SIA "Evo Stage Investments" (reģ. Nr. 40203335546) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-07-30. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 987 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 0,01 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Pārvaldītājsabiedrību darbība
| Reģistrācijas Nr. | 40203335546 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-07-30 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV49ZZZ40203335546 |
| Juridiskā adrese | Sīpeles iela 9B, Rīga, LV-1058 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 EUR | -987 EUR | 15 103 EUR | 0 |
| 2024 | 0 EUR | -990 EUR | 15 214 EUR | 0 |
| 2023 | 0 EUR | -990 EUR | 15 274 EUR | 0 |
| 2022 | 0 EUR | -1 308 EUR | 15 388 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2023 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -937 EUR | -940 EUR | -940 EUR | -1 258 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR |
| Tīrā peļņa | -987 EUR | -990 EUR | -990 EUR | -1 308 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 15 103 EUR | 15 214 EUR | 15 274 EUR | 15 388 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 103 EUR | 214 EUR | 15 274 EUR | 15 388 EUR |
| Pašu kapitāls | 225 EUR | 1 212 EUR | 2 202 EUR | 3 192 EUR |
| Īstermiņa saistības | 14 878 EUR | 14 002 EUR | 13 072 EUR | 12 196 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,01 | 0,02 | 1,17 | 1,26 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,01 | 0,02 | 1,17 | 1,26 |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-6,54 % | -6,51 % | -6,48 % | -8,50 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-438,67 % | -81,68 % | -44,96 % | -40,98 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
66,12 | 11,55 | 5,94 | 3,82 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-0,07 | -0,07 | -0,07 | -0,19 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-27,11 % | -5,28 % | -2,91 % | -6,17 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-0,70 | -0,56 | 0,28 | 0,39 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Evo Stage Investments" ir uzņēmums, kas ar katru gadu gūst aizvien lielāku stabilitāti.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "DMT PLUSS" | 614 203 982 | 30 596 227 | 5,0 % | 6 | 102 367 330 | 1 100 (2026 Q2) |
| 2 | AS "AB CITY" | 491 043 487 | 55 076 896 | 11,2 % | 12 | 40 920 291 | 5 760 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "Madara 89 grupa" | 243 140 724 | 36 967 278 | 15,2 % | 9 | 27 015 636 | 5 633 (2026 Q2) |
| 4 | Primekss Global SIA | 159 894 088 | -1 291 276 | -0,8 % | 0 | — | — |
| 5 | AS Stiga RM Pārvaldība | 114 657 670 | 11 271 670 | 9,8 % | 3 | 38 219 223 | 740 (2026 Q2) |
| 6 | "Sensum Grupa" AS | 80 064 481 | 11 027 304 | 13,8 % | 18 | 4 448 027 | 2 184 (2026 Q2) |
| 7 | AmberStone Group, AS | 76 314 663 | -6 771 632 | -8,9 % | 25 | 3 052 587 | 2 796 (2026 Q2) |
| 8 | Visma Latvia Holding SIA | 39 298 127 | 9 683 379 | 24,6 % | 0 | — | — |
| 9 | AS "Būvniecības un attīstības projekti" | 35 944 053 | -1 657 639 | -4,6 % | 0 | — | — |
| 10 | AS Grenardi Group | 30 503 694 | 707 861 | 2,3 % | 2 | 15 251 847 | *** |
| 549 | SIA Evo Stage Investments (šis uzņēmums) | 0 | -987 | — | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203335546 | LV49ZZZ40203335546 | SIA Evo Stage Investments | SIA | Evo Stage Investments | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-07-30 | NULL | Rīga, Sīpeles iela 9B | 1058 | 105391706 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10880844 | 40203335546 | 2021-06-29 | 2021-07-30 09:33:21 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92814877 | 40203335546 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 4500 | EUR | 2021-07-30 | 2021-07-30 09:35:25 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1758487 | 32541160 | 40203335546 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2021-07-30 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-06-05 03:18:12.358 |
| 1907571 | 33522134 | 40203335546 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-06-01 03:04:40.863 |
| 2046918 | 34476635 | 40203335546 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-06-01 23:00:44.39 |
| 2319196 | 35479902 | 40203335546 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-06-01 19:01:26.263 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1758487 | 32541160 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 197 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1061 | NULL | NULL | -1258 | 50 | -1308 | NULL | 0 | -1308 |
| 1907571 | 33522134 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 64 | 0 | 0 | 0 | 0 | 876 | NULL | NULL | -940 | 50 | -990 | NULL | 0 | -990 |
| 2046918 | 34476635 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 64 | 0 | 0 | 0 | 0 | 876 | NULL | NULL | -940 | 50 | -990 | NULL | 0 | -990 |
| 2319196 | 35479902 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 61 | 0 | 0 | 0 | 0 | 876 | NULL | NULL | -937 | 50 | -987 | NULL | 0 | -987 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1758487 | 32541160 | 388 | 0 | 15000 | 0 | 15388 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15388 | NULL | 12196 | 0 | 0 | 3192 | 15388 |
| 1907571 | 33522134 | 274 | 0 | 15000 | 0 | 15274 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15274 | NULL | 13072 | 0 | 0 | 2202 | 15274 |
| 2046918 | 34476635 | 214 | 0 | 0 | 0 | 214 | 15000 | 0 | 0 | 15000 | 15214 | NULL | 14002 | 0 | 0 | 1212 | 15214 |
| 2319196 | 35479902 | 103 | 0 | 0 | 0 | 103 | 15000 | 0 | 0 | 15000 | 15103 | NULL | 14878 | 0 | 0 | 225 | 15103 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203335546 | SIA Evo Stage Investments | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6421 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203335546 | SIA Evo Stage Investments | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6420 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203335546 | SIA Evo Stage Investments | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6420 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203335546 | SIA Evo Stage Investments | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Sīpeles iela 9B, Rīga, LV-1058.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 987 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,01 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,01.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -0,70, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 50 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Pārvaldītājsabiedrību darbība.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 03-09-2026