SIA "FANTOM" (reģ. Nr. 40203333598) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-07-22. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 6 401 EUR, zaudējumi 188 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 1,08 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Gaļas, gaļas produktu, zivju un zivju produktu vairumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203333598 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-07-22 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV71ZZZ40203333598 |
| Juridiskā adrese | Valmieras iela 16, Salacgrīva, Limbažu nov., LV-4033 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6 401 EUR | -188 EUR | 1 089 EUR | 1 |
| 2024 | 6 195 EUR | -1 110 EUR | 1 368 EUR | 1 |
| 2023 | 5 135 EUR | -2 406 EUR | 1 325 EUR | 1 |
| 2022 | 9 098 EUR | -2 478 EUR | 1 206 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.01 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | 0.93 | 0.15 | 0.19 | 0 |
| 2023 | 0.54 | 0.14 | 0.17 | 0 |
| 2022 | 1.47 | 0.23 | 0.27 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 6 401 EUR | 6 195 EUR | 5 135 EUR | 9 098 EUR |
| Bruto peļņa | 218 EUR | 615 EUR | 63 EUR | 372 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -138 EUR | -1 110 EUR | -2 406 EUR | -2 478 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -188 EUR | -1 110 EUR | -2 406 EUR | -2 478 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 1 089 EUR | 1 368 EUR | 1 325 EUR | 1 206 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 1 089 EUR | 1 368 EUR | 794 EUR | 37 EUR |
| Pašu kapitāls | -6 173 EUR | -5 985 EUR | -4 875 EUR | -2 469 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 012 EUR | 1 253 EUR | 650 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 6 250 EUR | 6 100 EUR | 5 550 EUR | 3 675 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,08 | 1,09 | 1,22 | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,06 | 1,03 | 1,19 | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-2,94 % | -17,92 % | -46,85 % | -27,24 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-17,26 % | -81,14 % | -181,58 % | -205,47 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
3,05 % | 18,55 % | 49,35 % | 100,36 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,18 | -1,23 | -1,27 | -1,49 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
5,88 | 4,53 | 3,88 | 7,54 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-179,22 % | -965,22 % | -356,44 % | -205,47 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,36 | -1,99 | -5,14 | -0,85 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "FANTOM" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tas spēj segt saistības, taču darbojas ar minimālu finanšu rezervi.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS Maag Latvija | 60 104 313 | 757 510 | 1,3 % | 232 | 259 070 | 1 754 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Lotana LV" | 27 063 411 | 610 218 | 2,3 % | 7 | 3 866 202 | 2 227 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "SALAS ZIVIS" | 24 350 249 | 192 877 | 0,8 % | 116 | 209 916 | 1 923 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Baltic Solution" | 20 684 114 | 526 430 | 2,5 % | 7 | 2 954 873 | 1 327 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "TIM-T" | 20 184 446 | 497 095 | 2,5 % | 66 | 305 825 | 1 798 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "ARTANIA" | 18 947 733 | 739 833 | 3,9 % | 4 | 4 736 933 | 1 941 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "BONO FOOD" | 16 041 678 | 307 434 | 1,9 % | 15 | 1 069 445 | 1 653 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "BIOVELA" | 14 100 977 | 518 504 | 3,7 % | 21 | 671 475 | 1 610 (2026 Q3) |
| 9 | Globex International SIA | 11 678 770 | -329 667 | -2,8 % | 25 | 467 151 | 2 909 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "GAĻSAIMNIEKS" | 10 252 789 | 606 056 | 5,9 % | 43 | 238 437 | 1 034 (2026 Q3) |
| 87 | SIA "FANTOM" (šis uzņēmums) | 6 401 | -188 | -2,9 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203333598 | LV71ZZZ40203333598 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "FANTOM" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | FANTOM | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-07-22 | NULL | Limbažu nov., Salacgrīva, Valmieras iela 16 | 4033 | 105650803 | 100016606 | 100003382 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10862012 | 40203333598 | 2021-07-16 | 2021-07-22 12:41:05 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40203333598 | 2025-12-10 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LatMaEr" |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92813762 | 40203333598 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 9 | EUR | 2021-07-22 | 2021-07-22 12:41:35 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1984961 | 34272465 | 40203333598 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-04-17 21:01:16.53 |
| 2215138 | 35321926 | 40203333598 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-04-29 21:00:37.874 |
| 1721139 | 32438648 | 40203333598 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2021-07-22 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-05-19 22:13:09.421 |
| 1857502 | 33357170 | 40203333598 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-04-25 21:09:52.878 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1721139 | 32438648 | 9098 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 8726 | 372 | 2697 | 0 | 0 | 153 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2478 | 0 | -2478 | NULL | 0 | -2478 |
| 1857502 | 33357170 | 5135 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5072 | 63 | 2016 | 0 | 0 | 453 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2406 | 0 | -2406 | NULL | 0 | -2406 |
| 1984961 | 34272465 | 6195 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5580 | 615 | 1623 | 0 | 0 | 102 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1110 | 0 | -1110 | NULL | 0 | -1110 |
| 2215138 | 35321926 | 6401 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 6183 | 218 | 254 | 0 | 0 | 102 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -138 | 50 | -188 | NULL | 0 | -188 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1721139 | 32438648 | 18 | 0 | 4 | 15 | 37 | 0 | 1169 | 0 | 1169 | 1206 | NULL | 0 | 3675 | 0 | -2469 | 1206 |
| 1857502 | 33357170 | 774 | 0 | 0 | 20 | 794 | 0 | 531 | 0 | 531 | 1325 | NULL | 650 | 5550 | 0 | -4875 | 1325 |
| 1984961 | 34272465 | 1285 | 0 | 0 | 83 | 1368 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1368 | NULL | 1253 | 6100 | 0 | -5985 | 1368 |
| 2215138 | 35321926 | 473 | 0 | 603 | 13 | 1089 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1089 | NULL | 1012 | 6250 | 0 | -6173 | 1089 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203333598 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "FANTOM" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4632 | 035230 | Salacgrīva | 0.93 | 0.15 | 0.19 | 0 |
| 40203333598 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "FANTOM" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4638 | 035230 | Salacgrīva | 0.54 | 0.14 | 0.17 | 0 |
| 40203333598 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LatMaEr" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4638 | 035230 | Salacgrīva | 1.47 | 0.23 | 0.27 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203333598 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "FANTOM" | ir | 31.08.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203333598 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "FANTOM" | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Valmieras iela 16, Salacgrīva, Limbažu nov., LV-4033.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 6 401 EUR, un zaudējumi bija 188 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LatMaEr"".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,08 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,06.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,36, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 930 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 150 EUR un VSAOI 190 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Gaļas, gaļas produktu, zivju un zivju produktu vairumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Gaļas, gaļas produktu, zivju un zivju produktu vairumtirdzniecība · Limbažu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 08-11-2026