SIA "AM23" (reģ. Nr. 40203334451) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-07-27. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 129 885 EUR, peļņa 129 424 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 119,00 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Darbība, kas saistīta ar trasta, mantojuma un aģentūru kontiem
| Reģistrācijas Nr. | 40203334451 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-07-27 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV29ZZZ40203334451 |
| Juridiskā adrese | Penkules iela 79, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 129 885 EUR | 129 424 EUR | 1 384 271 EUR | 0 |
| 2024 | 156 666 EUR | 134 000 EUR | 1 322 597 EUR | 0 |
| 2023 | 0 EUR | 181 655 EUR | 1 270 047 EUR | 0 |
| 2022 | 0 EUR | 144 974 EUR | 1 255 392 EUR | 0 |
| 2021 | 0 EUR | 1 320 418 EUR | 1 714 438 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 11.25 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 10.0 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 8.75 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | 25.50 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2023 | 41.25 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2022 | 65.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 129 885 EUR | 156 666 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 129 547 EUR | 156 620 EUR | -46 EUR | -45 EUR | -148 393 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 143 674 EUR | 157 000 EUR | 225 405 EUR | 209 974 EUR | 1 320 418 EUR |
| UIN nodoklis | 14 250 EUR | 23 000 EUR | 43 750 EUR | 65 000 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 129 424 EUR | 134 000 EUR | 181 655 EUR | 144 974 EUR | 1 320 418 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 1 384 271 EUR | 1 322 597 EUR | 1 270 047 EUR | 1 255 392 EUR | 1 714 438 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 928 232 EUR | 866 558 EUR | 820 047 EUR | 805 392 EUR | 1 264 438 EUR |
| Pašu kapitāls | 1 376 471 EUR | 1 304 047 EUR | 1 262 047 EUR | 1 255 392 EUR | 1 370 418 EUR |
| Īstermiņa saistības | 7 800 EUR | 18 550 EUR | 8 000 EUR | 0 EUR | 344 020 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
119,00 | 46,71 | 102,51 | — | 3,68 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
119,00 | 46,71 | 102,51 | — | 3,68 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
99,65 % | 85,53 % | — | — | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
9,35 % | 10,13 % | 14,30 % | 11,55 % | 77,02 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
9,40 % | 10,28 % | 14,39 % | 11,55 % | 96,35 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,00 | 0,25 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,09 | 0,12 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
10,44 % | 12,04 % | 17,86 % | 16,73 % | 96,35 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
75,85 | 31,31 | 68,11 | 1,83 | 5,13 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "AM23" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, nodrošinot stabilu, bet ne izcilu sniegumu.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Kapitāla efektivitāte ir līdzsvarota.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA JB24 | 152 295 | 403 529 | 265,0 % | 0 | — | — |
| 2 | SIA AM23 (šis uzņēmums) | 129 885 | 129 424 | 99,6 % | 0 | — | — |
| 3 | SIA MG25 | 71 259 | 41 168 | 57,8 % | 0 | — | — |
| 4 | SIA "TRYON Holding" | 62 886 | 9 415 | 15,0 % | 1 | 62 886 | *** |
| 5 | SIA "WINPRO" | 41 514 | -349 318 | -841,4 % | 1 | 41 514 | *** |
| 6 | SIA Idefy | 1 000 | 2 098 886 | 209 888,6 % | 1 | 1 000 | *** |
| 7 | SIA "SOLO INVESTĪCIJAS IT" | 0 | 4 187 457 | — | 0 | — | — |
| 8 | SIA "Financial investment" | 0 | 680 719 | — | 1 | — | *** |
| 9 | SIA "PORT64" | 0 | 378 816 | — | 1 | — | *** |
| 10 | A3E HOLDINGS SIA | 0 | 232 459 | — | 2 | — | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203334451 | LV29ZZZ40203334451 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību AM23 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | AM23 | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-07-27 | NULL | Mārupes nov., Mārupe, Penkules iela 79 | 2167 | 105219933 | 100016583 | 100003815 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10870428 | 40203334451 | 2021-07-23 | 2021-07-27 10:14:58 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92814260 | 40203334451 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 50000 | EUR | 2021-07-27 | 2021-07-27 10:09:30 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1337756 | 30860127 | 40203334451 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-07-27 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-04-26 15:18:13.15 |
| 1834705 | 33260252 | 40203334451 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-03-29 17:17:07.492 |
| 2134211 | 35149029 | 40203334451 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-03-10 17:02:22.42 |
| 1472724 | 32316848 | 40203334451 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-04-25 03:11:52.907 |
| 1984441 | 34268282 | 40203334451 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-04-16 21:02:29.287 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1337756 | 30860127 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 148393 | -148393 | 0 | 36 | 0 | 0 | 1491987 | 0 | 26860 | 50000 | 0 | NULL | NULL | 1320418 | 0 | 1320418 | NULL | 0 | 1320418 |
| 1472724 | 32316848 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 45 | -45 | 0 | 108 | 0 | 0 | 330000 | 0 | 0 | 119873 | 0 | NULL | NULL | 209974 | 65000 | 144974 | NULL | 0 | 144974 |
| 1834705 | 33260252 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 46 | -46 | 0 | 116 | 225567 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 225405 | 43750 | 181655 | NULL | 0 | 181655 |
| 1984441 | 34268282 | 156666 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 46 | 156620 | 0 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 0 | NULL | NULL | 157000 | 23000 | 134000 | NULL | 0 | 134000 |
| 2134211 | 35149029 | 129885 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 338 | 129547 | 0 | 120 | 9747 | 0 | 0 | 0 | 4500 | 0 | 0 | NULL | NULL | 143674 | 14250 | 129424 | NULL | 0 | 129424 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1337756 | 30860127 | 207361 | 726860 | 330217 | 0 | 1264438 | 450000 | 0 | 0 | 450000 | 1714438 | NULL | 344020 | 0 | 0 | 1370418 | 1714438 |
| 1472724 | 32316848 | 90253 | 714966 | 173 | 0 | 805392 | 450000 | 0 | 0 | 450000 | 1255392 | NULL | 0 | 0 | 0 | 1255392 | 1255392 |
| 1834705 | 33260252 | 287 | 819633 | 127 | 0 | 820047 | 450000 | 0 | 0 | 450000 | 1270047 | NULL | 8000 | 0 | 0 | 1262047 | 1270047 |
| 1984441 | 34268282 | 1078 | 865399 | 81 | 0 | 866558 | 456039 | 0 | 0 | 456039 | 1322597 | NULL | 18550 | 0 | 0 | 1304047 | 1322597 |
| 2134211 | 35149029 | 162 | 928034 | 36 | 0 | 928232 | 456039 | 0 | 0 | 456039 | 1384271 | NULL | 7800 | 0 | 0 | 1376471 | 1384271 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203334451 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību AM23 | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6432 | 039200 | Mārupe | 25.50 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203334451 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību AM23 | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6420 | 039200 | Mārupe | 41.25 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203334451 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību AM23 | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6420 | 039200 | Mārupe | 65.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203334451 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību AM23 | nav | 23.08.2021 | nav | nav | 28.05.2025 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203334451 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību AM23 | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Penkules iela 79, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 129 885 EUR, un peļņa bija 129 424 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 119,00 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 119,00.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 75,85, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 25 500 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Darbība, kas saistīta ar trasta, mantojuma un aģentūru kontiem.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Darbība, kas saistīta ar trasta, mantojuma un aģentūru kontiem · Mārupes novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026