SIA "SPURI" (reģ. Nr. 40203342849) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-09-02. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 47 957 EUR, peļņa 44 359 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 206,26 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203342849 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-09-02 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV69ZZZ40203342849 |
| Juridiskā adrese | "Spuri", Svētes pag., Jelgavas nov., LV-3028 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 47 957 EUR | 44 359 EUR | 319 426 EUR | 0 |
| 2024 | 30 523 EUR | 29 303 EUR | 328 536 EUR | 0 |
| 2023 | 39 848 EUR | 40 134 EUR | 355 167 EUR | 0 |
| 2022 | 25 870 EUR | 15 537 EUR | 316 950 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2023 | 0.62 | 0.23 | 0.38 | 0 |
| 2022 | 0.28 | 0.10 | 0.17 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 47 957 EUR | 30 523 EUR | 39 848 EUR | 25 870 EUR |
| Bruto peļņa | 47 836 EUR | 30 473 EUR | 39 848 EUR | 16 796 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 44 459 EUR | 29 303 EUR | 40 134 EUR | 15 537 EUR |
| UIN nodoklis | 100 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 44 359 EUR | 29 303 EUR | 40 134 EUR | 15 537 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 319 426 EUR | 328 536 EUR | 355 167 EUR | 316 950 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 10 313 EUR | 3 340 EUR | 20 477 EUR | 10 950 EUR |
| Pašu kapitāls | 132 133 EUR | 87 774 EUR | 58 471 EUR | 18 337 EUR |
| Īstermiņa saistības | 50 EUR | 0 EUR | 1 296 EUR | 1 013 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 187 243 EUR | 240 762 EUR | 295 400 EUR | 297 600 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
206,26 | — | 15,80 | 10,81 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
206,26 | — | 15,80 | 10,81 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
92,50 % | 96,00 % | 100,72 % | 60,06 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
13,89 % | 8,92 % | 11,30 % | 4,90 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
33,57 % | 33,38 % | 68,64 % | 84,73 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,42 | 2,74 | 5,07 | 16,28 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
29,46 | — | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,15 | 0,09 | 0,11 | 0,08 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
14,41 % | 8,92 % | 11,34 % | 4,92 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
1,27 | 0,76 | 0,72 | 0,33 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "SPURI" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Kapitāla efektivitāte ir līdzsvarota.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Plesko Real Estate" | 46 277 349 | 12 146 545 | 26,2 % | 0 | — | — |
| 2 | "RIGABURGER" SIA | 32 287 926 | 1 954 988 | 6,1 % | 18 | 1 793 774 | 2 902 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Rīgas nami" | 28 420 602 | 94 349 | 0,3 % | 518 | 54 866 | 1 488 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "M257" | 25 736 015 | 27 131 381 | 105,4 % | 0 | — | — |
| 5 | SIA "DELTA PROPERTY" | 25 722 065 | 19 736 414 | 76,7 % | 0 | — | — |
| 6 | SIA "TAV Latvia" | 19 145 910 | 1 239 929 | 6,5 % | 8 | 2 393 239 | 3 527 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "TIRDZNIECĪBAS CENTRS PLESKODĀLE" | 16 215 270 | 13 026 995 | 80,3 % | 9 | 1 801 697 | 3 616 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "EfTEN Plaza" | 13 969 787 | 4 721 714 | 33,8 % | 1 | 13 969 787 | *** |
| 9 | LSREF3 Riga Plaza SIA | 13 270 556 | 4 672 106 | 35,2 % | 1 | 13 270 556 | *** |
| 10 | Valsts SIA "Zemkopības ministrijas nekustamie īpašumi" | 13 248 192 | 17 111 | 0,1 % | 130 | 101 909 | 1 805 (2026 Q3) |
| 2433 | SPURI SIA (šis uzņēmums) | 47 957 | 44 359 | 92,5 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203342849 | LV69ZZZ40203342849 | SPURI SIA | NULL | SPURI | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-09-02 | NULL | Jelgavas nov., Svētes pag., "Spuri" | 3028 | 102713907 | 100016534 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10959621 | 40203342849 | 2021-08-23 | 2021-09-02 19:48:40 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40203342849 | 2022-09-21 | SIA IT IS WHAT IT IS |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92862807 | 40203342849 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2022-07-21 | 2022-07-21 12:23:04 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1484168 | 32364977 | 40203342849 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2021-09-02 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-04-28 03:15:34.113 |
| 1852625 | 33335735 | 40203342849 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-04-19 20:05:33.586 |
| 1971974 | 34190622 | 40203342849 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-03-22 19:00:32.959 |
| 2097004 | 35016850 | 40203342849 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-01-15 19:00:24.988 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1484168 | 32364977 | 25870 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 9074 | 16796 | 1237 | 0 | 0 | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 15537 | 0 | 15537 | NULL | 0 | 15537 |
| 1852625 | 33335735 | 39848 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 39848 | 767 | 0 | 1600 | 1476 | 0 | 0 | 929 | 0 | 0 | NULL | NULL | 40134 | 0 | 40134 | NULL | 0 | 40134 |
| 1971974 | 34190622 | 30523 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 50 | 30473 | 0 | 1152 | 0 | 436 | 0 | 0 | 418 | 0 | 0 | NULL | NULL | 29303 | 0 | 29303 | NULL | 0 | 29303 |
| 2097004 | 35016850 | 47957 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 121 | 47836 | 0 | 2315 | 0 | 430 | 0 | 0 | 930 | 0 | 1562 | NULL | NULL | 44459 | 100 | 44359 | NULL | 0 | 44359 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1484168 | 32364977 | 9350 | 0 | 1600 | 0 | 10950 | 0 | 306000 | 0 | 306000 | 316950 | NULL | 1013 | 297600 | 0 | 18337 | 316950 |
| 1852625 | 33335735 | 20292 | 0 | 185 | 0 | 20477 | 28690 | 306000 | 0 | 334690 | 355167 | NULL | 1296 | 295400 | 0 | 58471 | 355167 |
| 1971974 | 34190622 | 706 | 0 | 2634 | 0 | 3340 | 19196 | 306000 | 0 | 325196 | 328536 | NULL | 0 | 240762 | 0 | 87774 | 328536 |
| 2097004 | 35016850 | 10313 | 0 | 0 | 0 | 10313 | 3113 | 306000 | 0 | 309113 | 319426 | NULL | 50 | 187243 | 0 | 132133 | 319426 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203342849 | SPURI SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 030510 | Svētes pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203342849 | SPURI SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6420 | 030510 | Svētes pag. | 0.62 | 0.23 | 0.38 | 0 |
| 40203342849 | SPURI SIA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6420 | 030510 | Svētes pag. | 0.28 | 0.10 | 0.17 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203342849 | SPURI SIA | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Spuri", Svētes pag., Jelgavas nov., LV-3028.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 47 957 EUR, un peļņa bija 44 359 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA IT IS WHAT IT IS".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 206,26 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 206,26.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1,27, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2023. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 620 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 230 EUR un VSAOI 380 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana · Jelgavas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125, 625 un 3 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026