SIA "Elogium Probiotics" (reģ. Nr. 40203344445) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-09-09. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, peļņa 32 205 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 1,71 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Gatavas lauksaimniecības dzīvnieku barības ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 40203344445 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-09-09 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV45ZZZ40203344445 |
| Juridiskā adrese | Lapu iela 3B, Berģi, Garkalnes pag., Ropažu nov., LV-1024 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 EUR | 32 205 EUR | 551 745 EUR | 1 |
| 2024 | 0 EUR | 20 797 EUR | 308 028 EUR | 1 |
| 2023 | 0 EUR | -81 403 EUR | 211 241 EUR | 1 |
| 2022 | 0 EUR | -39 135 EUR | 16 193 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 3.75 | 1.14 | 3.3 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 4.44 | 2.07 | 3.30 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 3.59 | 1.17 | 3.30 | 1 |
| 2024 | 10.59 | 3.59 | 7.74 | 1 |
| 2023 | 4.96 | 0.39 | 5.40 | 1 |
| 2022 | 7.11 | 2.20 | 4.47 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | -8 245 EUR | -487 EUR | -50 266 EUR | -350 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 32 220 EUR | 20 810 EUR | -81 168 EUR | -38 703 EUR |
| UIN nodoklis | 15 EUR | 13 EUR | 235 EUR | 432 EUR |
| Tīrā peļņa | 32 205 EUR | 20 797 EUR | -81 403 EUR | -39 135 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 551 745 EUR | 308 028 EUR | 211 241 EUR | 16 193 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 135 273 EUR | 7 928 EUR | 182 417 EUR | 15 144 EUR |
| Pašu kapitāls | 62 641 EUR | 30 436 EUR | -67 808 EUR | -36 335 EUR |
| Īstermiņa saistības | 79 104 EUR | 2 592 EUR | 4 049 EUR | 2 598 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 410 000 EUR | 275 000 EUR | 275 000 EUR | 49 930 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2023-03-29 – 2026-06-04 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,71 | 3,06 | 45,05 | 5,83 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,71 | 3,06 | 45,05 | 5,83 |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
5,84 % | 6,75 % | -38,54 % | -241,68 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
51,41 % | 68,33 % | 120,05 % | 107,71 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
7,81 | 9,12 | -4,12 | -1,45 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
6,82 % | 6,81 % | -39,18 % | -284,69 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,40 | 0,35 | -0,96 | -9,06 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Elogium Probiotics" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Kapitāla efektivitāte ir līdzsvarota.
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "KG Latvija" | 26 212 913 | 10 468 | 0,0 % | 46 | 569 846 | 2 184 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "Vilomix Baltic" | 25 573 843 | 2 164 775 | 8,5 % | 32 | 799 183 | 3 658 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "LRS MŪSA" | 16 521 207 | 69 416 | 0,4 % | 33 | 500 643 | 1 796 (2026 Q2) |
| 4 | SIA "BELKOVIT" | 5 252 102 | 62 755 | 1,2 % | 19 | 276 426 | 1 124 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "Rīgas kombinētās lopbarības rūpnīca" | 4 037 671 | 237 775 | 5,9 % | 32 | 126 177 | 1 534 (2026 Q2) |
| 6 | SIA TAGROLAT | 1 360 004 | 50 206 | 3,7 % | 8 | 170 001 | 1 123 (2026 Q2) |
| 7 | GF HOLDING LV SIA | 639 714 | -362 433 | -56,7 % | 0 | — | — |
| 8 | SIA "VIDRIŽU VIDZEMNIEKS" | 360 572 | -55 396 | -15,4 % | 5 | 72 114 | 1 314 (2026 Q2) |
| 9 | SIA "MELDERI K. & V." | 338 308 | 84 682 | 25,0 % | 5 | 67 662 | 1 416 (2026 Q2) |
| 10 | SIA "CBD Latvia" | 200 893 | 5 597 | 2,8 % | 4 | 50 223 | 1 271 (2026 Q2) |
| 25 | SIA "Elogium Probiotics" (šis uzņēmums) | 0 | 32 205 | — | 1 | — | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203344445 | LV45ZZZ40203344445 | SIA "Elogium Probiotics" | SIA | Elogium Probiotics | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-09-09 | NULL | Ropažu nov., Garkalnes pag., Berģi, Lapu iela 3B | 1024 | 102691042 | 100016784 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10973795 | 40203344445 | 2021-09-07 | 2021-09-09 11:51:55 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203344445 | 2026-06-04 | 25000 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.1.4. pasākums "Atbalsts tehnoloģiju pārneses sistēmas pilnveidošanai" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 3c16cbc8 |
| 40203344445 | 2024-11-01 | 3584.63 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 55cfefa4 |
| 40203344445 | 2024-10-30 | 0 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 15 Citi | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 8643f387 |
| 40203344445 | 2024-08-30 | 25000 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.1.4. pasākums "Atbalsts tehnoloģiju pārneses sistēmas pilnveidošanai" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 3d929c44 |
| 40203344445 | 2024-02-21 | 2876.88 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.1.4. pasākums "Atbalsts tehnoloģiju pārneses sistēmas pilnveidošanai" | 09 Cits nodokļu pasākums | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | f7b0622a |
| 40203344445 | 2023-11-24 | 1151.28 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | Starptautiskās konkurētspējas veicināšana (SAM 3.2.1.2.) | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | e6513c5c |
| 40203344445 | 2023-04-06 | 1134.55 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | Starptautiskās konkurētspējas veicināšana (SAM 3.2.1.2.) | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | f60e55e7 |
| 40203344445 | 2023-03-29 | 12803.88 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | Atbalsts tehnoloģiju pārnese sistēmas pilnveidošanai (jaunuzņēmumu atbalsta programma) (SAM 1.2.1.2) | 09 Cits nodokļu pasākums | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | 3395fd57 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92898996 | 40203344445 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2916.5 | EUR | 2023-04-18 | 2023-04-18 12:22:15 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1714092 | 32403599 | 40203344445 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2021-09-09 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-05-11 23:22:28.403 |
| 1859208 | 33363562 | 40203344445 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-04-27 19:06:19.563 |
| 2070305 | 34540097 | 40203344445 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-06-10 05:00:53.436 |
| 2343088 | 35536718 | 40203344445 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-06-16 17:03:13.356 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1714092 | 32403599 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 350 | -350 | 0 | 36620 | 0 | 1733 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -38703 | 432 | -39135 | NULL | 0 | -39135 |
| 1859208 | 33363562 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 50266 | -50266 | 0 | 33117 | 2285 | 70 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -81168 | 235 | -81403 | NULL | 0 | -81403 |
| 2070305 | 34540097 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 487 | -487 | 0 | 3653 | 25000 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 20810 | 13 | 20797 | NULL | 0 | 20797 |
| 2343088 | 35536718 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 8245 | -8245 | 0 | 37473 | 78000 | 62 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 32220 | 15 | 32205 | NULL | 0 | 32205 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1714092 | 32403599 | 15144 | 0 | 0 | 0 | 15144 | 0 | 0 | 1049 | 1049 | 16193 | NULL | 2598 | 49930 | 0 | -36335 | 16193 |
| 1859208 | 33363562 | 182104 | 0 | 313 | 0 | 182417 | 0 | 0 | 28824 | 28824 | 211241 | NULL | 4049 | 275000 | 0 | -67808 | 211241 |
| 2070305 | 34540097 | 7386 | 0 | 542 | 0 | 7928 | 0 | 0 | 300100 | 300100 | 308028 | NULL | 2592 | 275000 | 0 | 30436 | 308028 |
| 2343088 | 35536718 | 134351 | 0 | 922 | 0 | 135273 | 0 | 0 | 416472 | 416472 | 551745 | NULL | 79104 | 410000 | 0 | 62641 | 551745 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203344445 | SIA "Elogium Probiotics" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1091 | 044400 | Garkalnes pag. | 10.59 | 3.59 | 7.74 | 1 |
| 40203344445 | SIA "Elogium Probiotics" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1091 | 044400 | Garkalnes pag. | 4.96 | 0.39 | 5.40 | 1 |
| 40203344445 | SIA "Elogium Probiotics" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1091 | 044400 | Garkalnes pag. | 7.11 | 2.20 | 4.47 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203344445 | SIA "Elogium Probiotics" | ir | 17.01.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203344445 | SIA "Elogium Probiotics" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Lapu iela 3B, Berģi, Garkalnes pag., Ropažu nov., LV-1024.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un peļņa bija 32 205 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,71 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,71.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,40, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 10 590 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 3 590 EUR un VSAOI 7 740 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Gatavas lauksaimniecības dzīvnieku barības ražošana.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-09-2026