203329588 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-07-05 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-02-16 12:04:31.555 |
| 1471007 | 32309714 | 40203329588 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-04-24 22:21:20.716 |
| 1859789 | 33367133 | 40203329588 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-04-29 19:07:32.614 |
| 2009920 | 34358598 | 40203329588 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-05-10 21:00:06.936 |
| 2305387 | 35463964 | 40203329588 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-05-30 21:00:12.568 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1306929 | 30523104 | 4468 | 0 | 0 | 0 | 90 | 1545 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4062 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1229 | 0 | -1229 | NULL | 0 | -1229 |
| 1471007 | 32309714 | 49524 | 0 | 0 | 0 | 0 | 154 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 15627 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 33743 | 0 | 33743 | NULL | 0 | 33743 |
| 1859789 | 33367133 | 33994 | 0 | 0 | 0 | 2809 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 24479 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 6706 | 0 | 6706 | NULL | 0 | 6706 |
| 2009920 | 34358598 | 11738 | 0 | 0 | 0 | 6750 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4945 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1404 | NULL | NULL | -1361 | 50 | -1411 | NULL | 0 | -1411 |
| 2305387 | 35463964 | 7095 | 0 | 0 | 12720 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 13970 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 5845 | 0 | 5845 | NULL | 0 | 5845 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1306929 | 30523104 | 52 | 0 | 0 | 0 | 52 | 0 | 2750 | 0 | 2750 | 2802 | NULL | 1121 | 110 | 0 | 1571 | 2802 |
| 1471007 | 32309714 | 285 | 0 | 1 | 0 | 286 | 35950 | 0 | 0 | 35950 | 36236 | NULL | 812 | 110 | 0 | 35314 | 36236 |
| 1859789 | 33367133 | 691 | 0 | 1 | 0 | 692 | 21000 | 11400 | 0 | 32400 | 33092 | NULL | 812 | 11510 | 0 | 20770 | 33092 |
| 2009920 | 34358598 | 9720 | 0 | 1 | 0 | 9721 | 1500 | 9000 | 0 | 10500 | 20221 | NULL | 862 | 0 | 0 | 19359 | 20221 |
| 2305387 | 35463964 | 21749 | 0 | 0 | 0 | 21749 | 1500 | 1099 | 0 | 2599 | 24348 | NULL | 1301 | 0 | 0 | 23047 | 24348 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203329588 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Hinti" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203329588 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Hinti" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 4.25 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203329588 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Hinti" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 0.21 | 0.08 | 0.13 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203329588 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Hinti" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Kalnciema iela 147 - 1B, Rīga, LV-1046.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 7 095 EUR, un peļņa bija 5 845 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 16,72 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 16,72.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 9,88, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2023. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 4 250 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana · Rīga — lielākie uzņēmumi
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026