SIA "Sūpāplai" (reģ. Nr. 40203345718) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-09-15. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 65 035 EUR, peļņa 2 389 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 3,53 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Nespecializētā vairumtirdzniecībā iesaistītu aģentu darbība
| Reģistrācijas Nr. | 40203345718 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-09-15 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV12ZZZ40203345718 |
| Juridiskā adrese | Rindzeles iela 3 - 45, Rīga, LV-1046 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 65 035 EUR | 2 389 EUR | 13 859 EUR | 2 |
| 2024 | 76 081 EUR | -1 854 EUR | 17 225 EUR | 2 |
| 2023 | 73 400 EUR | 5 326 EUR | 15 576 EUR | 2 |
| 2022 | 125 595 EUR | 4 812 EUR | 17 081 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.62 | 0.39 | 0.58 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.67 | 0.39 | 0.58 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.42 | 0.39 | 0.58 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 2.54 | 0.44 | 0.65 | 2 |
| 2024 | 10.72 | 2.50 | 4.12 | 2 |
| 2023 | 5.54 | 0.75 | 1.19 | 1 |
| 2022 | 6.20 | 1.03 | 2.45 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 65 035 EUR | 76 081 EUR | 73 400 EUR | 125 595 EUR |
| Bruto peļņa | 9 148 EUR | 3 465 EUR | 13 950 EUR | 14 445 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 2 389 EUR | -1 854 EUR | 5 326 EUR | 4 812 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 2 389 EUR | -1 854 EUR | 5 326 EUR | 4 812 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 13 859 EUR | 17 225 EUR | 15 576 EUR | 17 081 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 13 341 EUR | 17 217 EUR | 15 369 EUR | 16 789 EUR |
| Pašu kapitāls | 10 078 EUR | 7 689 EUR | 9 543 EUR | 4 817 EUR |
| Īstermiņa saistības | 3 781 EUR | 9 536 EUR | 6 033 EUR | 12 264 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
3,53 | 1,81 | 2,55 | 1,37 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
2,39 | 1,81 | 2,35 | 1,37 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
3,67 % | -2,44 % | 7,26 % | 3,83 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
17,24 % | -10,76 % | 34,19 % | 28,17 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
23,71 % | -24,11 % | 55,81 % | 99,90 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,38 | 1,24 | 0,63 | 2,55 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | — | 23,38 | 1 204,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
4,69 | 4,42 | 4,71 | 7,35 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
23,71 % | -24,11 % | 58,30 % | 99,98 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
7,45 | 5,11 | 7,43 | 8,81 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Sūpāplai" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "toplogistic" | 106 377 010 | 155 835 | 0,1 % | 116 | 917 043 | 1 813 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "JOOM" | 47 895 016 | -2 169 566 | -4,5 % | 11 | 4 354 092 | 6 800 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "ENAMINE LV" | 35 681 731 | 109 353 | 0,3 % | 73 | 488 791 | 3 338 (2026 Q3) |
| 4 | AS Jungent Latvia | 35 417 062 | 354 596 | 1,0 % | 61 | 580 608 | 2 264 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "PRAX CW" | 26 674 449 | 467 290 | 1,8 % | 58 | 459 904 | 1 453 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "ASKtrade" | 24 072 921 | 125 557 | 0,5 % | 4 | 6 018 230 | 1 034 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Alwark" | 21 559 851 | 1 228 915 | 5,7 % | 73 | 295 340 | 3 631 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Latvijas tirgotāju savienība" | 11 921 994 | 1 040 183 | 8,7 % | 20 | 596 100 | 2 356 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "LV-SBS" | 9 678 005 | 1 168 783 | 12,1 % | 28 | 345 643 | 1 459 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Etepek" | 8 672 952 | 747 132 | 8,6 % | 6 | 1 445 492 | 1 833 (2026 Q3) |
| 279 | SIA Sūpāplai (šis uzņēmums) | 65 035 | 2 389 | 3,7 % | 2 | 32 518 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203345718 | LV12ZZZ40203345718 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Sūpāplai | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Sūpāplai | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-09-15 | NULL | Rīga, Rindzeles iela 3 - 45 | 1046 | 118275222 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10985551 | 40203345718 | 2021-09-13 | 2021-09-15 08:26:07 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92821499 | 40203345718 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 5 | EUR | 2021-09-15 | 2021-09-15 09:50:07 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1898119 | 33497834 | 40203345718 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-05-29 20:09:18.383 |
| 2046451 | 34475695 | 40203345718 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-06-01 19:02:02.247 |
| 2309561 | 35468161 | 40203345718 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-05-31 19:00:32.131 |
| 1461165 | 32234854 | 40203345718 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2021-09-15 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-03-27 17:04:45.198 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1461165 | 32234854 | 125595 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 111150 | 14445 | 816 | 8813 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | NULL | NULL | 4812 | 0 | 4812 | NULL | 0 | 4812 |
| 1898119 | 33497834 | 73400 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 59450 | 13950 | 272 | 8114 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 238 | NULL | NULL | 5326 | 0 | 5326 | NULL | 0 | 5326 |
| 2046451 | 34475695 | 76081 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 72616 | 3465 | 12 | 5421 | 114 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1854 | 0 | -1854 | NULL | 0 | -1854 |
| 2309561 | 35468161 | 65035 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 55887 | 9148 | 2476 | 4264 | 0 | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2389 | 0 | 2389 | NULL | 0 | 2389 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1461165 | 32234854 | 884 | 0 | 15863 | 42 | 16789 | 0 | 292 | 0 | 292 | 17081 | NULL | 12264 | 0 | 0 | 4817 | 17081 |
| 1898119 | 33497834 | 1248 | 0 | 12922 | 1199 | 15369 | 0 | 207 | 0 | 207 | 15576 | NULL | 6033 | 0 | 0 | 9543 | 15576 |
| 2046451 | 34475695 | 1066 | 0 | 16151 | 0 | 17217 | 0 | 8 | 0 | 8 | 17225 | NULL | 9536 | 0 | 0 | 7689 | 17225 |
| 2309561 | 35468161 | 2573 | 0 | 6473 | 4295 | 13341 | 0 | 518 | 0 | 518 | 13859 | NULL | 3781 | 0 | 0 | 10078 | 13859 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203345718 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Sūpāplai | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4619 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 10.72 | 2.50 | 4.12 | 2 |
| 40203345718 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Sūpāplai | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4619 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 5.54 | 0.75 | 1.19 | 1 |
| 40203345718 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Sūpāplai | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4619 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 6.20 | 1.03 | 2.45 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203345718 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Sūpāplai | ir | 13.10.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203345718 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Sūpāplai | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Rindzeles iela 3 - 45, Rīga, LV-1046.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 65 035 EUR, un peļņa bija 2 389 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 3,53 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,39.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 7,45, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 10 720 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 2 500 EUR un VSAOI 4 120 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Nespecializētā vairumtirdzniecībā iesaistītu aģentu darbība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Nespecializētā vairumtirdzniecībā iesaistītu aģentu darbība · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026