SIA "GOURMET de Eden" (reģ. Nr. 40203337299) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-08-10. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 212 391 EUR, peļņa 6 443 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,91 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Gaļas, gaļas produktu, zivju un zivju produktu vairumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203337299 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-08-10 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV54ZZZ40203337299 |
| Juridiskā adrese | Eglaines iela 24 - 48, Rīga, LV-1057 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 212 391 EUR | 6 443 EUR | 92 996 EUR | 1 |
| 2024 | 173 391 EUR | 2 064 EUR | 75 056 EUR | 1 |
| 2023 | 167 350 EUR | -1 715 EUR | 47 523 EUR | 1 |
| 2022 | 177 268 EUR | 3 015 EUR | 49 748 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | -3.94 | 0.11 | 0.8 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | -4.27 | 0.11 | 0.8 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | -13.33 | 0.11 | 0.78 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | -4.63 | 0.12 | 0.76 | 1 |
| 2024 | -27.33 | 0.49 | 2.84 | 1 |
| 2023 | -27.09 | 0.22 | 2.50 | 1 |
| 2022 | -11.82 | 0.20 | 2.05 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 212 391 EUR | 173 391 EUR | 167 350 EUR | 177 268 EUR |
| Bruto peļņa | 32 828 EUR | 27 332 EUR | 26 447 EUR | 27 759 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 6 483 EUR | 2 089 EUR | -1 709 EUR | 3 015 EUR |
| UIN nodoklis | 40 EUR | 25 EUR | 6 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 6 443 EUR | 2 064 EUR | -1 715 EUR | 3 015 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 92 996 EUR | 75 056 EUR | 47 523 EUR | 49 748 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 73 548 EUR | 60 028 EUR | 47 523 EUR | 49 748 EUR |
| Pašu kapitāls | 12 217 EUR | 6 165 EUR | 4 100 EUR | 5 815 EUR |
| Īstermiņa saistības | 80 779 EUR | 68 891 EUR | 43 423 EUR | 43 933 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,91 | 0,87 | 1,09 | 1,13 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,91 | 0,87 | 1,09 | 1,13 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
3,03 % | 1,19 % | -1,02 % | 1,70 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
6,93 % | 2,75 % | -3,61 % | 6,06 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
52,74 % | 33,48 % | -41,83 % | 51,85 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
6,61 | 11,17 | 10,59 | 7,56 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
5,80 | — | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,28 | 2,31 | 3,52 | 3,56 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
64,12 % | 33,88 % | -41,68 % | 51,85 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
2,66 | 2,41 | 3,58 | 3,98 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "GOURMET de Eden" ir uzņēmums, kas ar katru gadu gūst aizvien lielāku stabilitāti.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Ātrā likviditāte ir uz robežas starp stabilitāti un risku, prasot uzmanīgu pārvaldību.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Kopumā, uzņēmums atrodas "pelēkajā zonā" ar nenoteiktu finanšu stabilitāti.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS Maag Latvija | 60 104 313 | 757 510 | 1,3 % | 232 | 259 070 | 1 754 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Lotana LV" | 27 063 411 | 610 218 | 2,3 % | 7 | 3 866 202 | 2 227 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "SALAS ZIVIS" | 24 350 249 | 192 877 | 0,8 % | 116 | 209 916 | 1 923 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Baltic Solution" | 20 684 114 | 526 430 | 2,5 % | 7 | 2 954 873 | 1 327 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "TIM-T" | 20 184 446 | 497 095 | 2,5 % | 66 | 305 825 | 1 798 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "ARTANIA" | 18 947 733 | 739 833 | 3,9 % | 4 | 4 736 933 | 1 941 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "BONO FOOD" | 16 041 678 | 307 434 | 1,9 % | 15 | 1 069 445 | 1 653 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "BIOVELA" | 14 100 977 | 518 504 | 3,7 % | 21 | 671 475 | 1 610 (2026 Q3) |
| 9 | Globex International SIA | 11 678 770 | -329 667 | -2,8 % | 25 | 467 151 | 2 909 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "GAĻSAIMNIEKS" | 10 252 789 | 606 056 | 5,9 % | 43 | 238 437 | 1 034 (2026 Q3) |
| 59 | SIA "GOURMET de Eden" (šis uzņēmums) | 212 391 | 6 443 | 3,0 % | 1 | 212 391 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203337299 | LV54ZZZ40203337299 | SIA "GOURMET de Eden" | SIA | GOURMET de Eden | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-08-10 | NULL | Rīga, Eglaines iela 24 - 48 | 1057 | 118933234 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10902121 | 40203337299 | 2021-07-20 | 2021-08-10 08:51:34 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92816092 | 40203337299 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2021-08-10 | 2021-08-10 08:54:20 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1447487 | 32130659 | 40203337299 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2021-08-10 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-02-23 17:08:02.131 |
| 1823951 | 33211159 | 40203337299 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-03-14 19:04:03.368 |
| 1989429 | 34294408 | 40203337299 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-04-26 03:00:03.968 |
| 2205905 | 35304635 | 40203337299 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-04-24 17:05:38.619 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1447487 | 32130659 | 177268 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 149509 | 27759 | 13091 | 10896 | 0 | 757 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3015 | 0 | 3015 | NULL | 0 | 3015 |
| 1823951 | 33211159 | 167350 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 140903 | 26447 | 17042 | 11083 | 0 | 31 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1709 | 6 | -1715 | NULL | 0 | -1715 |
| 1989429 | 34294408 | 173391 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 146059 | 27332 | 11025 | 14007 | 0 | 211 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2089 | 25 | 2064 | NULL | 0 | 2064 |
| 2205905 | 35304635 | 212391 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 179563 | 32828 | 11283 | 13972 | 0 | 562 | 0 | 0 | 822 | 0 | 1350 | NULL | NULL | 6483 | 40 | 6443 | NULL | 0 | 6443 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1447487 | 32130659 | 6676 | 0 | 43072 | 0 | 49748 | 0 | 0 | 0 | 0 | 49748 | NULL | 43933 | 0 | 0 | 5815 | 49748 |
| 1823951 | 33211159 | 5783 | 0 | 41740 | 0 | 47523 | 0 | 0 | 0 | 0 | 47523 | NULL | 43423 | 0 | 0 | 4100 | 47523 |
| 1989429 | 34294408 | 20004 | 0 | 40024 | 0 | 60028 | 0 | 15028 | 0 | 15028 | 75056 | NULL | 68891 | 0 | 0 | 6165 | 75056 |
| 2205905 | 35304635 | 20832 | 0 | 52716 | 0 | 73548 | 0 | 19448 | 0 | 19448 | 92996 | NULL | 80779 | 0 | 0 | 12217 | 92996 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203337299 | SIA "GOURMET de Eden" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4632 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | -27.33 | 0.49 | 2.84 | 1 |
| 40203337299 | SIA "GOURMET de Eden" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4638 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | -27.09 | 0.22 | 2.50 | 1 |
| 40203337299 | SIA "GOURMET de Eden" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4638 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | -11.82 | 0.20 | 2.05 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203337299 | SIA "GOURMET de Eden" | ir | 06.10.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203337299 | SIA "GOURMET de Eden" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Eglaines iela 24 - 48, Rīga, LV-1057.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 212 391 EUR, un peļņa bija 6 443 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,91 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,91.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 2,66, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Gaļas, gaļas produktu, zivju un zivju produktu vairumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Gaļas, gaļas produktu, zivju un zivju produktu vairumtirdzniecība · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 08-11-2026