Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "SAULESDARZS"

SIA "SAULESDARZS" (reģ. Nr. 40203331173) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-07-12. VID nodokļu maksātāja reitings: N.

Pamatdarbība: Augu pavairošana

Reģistrācijas Nr.40203331173
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2021-07-12
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV71ZZZ40203331173
Juridiskā adrese "Saulesdārzs", Bukaišu pag., Dobeles nov., LV-3714

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-21

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: N Neaktīvs nodokļu maksātājs

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2024 0.05 0.00 0.00 0

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2024

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022
Aktīvi kopā 12 EUR 12 EUR 12 EUR 12 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 12 EUR 12 EUR 12 EUR 12 EUR
Pašu kapitāls 12 EUR 12 EUR 12 EUR 12 EUR
Īstermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Būtiski riska signāli nav konstatēti Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID: neaktīvs nodokļu maksātājs Gada pārskats: iesniegts

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
0,00 % 0,00 % 0,00 % 0,00 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
0,00 % 0,00 % 0,00 % 0,00 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,00 0,00 0,00 0,00
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,00 0,00 0,00 0,00
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
0,00 % 0,00 % 0,00 % 0,00 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
1,56 1,56 1,56 1,56

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 0130)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 37 uzņēmumi Augu pavairošana
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "STĀDAUDZĒTAVA BLĪDENE"1 816 11528 6801,6 %3946 567792 (2026 Q2)
2SIA "Krogzeme"1 012 833176 10017,4 %1192 0761 355 (2026 Q2)
3SIA "Puķu lauki"438 54931 1927,1 %1725 797810 (2026 Q2)
4SIA "Meža Rasas"348 93136 82910,6 %658 155841 (2026 Q2)
5SIA "Rožlejas 44"334 93310 8483,2 %1033 493682 (2026 Q2)
6SIA "Ievziedi un stādi"108 540-4 250-3,9 %254 270***
7SIA "Pīlādži-juniors"105 1662 0291,9 %521 033645 (2026 Q2)
8SIA "ADAKSS"100 686-8 915-8,9 %333 562567 (2026 Q2)
9SIA "DELTA KOKS"74 30952 27270,3 %418 577152 (2026 Q2)
10SIA "Andrupenes kokaudzētava"68 3852 3953,5 %417 096665 (2026 Q2)
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-09-21). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203331173 LV71ZZZ40203331173 "SAULESDARZS" SIA NULL SAULESDARZS SIA 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2021-07-12 NULL Dobeles nov., Bukaišu pag., "Saulesdārzs" 3714 102912325 100016622 0 NULL NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
10837357 40203331173 2021-07-12 2021-07-12 14:55:03

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92812185 40203331173 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 12 EUR 2021-07-12 2021-07-12 15:12:31

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
1758119 32540421 40203331173 DokGPv1 UGP 2022 2021-07-12 2022-12-31 0 ONES EUR 2023-06-05 03:04:59.577
1919178 33548051 40203331173 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 0 ONES EUR 2024-06-03 21:01:09.011
2060267 34517146 40203331173 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 0 ONES EUR 2025-06-06 23:02:29.385
2312436 35471057 40203331173 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 0 ONES EUR 2026-06-01 03:02:37.501

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1758119 32540421 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 0 0 NULL 0 0
1919178 33548051 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 0 0 NULL 0 0
2060267 34517146 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 0 0 NULL 0 0
2312436 35471057 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 0 0 NULL 0 0

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1758119 32540421 12 0 0 0 12 0 0 0 0 12 NULL 0 0 0 12 12
1919178 33548051 12 0 0 0 12 0 0 0 0 12 NULL 0 0 0 12 12
2060267 34517146 12 0 0 0 12 0 0 0 0 12 NULL 0 0 0 12 12
2312436 35471057 12 0 0 0 12 0 0 0 0 12 NULL 0 0 0 12 12

Naudas plūsmas pārskati

[cash_flow_statements]

Statement ID File ID cfo_dm_cash_received_from_customers cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees cfo_dm_other_cash_received_paid cfo_dm_operating_cash_flow cfo_dm_interest_paid cfo_dm_income_taxes_paid cfo_dm_extra_items_cash_flow cfo_dm_net_operating_cash_flow cfo_im_income_before_income_taxes cfo_im_income_before_changes_in_working_capital cfo_im_operating_cash_flow cfo_im_interest_paid cfo_im_income_taxes_paid cfo_im_extra_items_cash_flow cfo_im_net_operating_cash_flow cfi_acquisition_of_stocks_shares cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets cfi_loans_made cfi_repayments_of_loans_received cfi_interest_received cfi_dividends_received cfi_net_investing_cash_flow cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital cff_loans_received cff_subsidies_grants_donations_received cff_repayments_of_loans_made cff_repayments_of_lease_obligations cff_dividends_paid cff_net_financing_cash_flow effect_of_exchange_rate_change net_increase at_beginning_of_year at_end_of_year
2060267 34517146 0 0 0 0 0 0 NULL 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 12 12

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203331173 "SAULESDARZS" SIA 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 0130 028460 Bukaišu pag. 0.05 0.00 0.00 0
40203331173 "SAULESDARZS" SIA 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4789 028460 Bukaišu pag. 0.00 0.00 0.00 0

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203331173 "SAULESDARZS" SIA N Neaktīvs nodokļu maksātājs 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "SAULESDARZS" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir "Saulesdārzs", Bukaišu pag., Dobeles nov., LV-3714.

Kāds ir SIA "SAULESDARZS" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1,56, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Cik nodokļos samaksāja SIA "SAULESDARZS"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 50 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "SAULESDARZS" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.

Kāda ir SIA "SAULESDARZS" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Augu pavairošana.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Augu pavairošana — Dobeles novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Visa nozare: Augu pavairošana · Dobeles novads — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 22-09-2026