SIA "KU FOODS" (reģ. Nr. 40203332412) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-07-16. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 48 771 EUR, peļņa 2 454 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 97,08 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Gaļas, gaļas produktu, zivju un zivju produktu vairumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203332412 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-07-16 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV83ZZZ40203332412 |
| Juridiskā adrese | Graudiņu iela 52, Garkalne, Garkalnes pag., Ropažu nov., LV-2137 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 48 771 EUR | 2 454 EUR | 29 711 EUR | 1 |
| 2024 | 77 705 EUR | 11 807 EUR | 39 174 EUR | 1 |
| 2023 | 24 691 EUR | 5 859 EUR | 21 752 EUR | 1 |
| 2022 | 0 EUR | -373 EUR | 2 927 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1.27 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 10.58 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | -1.24 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1.37 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | 15.38 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2023 | 2.89 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 48 771 EUR | 77 705 EUR | 24 691 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 3 303 EUR | 13 007 EUR | 5 976 EUR | -274 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 2 504 EUR | 11 857 EUR | 5 909 EUR | -323 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR |
| Tīrā peļņa | 2 454 EUR | 11 807 EUR | 5 859 EUR | -373 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 29 711 EUR | 39 174 EUR | 21 752 EUR | 2 927 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 20 775 EUR | 29 839 EUR | 12 566 EUR | 2 927 EUR |
| Pašu kapitāls | 19 997 EUR | 17 543 EUR | 5 736 EUR | -123 EUR |
| Īstermiņa saistības | 214 EUR | 2 131 EUR | 1 516 EUR | 50 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 9 500 EUR | 19 500 EUR | 14 500 EUR | 3 000 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
97,08 | 14,00 | 8,29 | 58,54 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
96,60 | 13,99 | 8,18 | 58,54 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
5,03 % | 15,19 % | 23,73 % | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
8,26 % | 30,14 % | 26,94 % | -12,74 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
12,27 % | 67,30 % | 102,14 % | 303,25 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,49 | 1,23 | 2,79 | -24,80 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | 11 858,00 | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,64 | 1,98 | 1,14 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
8,49 % | 32,01 % | 29,20 % | -11,23 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
3,83 | 4,15 | 2,71 | 0,31 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "KU FOODS" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Pašu kapitāla izmantošanas efektivitāte ir stabila, bet mērena.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Ieguldītā kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, atspoguļojot stabilu, bet mērenu efektivitāti.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS Maag Latvija | 60 104 313 | 757 510 | 1,3 % | 232 | 259 070 | 1 754 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Lotana LV" | 27 063 411 | 610 218 | 2,3 % | 7 | 3 866 202 | 2 227 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "SALAS ZIVIS" | 24 350 249 | 192 877 | 0,8 % | 116 | 209 916 | 1 923 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Baltic Solution" | 20 684 114 | 526 430 | 2,5 % | 7 | 2 954 873 | 1 327 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "TIM-T" | 20 184 446 | 497 095 | 2,5 % | 66 | 305 825 | 1 798 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "ARTANIA" | 18 947 733 | 739 833 | 3,9 % | 4 | 4 736 933 | 1 941 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "BONO FOOD" | 16 041 678 | 307 434 | 1,9 % | 15 | 1 069 445 | 1 653 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "BIOVELA" | 14 100 977 | 518 504 | 3,7 % | 21 | 671 475 | 1 610 (2026 Q3) |
| 9 | Globex International SIA | 11 678 770 | -329 667 | -2,8 % | 25 | 467 151 | 2 909 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "GAĻSAIMNIEKS" | 10 252 789 | 606 056 | 5,9 % | 43 | 238 437 | 1 034 (2026 Q3) |
| 77 | SIA "KU FOODS" (šis uzņēmums) | 48 771 | 2 454 | 5,0 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203332412 | LV83ZZZ40203332412 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KU FOODS" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | KU FOODS | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-07-16 | NULL | Ropažu nov., Garkalnes pag., Garkalne, Graudiņu iela 52 | 2137 | 106623974 | 100016784 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10850085 | 40203332412 | 2021-07-02 | 2021-07-16 14:04:12 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92812981 | 40203332412 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 250 | EUR | 2021-07-16 | 2021-07-16 13:57:29 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1921461 | 33552642 | 40203332412 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-06-04 04:07:43.06 |
| 2273818 | 35424757 | 40203332412 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-27 03:02:05.728 |
| 1758184 | 32540551 | 40203332412 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2021-07-16 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-06-05 03:07:18.883 |
| 1956257 | 34061693 | 40203332412 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-02-04 03:00:09.607 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1758184 | 32540551 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 274 | -274 | 0 | 49 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -323 | 50 | -373 | NULL | 0 | -373 |
| 1921461 | 33552642 | 24691 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 18715 | 5976 | 0 | 67 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 5909 | 50 | 5859 | NULL | 0 | 5859 |
| 1956257 | 34061693 | 77705 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 64698 | 13007 | 0 | 1149 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | NULL | NULL | 11857 | 50 | 11807 | NULL | 0 | 11807 |
| 2273818 | 35424757 | 48771 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 45468 | 3303 | 0 | 799 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2504 | 50 | 2454 | NULL | 0 | 2454 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1758184 | 32540551 | 2927 | 0 | 0 | 0 | 2927 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2927 | NULL | 50 | 3000 | 0 | -123 | 2927 |
| 1921461 | 33552642 | 12270 | 0 | 131 | 165 | 12566 | 0 | 9186 | 0 | 9186 | 21752 | NULL | 1516 | 14500 | 0 | 5736 | 21752 |
| 1956257 | 34061693 | 26142 | 0 | 3667 | 30 | 29839 | 0 | 9335 | 0 | 9335 | 39174 | NULL | 2131 | 19500 | 0 | 17543 | 39174 |
| 2273818 | 35424757 | 20579 | 0 | 93 | 103 | 20775 | 0 | 8936 | 0 | 8936 | 29711 | NULL | 214 | 9500 | 0 | 19997 | 29711 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203332412 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KU FOODS" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4632 | 044400 | Garkalnes pag. | 15.38 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203332412 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KU FOODS" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4632 | 044400 | Garkalnes pag. | 2.89 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203332412 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KU FOODS" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4632 | 044400 | Garkalnes pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203332412 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KU FOODS" | ir | 18.08.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203332412 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KU FOODS" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Graudiņu iela 52, Garkalne, Garkalnes pag., Ropažu nov., LV-2137.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 48 771 EUR, un peļņa bija 2 454 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 97,08 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 96,60.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 3,83, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 15 380 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Gaļas, gaļas produktu, zivju un zivju produktu vairumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Gaļas, gaļas produktu, zivju un zivju produktu vairumtirdzniecība · Ropažu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 08-11-2026