SIA "Muižnieku Dārzi" (reģ. Nr. 40203333456) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-07-22. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 50 080 EUR, peļņa 150 303 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 1,49 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Citu dzīvnieku audzēšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203333456 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-07-22 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV25ZZZ40203333456 |
| Juridiskā adrese | "Caunīši", Ļaudonas pag., Madonas nov., LV-4862 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 50 080 EUR | 150 303 EUR | 352 965 EUR | 1 |
| 2024 | 27 615 EUR | 80 885 EUR | 155 646 EUR | 1 |
| 2023 | 12 500 EUR | 7 343 EUR | 47 232 EUR | 1 |
| 2022 | 5 000 EUR | 89 EUR | 38 358 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | -0.2 | 0.02 | 0.03 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | -0.29 | 0.0 | 0.01 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | -12.05 | 0.01 | 0.01 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | -6.55 | 0.18 | 0.27 | 1 |
| 2024 | -0.02 | 0.20 | 0.33 | 1 |
| 2023 | -1.29 | 0.26 | 0.42 | 1 |
| 2022 | -3.54 | 0.13 | 0.30 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 50 080 EUR | 27 615 EUR | 12 500 EUR | 5 000 EUR |
| Bruto peļņa | 18 546 EUR | 9 831 EUR | -617 EUR | -1 895 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 150 303 EUR | 80 885 EUR | 7 343 EUR | 89 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 150 303 EUR | 80 885 EUR | 7 343 EUR | 89 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 352 965 EUR | 155 646 EUR | 47 232 EUR | 38 358 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 125 437 EUR | 95 264 EUR | 27 636 EUR | 22 166 EUR |
| Pašu kapitāls | 268 620 EUR | 118 317 EUR | 37 432 EUR | 30 089 EUR |
| Īstermiņa saistības | 84 345 EUR | 37 329 EUR | 9 800 EUR | 8 269 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
A un B kategorijas atļauja ir nepieciešama piesārņojošām darbībām ar lielāko ietekmi, C kategorijā pietiek ar reģistrāciju. Atļauja pati par sevi nav pārkāpums — tā nozīmē, ka darbība ir uzraudzīta. Avots: VVD izsniegtās atļaujas un licences.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,49 | 2,55 | 2,82 | 2,68 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,82 | 2,07 | 0,81 | 1,48 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
300,13 % | 292,90 % | 58,74 % | 1,78 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
42,58 % | 51,97 % | 15,55 % | 0,23 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
55,95 % | 68,36 % | 19,62 % | 0,30 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,31 | 0,32 | 0,26 | 0,27 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,14 | 0,18 | 0,26 | 0,13 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
55,95 % | 68,36 % | 19,62 % | 0,30 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
3,53 | 4,03 | 3,29 | 2,59 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Muižnieku Dārzi" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas spēj segt saistības, taču darbojas ar minimālu finanšu rezervi.
Ātrā likviditāte ir uz robežas starp stabilitāti un risku, prasot uzmanīgu pārvaldību.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "BALTIC DEVON MINK" | 7 301 430 | 3 090 695 | 42,3 % | 91 | 80 235 | 2 335 (2026 Q3) |
| 2 | AS "GROBIŅA" | 3 137 067 | -338 215 | -10,8 % | 0 | — | — |
| 3 | SIA "ZEMITĀNI" | 812 337 | 273 423 | 33,7 % | 15 | 54 156 | 725 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Itaka Stendes" | 576 118 | 329 | 0,1 % | 2 | 288 059 | *** |
| 5 | SIA "KANNAS 2" | 546 858 | -2 494 800 | -456,2 % | 0 | — | — |
| 6 | SIA "ALMA M" | 534 721 | -210 162 | -39,3 % | 1 | 534 721 | *** |
| 7 | SIA "Meža meistara medus" | 383 074 | 63 897 | 16,7 % | 7 | 54 725 | 999 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Latvija BIO" | 349 402 | -358 062 | -102,5 % | 7 | 49 915 | 2 451 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "EKO ZEME" | 331 883 | 32 255 | 9,7 % | 7 | 47 412 | 633 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Medus ML" | 272 035 | 22 895 | 8,4 % | 6 | 45 339 | 1 595 (2026 Q3) |
| 21 | SIA "Muižnieku Dārzi" (šis uzņēmums) | 50 080 | 150 303 | 300,1 % | 1 | 50 080 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203333456 | LV25ZZZ40203333456 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Muižnieku Dārzi" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Muižnieku Dārzi | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-07-22 | NULL | Madonas nov., Ļaudonas pag., "Caunīši" | 4862 | 102978867 | 100016671 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10860411 | 40203333456 | 2021-07-15 | 2021-07-22 08:41:56 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92813671 | 40203333456 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 30000 | EUR | 2021-07-22 | 2021-07-22 08:44:16 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2167334 | 35220721 | 40203333456 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-03-30 19:01:11.62 |
| 1758403 | 32540992 | 40203333456 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2021-07-22 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-06-05 03:15:12.299 |
| 1917380 | 33541763 | 40203333456 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-06-03 05:01:10.365 |
| 2025406 | 34406521 | 40203333456 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-05-20 03:01:49.375 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1758403 | 32540992 | 5000 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 6895 | -1895 | 0 | 259 | 2243 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 89 | 0 | 89 | NULL | 0 | 89 |
| 1917380 | 33541763 | 12500 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 13117 | -617 | 0 | 333 | 8293 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 7343 | 0 | 7343 | NULL | 0 | 7343 |
| 2025406 | 34406521 | 27615 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 17784 | 9831 | 0 | 367 | 71421 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 80885 | 0 | 80885 | NULL | 0 | 80885 |
| 2167334 | 35220721 | 50080 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 31534 | 18546 | 0 | 393 | 132279 | 129 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 150303 | 0 | 150303 | NULL | 0 | 150303 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1758403 | 32540992 | 10051 | 0 | 2215 | 9900 | 22166 | 0 | 16192 | 0 | 16192 | 38358 | NULL | 8269 | 0 | 0 | 30089 | 38358 |
| 1917380 | 33541763 | 7762 | 0 | 174 | 19700 | 27636 | 0 | 19596 | 0 | 19596 | 47232 | NULL | 9800 | 0 | 0 | 37432 | 47232 |
| 2025406 | 34406521 | 55819 | 0 | 21470 | 17975 | 95264 | 0 | 60382 | 0 | 60382 | 155646 | NULL | 37329 | 0 | 0 | 118317 | 155646 |
| 2167334 | 35220721 | 57195 | 0 | 12142 | 56100 | 125437 | 0 | 227528 | 0 | 227528 | 352965 | NULL | 84345 | 0 | 0 | 268620 | 352965 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203333456 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Muižnieku Dārzi" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0148 | 038510 | Ļaudonas pag. | -0.02 | 0.20 | 0.33 | 1 |
| 40203333456 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Muižnieku Dārzi" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0149 | 038510 | Ļaudonas pag. | -1.29 | 0.26 | 0.42 | 1 |
| 40203333456 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Muižnieku Dārzi" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0149 | 038510 | Ļaudonas pag. | -3.54 | 0.13 | 0.30 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203333456 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Muižnieku Dārzi" | ir | 13.08.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203333456 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Muižnieku Dārzi" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Caunīši", Ļaudonas pag., Madonas nov., LV-4862.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 50 080 EUR, un peļņa bija 150 303 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,49 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,82.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 3,53, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citu dzīvnieku audzēšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citu dzīvnieku audzēšana · Madonas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 08-11-2026