Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "AFORTIS ACCOUNTING"

SIA "AFORTIS ACCOUNTING" (reģ. Nr. 40203331578) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-07-14. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 309 251 EUR, peļņa 12 064 EUR, darbinieku skaits: 11. Kopējais likviditātes koeficients: 5,63 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.

Pamatdarbība: Uzskaites, grāmatvedības un revīzijas pakalpojumi; konsultācijas nodokļu jautājumos

Reģistrācijas Nr.40203331578
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2021-07-14
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV97ZZZ40203331578
Juridiskā adrese Dzirnavu iela 57A - 4, Rīga, LV-1010

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-23

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 309 251 EUR 12 064 EUR 76 124 EUR 11
2024 231 972 EUR 14 067 EUR 68 100 EUR 8
2023 147 827 EUR 16 142 EUR 50 425 EUR 6
2022 60 023 EUR 18 440 EUR 25 874 EUR 2

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: A Laba saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 49.01 8.93 19.17 10
2026. gada 2. ceturksnis 48.41 9.62 21.21 11
2026. gada 1. ceturksnis 39.04 7.85 17.28 11
2025. gada 4. ceturksnis 40.10 8.08 16.76 10
2024 118.63 26.69 50.25 9
2023 67.73 14.08 29.16 6
2022 14.80 3.91 7.31 2

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis 1 874.45 ~ 1 390.09
2026. gada 2. ceturksnis 1 885.38 ~ 1 397.38
2026. gada 1. ceturksnis 1 536.04 ~ 1 164.44
2025. gada 4. ceturksnis 1 638.80 ~ 1 222.76
2024 1 364.85 ~ 1 010.71
2023 1 188.03 ~ 897.70
2022 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:

( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši

( (50.25 * 1000) / 0.3409 ) / 9 / 12 = 1 364.85 EUR


Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:

1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 364.85 * 0.105 = 143.31 EUR

2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 167.36 EUR

3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 364.85 - 143.31 - 167.36) * 0.2 ≈ 210.84 EUR

4. Neto alga: 1 364.85 - 143.31 - 210.84 = ~ 1 010.71 EUR

* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022
Neto apgrozījums 309 251 EUR 231 972 EUR 147 827 EUR 60 023 EUR
Bruto peļņa 53 915 EUR 33 730 EUR 29 181 EUR 24 900 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 12 064 EUR 14 652 EUR 16 419 EUR 18 440 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 585 EUR 277 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 12 064 EUR 14 067 EUR 16 142 EUR 18 440 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022
Aktīvi kopā 76 124 EUR 68 100 EUR 50 425 EUR 25 874 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 71 038 EUR 62 709 EUR 47 831 EUR 24 540 EUR
Pašu kapitāls 63 514 EUR 51 450 EUR 37 382 EUR 21 240 EUR
Īstermiņa saistības 12 610 EUR 16 650 EUR 13 043 EUR 4 634 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 5 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Būtiski riska signāli nav konstatēti Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: A Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Valsts atbalsts (de minimis)56 103 €

Lielākie piešķīrumi — kopā 6 103 €

  • 1 860 € 2023-03-31
    Nodarbinātības valsts aģentūra: Subsidētās darbavietas bezdarbniekiem (SAM 9.1.1.1)
  • 1 860 € 2023-03-01
    Nodarbinātības valsts aģentūra: Subsidētās darbavietas bezdarbniekiem (SAM 9.1.1.1)
  • 1 195 € 2024-06-27
    Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra: ANM 2.2.1.2.i. investīcija "Atbalsts procesu digitalizācijai komercdarbībā"
  • 1 175 € 2024-03-26
    Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris: ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei
  • 13,48 € 2023-10-13
    Nodarbinātības valsts aģentūra: Subsidētās darbavietas bezdarbniekiem (SAM 9.1.1.1)

De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2023-03-01 – 2024-06-27 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
5,63 3,77 3,67 5,30
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
5,61 3,77 3,67 5,30
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
3,90 % 6,06 % 10,92 % 30,72 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
15,85 % 20,66 % 32,01 % 71,27 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
18,99 % 27,34 % 43,18 % 86,82 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,20 0,32 0,35 0,22
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
4,06 3,41 2,93 2,32
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
18,99 % 28,48 % 43,92 % 86,82 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
7,92 6,49 6,26 7,70

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "AFORTIS ACCOUNTING" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 6920)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 2705 uzņēmumi 117. vieta pēc apgrozījuma 555. vieta pēc peļņas Uzskaites, grāmatvedības un revīzijas pakalpojumi; konsultācijas nodokļu jautājumos
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "Circle K Business Centre"45 767 9831 070 7942,3 %93748 8453 344 (2026 Q3)
2SIA "ERNST & YOUNG BALTIC"19 991 3402 642 07313,2 %24581 5973 430 (2026 Q3)
3"KPMG Baltics SIA"15 904 292784 0754,9 %23866 8252 694 (2026 Q3)
4SIA Cabot Latvia14 818 9941 001 6866,8 %26356 3462 573 (2026 Q3)
5PricewaterhouseCoopers SIA14 085 8371 312 3279,3 %16286 9502 890 (2026 Q3)
6SIA "Helio Media"12 998 497-1 219 692-9,4 %63206 3252 758 (2026 Q3)
7"Allnex Latvia" SIA12 251 2881 142 8079,3 %21856 1992 367 (2026 Q3)
8SIA "Deloitte Latvia"9 254 1081 753 70419,0 %70132 2023 873 (2026 Q3)
9SIA "Deloitte Audits Latvia"3 777 264483 47612,8 %3899 4022 877 (2026 Q3)
10SIA "Grant Thornton Baltic"2 712 281487 78418,0 %4757 7082 761 (2026 Q3)
117SIA AFORTIS ACCOUNTING (šis uzņēmums)309 25112 0643,9 %1030 9251 874 (2026 Q3)
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-23). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "AFORTIS ACCOUNTING"
6920 Uzskaites, grāmatvedības un revīzijas pakalpojumi; konsultācijas nodokļu jautājumos
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203331578 LV97ZZZ40203331578 SIA AFORTIS ACCOUNTING SIA AFORTIS ACCOUNTING NULL 1 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2021-07-14 NULL Rīga, Dzirnavu iela 57A - 4 1010 118245263 0 100003003 NULL NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
10841866 40203331578 2021-07-12 2021-07-14 08:05:35

Piešķirtais de minimis atbalsts

[deminimis]

person_reg_nr assign_date assigned_amount assigner_title program_title instrument_title regul_title project_title
40203331578 2024-06-27 1194.99 Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra ANM 2.2.1.2.i. investīcija "Atbalsts procesu digitalizācijai komercdarbībā" 01 Tiešais maksājums (grants) 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) 5f751b33
40203331578 2024-03-26 1175 Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei 01 Tiešais maksājums (grants) 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) 18f26b87
40203331578 2023-10-13 13.48 Nodarbinātības valsts aģentūra Subsidētās darbavietas bezdarbniekiem (SAM 9.1.1.1) 01 Tiešais maksājums (grants) 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) 508de796
40203331578 2023-03-31 1860 Nodarbinātības valsts aģentūra Subsidētās darbavietas bezdarbniekiem (SAM 9.1.1.1) 01 Tiešais maksājums (grants) 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) 6d8ebe22
40203331578 2023-03-01 1860 Nodarbinātības valsts aģentūra Subsidētās darbavietas bezdarbniekiem (SAM 9.1.1.1) 01 Tiešais maksājums (grants) 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) 508de796

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92874398 40203331578 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2800 EUR 2022-10-20 2022-10-20 10:16:14

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
2347172 35573744 40203331578 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 11 ONES EUR 2026-07-07 03:00:25.035
1726937 32460817 40203331578 DokGPv1 UGP 2022 2021-07-14 2022-12-31 2 ONES EUR 2023-05-25 03:18:46.263
1925893 33572173 40203331578 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 6 ONES EUR 2024-06-10 17:00:08.432
2056329 34506711 40203331578 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 8 ONES EUR 2025-06-05 18:02:09.824

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1726937 32460817 60023 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 35123 24900 10 1232 0 5218 0 0 0 0 0 NULL NULL 18440 0 18440 NULL 0 18440
1925893 33572173 147827 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 118646 29181 2998 8555 0 1209 0 0 0 0 0 NULL NULL 16419 277 16142 NULL 0 16142
2056329 34506711 231972 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 198242 33730 0 15473 0 3605 0 0 0 0 0 NULL NULL 14652 585 14067 NULL 0 14067
2347172 35573744 309251 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 255336 53915 12558 27866 1 1428 0 0 0 0 0 NULL NULL 12064 0 12064 NULL 0 12064

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1726937 32460817 15247 0 9293 0 24540 0 1334 0 1334 25874 NULL 4634 0 0 21240 25874
1925893 33572173 27822 0 20009 0 47831 0 2594 0 2594 50425 NULL 13043 0 0 37382 50425
2056329 34506711 47272 0 15437 0 62709 0 5391 0 5391 68100 NULL 16650 0 0 51450 68100
2347172 35573744 20927 0 49862 249 71038 0 5086 0 5086 76124 NULL 12610 0 0 63514 76124

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203331578 SIA AFORTIS ACCOUNTING 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 6920 010094 Vidzemes priekšpilsēta 118.63 26.69 50.25 9
40203331578 SIA AFORTIS ACCOUNTING 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 6920 010094 Vidzemes priekšpilsēta 67.73 14.08 29.16 6
40203331578 SIA AFORTIS ACCOUNTING 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 6920 010094 Vidzemes priekšpilsēta 14.80 3.91 7.31 2

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40203331578 SIA AFORTIS ACCOUNTING ir 21.09.2022 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203331578 SIA AFORTIS ACCOUNTING A Laba saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "AFORTIS ACCOUNTING" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Dzirnavu iela 57A - 4, Rīga, LV-1010.

Kāds bija SIA "AFORTIS ACCOUNTING" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 309 251 EUR, un peļņa bija 12 064 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "AFORTIS ACCOUNTING" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 11 darbinieki.

Kāds ir SIA "AFORTIS ACCOUNTING" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 5,63 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 5,61.

Kāds ir SIA "AFORTIS ACCOUNTING" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 7,92, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "AFORTIS ACCOUNTING" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāda ir vidējā alga uzņēmumā SIA "AFORTIS ACCOUNTING"?

Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 364.85 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 1 010.71 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.

Cik nodokļos samaksāja SIA "AFORTIS ACCOUNTING"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 118 630 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 26 690 EUR un VSAOI 50 250 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "AFORTIS ACCOUNTING" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.

Kāda ir SIA "AFORTIS ACCOUNTING" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Uzskaites, grāmatvedības un revīzijas pakalpojumi; konsultācijas nodokļu jautājumos.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Uzskaites, grāmatvedības un revīzijas pakalpojumi; konsultācijas nodokļu jautājumos — Rīga

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Uzskaites, grāmatvedības un revīzijas pakalpojumi; konsultācijas nodokļu jautājumos · Rīga — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 117. no 2 705

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 23-10-2026