SIA "FACE AND BODY ROOM" (reģ. Nr. 40203336039) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-08-02. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 23 065 EUR, peļņa 2 403 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 1,25 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Starpniecības pakalpojumi saistībā ar individuālajiem pakalpojumiem
| Reģistrācijas Nr. | 40203336039 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-08-02 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV27ZZZ40203336039 |
| Juridiskā adrese | Vizlas iela 11, Rīga, LV-1057 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 23 065 EUR | 2 403 EUR | 3 234 EUR | 1 |
| 2024 | 38 153 EUR | 1 863 EUR | 7 301 EUR | 2 |
| 2023 | 34 846 EUR | -6 826 EUR | 6 220 EUR | 3 |
| 2022 | 35 041 EUR | 4 064 EUR | 6 532 EUR | 2 |
| 2021 | 3 915 EUR | -2 322 EUR | 2 117 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.92 | 0.12 | 0.8 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.90 | 0.11 | 0.78 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.70 | 0.06 | 0.64 | 1 |
| 2024 | 10.49 | 2.33 | 8.15 | 2 |
| 2023 | 8.92 | 1.69 | 7.21 | 3 |
| 2022 | 6.76 | 2.07 | 4.68 | 3 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | 587.50 | ~ 513.92 |
| 2022 | 381.34 | ~ 341.30 |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 23 065 EUR | 38 153 EUR | 34 846 EUR | 35 041 EUR | 3 915 EUR |
| Bruto peļņa | 22 731 EUR | 36 625 EUR | -6 606 EUR | 31 689 EUR | 596 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 2 403 EUR | 1 863 EUR | -6 826 EUR | 4 064 EUR | -2 322 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 2 403 EUR | 1 863 EUR | -6 826 EUR | 4 064 EUR | -2 322 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 3 234 EUR | 7 301 EUR | 6 220 EUR | 6 532 EUR | 2 117 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 1 691 EUR | 4 994 EUR | 3 149 EUR | 5 546 EUR | 2 117 EUR |
| Pašu kapitāls | 1 883 EUR | -520 EUR | -2 384 EUR | 4 442 EUR | 378 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 351 EUR | 7 656 EUR | 8 604 EUR | 2 090 EUR | 1 739 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 165 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,25 | 0,65 | 0,37 | 2,65 | 1,22 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,23 | 0,65 | 0,37 | 2,65 | 1,22 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
10,42 % | 4,88 % | -19,59 % | 11,60 % | -59,31 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
74,30 % | 25,52 % | -109,74 % | 62,22 % | -109,68 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
127,62 % | -358,27 % | 286,33 % | 91,49 % | -614,29 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,72 | -15,04 | -3,61 | 0,47 | 4,60 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | 11,77 | -66,58 | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
7,13 | 5,23 | 5,60 | 5,36 | 1,85 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
127,62 % | -573,52 % | 282,09 % | 91,49 % | -614,29 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
10,58 | 5,73 | 1,16 | 9,13 | -1,19 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "FACE AND BODY ROOM" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas spēj segt saistības, taču darbojas ar minimālu finanšu rezervi.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Artreum" | 302 332 | 27 000 | 8,9 % | 2 | 151 166 | *** |
| 2 | SIA "TL TRADE" | 91 639 | 90 716 | 99,0 % | 1 | 91 639 | *** |
| 3 | SIA "NextStep Latvia" | 90 317 | -1 852 | -2,1 % | 4 | 22 579 | 528 (2026 Q2) |
| 4 | SIA "FACE AND BODY ROOM" (šis uzņēmums) | 23 065 | 2 403 | 10,4 % | 1 | 23 065 | *** |
| 5 | SIA ARRA-K | 21 574 | -30 786 | -142,7 % | 0 | — | — |
| 6 | SIA "LAS-RT" | 13 644 | -3 374 | -24,7 % | 1 | 13 644 | *** |
| 7 | SIA "VV kods" | 460 | -2 853 | -620,2 % | 1 | 460 | — |
| 8 | SIA "GK Properties" | 360 | -676 | -187,8 % | 0 | — | — |
| 9 | SIA "Baltic transfer solutions" | 130 | 137 | 105,4 % | 1 | 130 | *** |
| 10 | SIA "Winter House" | 0 | -50 | — | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203336039 | LV27ZZZ40203336039 | SIA "FACE AND BODY ROOM" | SIA | FACE AND BODY ROOM | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-08-02 | NULL | Rīga, Vizlas iela 11 | 1057 | 104586965 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10886421 | 40203336039 | 2021-07-02 | 2021-08-02 16:23:31 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92815138 | 40203336039 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2700 | EUR | 2021-08-02 | 2021-08-02 16:09:39 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1391431 | 31306014 | 40203336039 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-08-02 | 2021-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2022-07-27 03:00:51.356 |
| 1738482 | 32492270 | 40203336039 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-05-31 03:40:01.741 |
| 1919455 | 33548613 | 40203336039 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2024-06-03 22:00:21.807 |
| 2051344 | 34490753 | 40203336039 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-06-04 03:00:07.533 |
| 2338595 | 35506910 | 40203336039 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-06-04 17:03:10.773 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1391431 | 31306014 | 3915 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3319 | 596 | 0 | 0 | 0 | 2918 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2322 | 0 | -2322 | NULL | 0 | -2322 |
| 1738482 | 32492270 | 35041 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3352 | 31689 | 18232 | 115 | 0 | 9278 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4064 | 0 | 4064 | NULL | 0 | 4064 |
| 1919455 | 33548613 | 34846 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 41452 | -6606 | 0 | 204 | 0 | 44 | 0 | 0 | 129 | 0 | 101 | NULL | NULL | -6826 | 0 | -6826 | NULL | 0 | -6826 |
| 2051344 | 34490753 | 38153 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1528 | 36625 | 24688 | 245 | 0 | 9656 | 0 | 0 | 0 | 0 | 173 | NULL | NULL | 1863 | 0 | 1863 | NULL | 0 | 1863 |
| 2338595 | 35506910 | 23065 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 334 | 22731 | 11333 | 501 | 0 | 8494 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2403 | 0 | 2403 | NULL | 0 | 2403 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1391431 | 31306014 | 1912 | 0 | 205 | 0 | 2117 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2117 | NULL | 1739 | 0 | 0 | 378 | 2117 |
| 1738482 | 32492270 | 5526 | 0 | 20 | 0 | 5546 | 0 | 986 | 0 | 986 | 6532 | NULL | 2090 | 0 | 0 | 4442 | 6532 |
| 1919455 | 33548613 | 2309 | 0 | 840 | 0 | 3149 | 0 | 3071 | 0 | 3071 | 6220 | NULL | 8604 | 0 | 0 | -2384 | 6220 |
| 2051344 | 34490753 | 4994 | 0 | 0 | 0 | 4994 | 0 | 2307 | 0 | 2307 | 7301 | NULL | 7656 | 165 | 0 | -520 | 7301 |
| 2338595 | 35506910 | 1667 | 0 | 0 | 24 | 1691 | 0 | 1543 | 0 | 1543 | 3234 | NULL | 1351 | 0 | 0 | 1883 | 3234 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203336039 | SIA "FACE AND BODY ROOM" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9640 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 10.49 | 2.33 | 8.15 | 2 |
| 40203336039 | SIA "FACE AND BODY ROOM" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9602 | 010092 | Kurzemes rajons | 8.92 | 1.69 | 7.21 | 3 |
| 40203336039 | SIA "FACE AND BODY ROOM" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9602 | 010092 | Kurzemes rajons | 6.76 | 2.07 | 4.68 | 3 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203336039 | SIA "FACE AND BODY ROOM" | A | Laba saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Vizlas iela 11, Rīga, LV-1057.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 23 065 EUR, un peļņa bija 2 403 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,25 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,23.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 10,58, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 10 490 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 2 330 EUR un VSAOI 8 150 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Starpniecības pakalpojumi saistībā ar individuālajiem pakalpojumiem.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-09-2026