Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Sargeņģelis"

SIA "Sargeņģelis" (reģ. Nr. 40203333545) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-07-22. Jaunākais gada pārskats (2022): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 50 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 2,00 (2022). VID nodokļu maksātāja reitings: N.

Pamatdarbība: Sociālās aprūpes pakalpojumi bez izmitināšanas vecāka gadagājuma cilvēkiem vai personām ar invaliditāti

Reģistrācijas Nr.40203333545
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2021-07-22
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV47ZZZ40203333545
Juridiskā adrese Āraišu iela 27 - 6, Rīga, LV-1039

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-25

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2022 0 EUR -50 EUR 100 EUR 0

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: N Neaktīvs nodokļu maksātājs

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2022
Neto apgrozījums 0 EUR
Personāla izmaksas 0 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 0 EUR
UIN nodoklis 50 EUR
Tīrā peļņa -50 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2022
Aktīvi kopā 100 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 100 EUR
Pašu kapitāls 50 EUR
Īstermiņa saistības 50 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID: neaktīvs nodokļu maksātājs Gada pārskats: nav iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2022
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
2,00
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
2,00
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-50,00 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
-100,00 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
1,00
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,00
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
0,00 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
1,20

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Sargeņģelis" ir uzņēmums, kas ar katru gadu gūst aizvien lielāku stabilitāti.
Pamatojoties uz 2022. gada datiem, tas demonstrē stabilu maksātspēju un spēju laikus segt īstermiņa saistības.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Kapitāla izmantošana peļņas radīšanai ir nepietiekama.
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 8810)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 21 uzņēmumi 16. vieta pēc apgrozījuma 12. vieta pēc peļņas Sociālās aprūpes pakalpojumi bez izmitināšanas vecāka gadagājuma cilvēkiem vai personām ar invaliditāti
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "APRŪPES BIROJS"5 199 9681 364 96926,2 %18927 5131 427 (2026 Q2)
2SIA "Pirmais Patronāžas Serviss"2 328 308196 7888,5 %20011 642805 (2026 Q2)
3Senior Latvia SIA1 528 689134 0378,8 %2356 505594 (2026 Q2)
4SIA "Aprūpes centrs "AGATE""323 0657 5452,3 %746 1522 553 (2026 Q2)
5SIA Aprūpe dzīvesvietā178 446-4 786-2,7 %725 492743 (2026 Q2)
6SIA "VOLEX"119 90638 10031,8 %259 953***
7SIA "Dare Audeamus"38 938-25 881-66,5 %103 894625 (2026 Q2)
8SIA "Sociālo inovāciju parks"13 3207 82858,8 %62 220274 (2026 Q2)
9Kairut SIA9 5083 74639,4 %24 754***
10SIA "Happy Otto"6 4003 60956,4 %0——
16Sargeņģelis SIA (šis uzņēmums)0-50—0——
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-09-25). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Sargeņģelis"
8810 Sociālās aprūpes pakalpojumi bez izmitināšanas vecāka gadagājuma cilvēkiem vai personām ar invaliditāti
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203333545 LV47ZZZ40203333545 Sargeņģelis SIA NULL Sargeņģelis SIA 1 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2021-07-22 NULL Rīga, Āraišu iela 27 - 6 1039 111552023 0 100003003 NULL NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
10859307 40203333545 2021-07-20 2021-07-21 08:56:32

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92813740 40203333545 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 100 EUR 2021-07-22 2021-07-22 11:16:57

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
1456785 32205526 40203333545 DokGPv1 UGP 2022 2021-07-22 2022-12-31 0 ONES EUR 2023-03-17 17:14:34.271

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1456785 32205526 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 50 -50 NULL 0 -50

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1456785 32205526 0 0 100 0 100 0 0 0 0 100 NULL 50 0 0 50 100

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203333545 Sargeņģelis SIA 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 8810 010094 Vidzemes priekšpilsēta 0.00 0.00 0.00 0
40203333545 Sargeņģelis SIA 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 8810 010094 Vidzemes priekšpilsēta 0.00 0.00 0.00 0

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203333545 Sargeņģelis SIA N Neaktīvs nodokļu maksātājs 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Sargeņģelis" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Āraišu iela 27 - 6, Rīga, LV-1039.

Kāds bija SIA "Sargeņģelis" 2022. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2022. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 50 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Sargeņģelis" 2022. gadā?

2022. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.

Kāds ir SIA "Sargeņģelis" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2022. gadā bija 2,00 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,00.

Kāds ir SIA "Sargeņģelis" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2022. gadā bija 1,20, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Kāds ir SIA "Sargeņģelis" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.

Kāda ir SIA "Sargeņģelis" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sociālās aprūpes pakalpojumi bez izmitināšanas vecāka gadagājuma cilvēkiem vai personām ar invaliditāti.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Sociālās aprūpes pakalpojumi bez izmitināšanas vecāka gadagājuma cilvēkiem vai personām ar invaliditāti — Rīga

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Visa nozare: Sociālās aprūpes pakalpojumi bez izmitināšanas vecāka gadagājuma cilvēkiem vai personām ar invaliditāti · Rīga — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 25-09-2026