SIA "MK Apdrošināšana" (reģ. Nr. 40203336984) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-08-06. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 7 352 EUR, peļņa 3 464 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 39,91 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Apdrošināšanas aģentu un brokeru darbība
| Reģistrācijas Nr. | 40203336984 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-08-06 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV23ZZZ40203336984 |
| Juridiskā adrese | Gustava Zemgala gatve 78 - 96, Rīga, LV-1039 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7 352 EUR | 3 464 EUR | 6 426 EUR | 2 |
| 2024 | 10 866 EUR | 7 452 EUR | 10 410 EUR | 2 |
| 2023 | 8 674 EUR | 6 625 EUR | 8 405 EUR | 2 |
| 2022 | 2 403 EUR | -1 177 EUR | 1 780 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.22 | 0.09 | 0.13 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.22 | 0.09 | 0.13 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.22 | 0.09 | 0.13 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.22 | 0.09 | 0.13 | 2 |
| 2024 | 2.18 | 0.31 | 0.50 | 2 |
| 2023 | 0.81 | 0.31 | 0.50 | 2 |
| 2022 | 0.85 | 0.30 | 0.49 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 7 352 EUR | 10 866 EUR | 8 674 EUR | 2 403 EUR |
| Bruto peļņa | 7 263 EUR | 10 766 EUR | 8 575 EUR | 1 440 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 5 327 EUR | 8 814 EUR | 6 625 EUR | -1 177 EUR |
| UIN nodoklis | 1 863 EUR | 1 362 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 3 464 EUR | 7 452 EUR | 6 625 EUR | -1 177 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 6 426 EUR | 10 410 EUR | 8 405 EUR | 1 780 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 6 426 EUR | 10 410 EUR | 8 405 EUR | 1 780 EUR |
| Pašu kapitāls | 6 265 EUR | 10 253 EUR | 8 248 EUR | 1 623 EUR |
| Īstermiņa saistības | 161 EUR | 157 EUR | 157 EUR | 157 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
39,91 | 66,31 | 53,54 | 11,34 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
39,91 | 66,31 | 53,54 | 11,34 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
47,12 % | 68,58 % | 76,38 % | -48,98 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
53,91 % | 71,59 % | 78,82 % | -66,12 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
55,29 % | 72,68 % | 80,32 % | -72,52 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,10 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,14 | 1,04 | 1,03 | 1,35 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
85,03 % | 85,97 % | 80,32 % | -72,52 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
21,59 | 32,64 | 27,08 | 5,06 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "MK Apdrošināšana" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "R & D apdrošināšanas brokers" | 5 305 019 | 133 311 | 2,5 % | 88 | 60 284 | 2 589 (2026 Q3) |
| 2 | Marine Insurance Services SIA | 4 823 369 | 953 732 | 19,8 % | 11 | 438 488 | 4 838 (2026 Q3) |
| 3 | EURORISK SIA | 4 373 080 | 141 399 | 3,2 % | 63 | 69 414 | 1 767 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "UlysseRe" | 4 051 727 | -177 692 | -4,4 % | 22 | 184 169 | 5 072 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "BROKERU AĢENTŪRA-ROOT" | 3 528 500 | 54 942 | 1,6 % | 32 | 110 266 | 1 839 (2026 Q3) |
| 6 | Marine Underwriting Services SIA | 3 458 578 | 1 045 399 | 30,2 % | 13 | 266 044 | 4 184 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "GrECo Latvia" | 3 128 937 | 260 349 | 8,3 % | 38 | 82 340 | 2 535 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "APDROŠINĀŠANAS UN FINANSU BROKERS" | 2 699 888 | 891 473 | 33,0 % | 30 | 89 996 | 2 542 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "MARSH" | 2 449 444 | 539 698 | 22,0 % | 19 | 128 918 | 3 570 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Attollo brokers" | 2 441 952 | 161 581 | 6,6 % | 27 | 90 443 | 1 667 (2026 Q3) |
| 155 | SIA "MK Apdrošināšana" (šis uzņēmums) | 7 352 | 3 464 | 47,1 % | 2 | 3 676 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203336984 | LV23ZZZ40203336984 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MK Apdrošināšana" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | MK Apdrošināšana | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-08-06 | NULL | Rīga, Gustava Zemgala gatve 78 - 96 | 1039 | 119178626 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10898074 | 40203336984 | 2021-07-28 | 2021-08-06 15:26:07 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92815826 | 40203336984 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2021-08-06 | 2021-08-06 15:23:31 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1453405 | 32178067 | 40203336984 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2021-08-06 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-03-09 17:14:35.964 |
| 1783341 | 32995086 | 40203336984 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-01-08 19:02:12.572 |
| 1949875 | 34002476 | 40203336984 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-01-09 21:00:07.62 |
| 2142423 | 35172073 | 40203336984 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-03-17 18:00:22.352 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1453405 | 32178067 | 2403 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 963 | 1440 | 79 | 2538 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1177 | 0 | -1177 | NULL | 0 | -1177 |
| 1783341 | 32995086 | 8674 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 99 | 8575 | 62 | 1888 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 6625 | 0 | 6625 | NULL | 0 | 6625 |
| 1949875 | 34002476 | 10866 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 100 | 10766 | 64 | 1888 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 8814 | 1362 | 7452 | NULL | 0 | 7452 |
| 2142423 | 35172073 | 7352 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 89 | 7263 | 65 | 1871 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 5327 | 1863 | 3464 | NULL | 0 | 3464 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1453405 | 32178067 | 1740 | 0 | 40 | 0 | 1780 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1780 | NULL | 157 | 0 | 0 | 1623 | 1780 |
| 1783341 | 32995086 | 7860 | 0 | 545 | 0 | 8405 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8405 | NULL | 157 | 0 | 0 | 8248 | 8405 |
| 1949875 | 34002476 | 10127 | 0 | 283 | 0 | 10410 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10410 | NULL | 157 | 0 | 0 | 10253 | 10410 |
| 2142423 | 35172073 | 5461 | 0 | 965 | 0 | 6426 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6426 | NULL | 161 | 0 | 0 | 6265 | 6426 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203336984 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MK Apdrošināšana" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6622 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 2.18 | 0.31 | 0.50 | 2 |
| 40203336984 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MK Apdrošināšana" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6622 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 0.81 | 0.31 | 0.50 | 2 |
| 40203336984 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MK Apdrošināšana" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6622 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 0.85 | 0.30 | 0.49 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203336984 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MK Apdrošināšana" | nav | 07.09.2021 | nav | nav | 15.02.2022 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203336984 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MK Apdrošināšana" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Gustava Zemgala gatve 78 - 96, Rīga, LV-1039.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 7 352 EUR, un peļņa bija 3 464 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 39,91 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 39,91.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 21,59, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 2 180 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 310 EUR un VSAOI 500 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Apdrošināšanas aģentu un brokeru darbība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Apdrošināšanas aģentu un brokeru darbība · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026