SIA "TRO-NIK" (reģ. Nr. 40203346450) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-09-16. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 264 785 EUR, peļņa 12 672 EUR, darbinieku skaits: 5. Kopējais likviditātes koeficients: 1,68 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Mehānisko transportlīdzekļu daļu un piederumu mazumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203346450 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-09-16 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV36ZZZ40203346450 |
| Juridiskā adrese | Ozolu iela 2A, Dreiliņi, Stopiņu pag., Ropažu nov., LV-2130 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 264 785 EUR | 12 672 EUR | 78 443 EUR | 5 |
| 2024 | 235 304 EUR | -76 405 EUR | 82 271 EUR | 5 |
| 2023 | 1 256 897 EUR | 45 416 EUR | 129 118 EUR | 6 |
| 2022 | 1 273 646 EUR | 64 982 EUR | 507 037 EUR | 3 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 14.35 | 0.89 | 5.19 | 4 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 6.47 | 0.74 | 4.15 | 5 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 3.93 | 0.80 | 4.58 | 6 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 4.22 | 1.04 | 4.99 | 6 |
| 2024 | 12.32 | 5.86 | 16.56 | 5 |
| 2023 | 18.90 | 8.80 | 20.91 | 6 |
| 2022 | 18.02 | 4.47 | 11.79 | 3 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 268.70 | ~ 986.19 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 811.58 | ~ 681.39 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 746.39 | ~ 637.92 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 813.21 | ~ 672.28 |
| 2024 | 809.62 | ~ 655.87 |
| 2023 | 851.91 | ~ 682.90 |
| 2022 | 960.69 | ~ 711.79 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (16.56 * 1000) / 0.3409 ) / 5 / 12 = 809.62 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 809.62 * 0.105 = 85.01 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 380.91 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (809.62 - 85.01 - 380.91) * 0.2 ≈ 68.74 EUR
4. Neto alga: 809.62 - 85.01 - 68.74 = ~ 655.87 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 264 785 EUR | 235 304 EUR | 1 256 897 EUR | 1 273 646 EUR |
| Bruto peļņa | 76 377 EUR | 8 121 EUR | 141 623 EUR | 119 363 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 12 672 EUR | -74 655 EUR | 50 416 EUR | 64 982 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 1 750 EUR | 5 000 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 12 672 EUR | -76 405 EUR | 45 416 EUR | 64 982 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 78 443 EUR | 82 271 EUR | 129 118 EUR | 507 037 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 72 407 EUR | 73 086 EUR | 117 216 EUR | 498 775 EUR |
| Pašu kapitāls | 35 465 EUR | 9 793 EUR | 93 198 EUR | 67 782 EUR |
| Īstermiņa saistības | 42 978 EUR | 72 478 EUR | 35 920 EUR | 439 255 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,68 | 1,01 | 3,26 | 1,14 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,15 | 0,29 | 0,56 | 0,56 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
4,79 % | -32,47 % | 3,61 % | 5,10 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
16,15 % | -92,87 % | 35,17 % | 12,82 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
35,73 % | -780,20 % | 48,73 % | 95,87 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,21 | 7,40 | 0,39 | 6,48 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | — | — | 225,85 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
3,38 | 2,86 | 9,73 | 2,51 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
35,73 % | -762,33 % | 54,10 % | 96,30 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
4,87 | 0,20 | 13,08 | 3,17 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "TRO-NIK" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas demonstrē stabilu maksātspēju un spēju laikus segt īstermiņa saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Skuba Latvija" | 14 238 735 | 520 008 | 3,7 % | 68 | 209 393 | 2 646 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "AutoBodyShop" | 11 644 199 | 280 181 | 2,4 % | 41 | 284 005 | 1 215 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Pro Mehanika" | 11 194 528 | 43 270 | 0,4 % | 94 | 119 091 | 2 171 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Z222" | 8 060 452 | 789 793 | 9,8 % | 52 | 155 009 | 974 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "T-System Services" | 7 772 107 | 290 690 | 3,7 % | 42 | 185 050 | 1 700 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "T-System Tyres" | 7 082 788 | 350 890 | 5,0 % | 38 | 186 389 | 924 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Nērings" | 6 483 707 | 487 445 | 7,5 % | 43 | 150 784 | 1 231 (2026 Q3) |
| 8 | SIA MMK Riepu Serviss | 5 812 815 | 1 246 359 | 21,4 % | 49 | 118 629 | 1 069 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "MMK serviss" | 5 296 209 | 260 455 | 4,9 % | 23 | 230 270 | 718 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "AGROTEHNIKA" | 3 236 971 | -106 274 | -3,3 % | 34 | 95 205 | 1 495 (2026 Q3) |
| 137 | SIA "TRO-NIK" (šis uzņēmums) | 264 785 | 12 672 | 4,8 % | 4 | 66 196 | 1 269 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203346450 | LV36ZZZ40203346450 | SIA "TRO-NIK" | SIA | TRO-NIK | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-09-16 | NULL | Ropažu nov., Stopiņu pag., Dreiliņi, Ozolu iela 2A | 2130 | 103485768 | 100016784 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10990976 | 40203346450 | 2021-09-07 | 2021-09-16 14:18:47 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92821973 | 40203346450 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2021-09-16 | 2021-09-16 14:14:33 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1775299 | 32722826 | 40203346450 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2021-09-16 | 2022-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2023-08-24 20:00:02.772 |
| 1946987 | 33920802 | 40203346450 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2024-11-28 03:00:03.817 |
| 2036615 | 34446213 | 40203346450 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2025-05-27 23:02:30.896 |
| 2222554 | 35336150 | 40203346450 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2026-05-06 17:02:10.742 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1775299 | 32722826 | 1273646 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1154283 | 119363 | 32147 | 18576 | 442 | 3811 | 0 | 0 | 0 | 0 | 289 | NULL | NULL | 64982 | 0 | 64982 | NULL | 0 | 64982 |
| 1946987 | 33920802 | 1256897 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1115274 | 141623 | 56479 | 30075 | 123 | 4776 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 50416 | 5000 | 45416 | NULL | 0 | 45416 |
| 2036615 | 34446213 | 235304 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 227183 | 8121 | 51887 | 27218 | 84 | 3755 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -74655 | 1750 | -76405 | NULL | 0 | -76405 |
| 2222554 | 35336150 | 264785 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 188408 | 76377 | 35060 | 26187 | 223 | 2681 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 12672 | 0 | 12672 | NULL | 0 | 12672 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1775299 | 32722826 | 211336 | 0 | 36609 | 250830 | 498775 | 0 | 8262 | 0 | 8262 | 507037 | NULL | 439255 | 0 | 0 | 67782 | 507037 |
| 1946987 | 33920802 | 6175 | 0 | 13845 | 97196 | 117216 | 0 | 11902 | 0 | 11902 | 129118 | NULL | 35920 | 0 | 0 | 93198 | 129118 |
| 2036615 | 34446213 | 13643 | 0 | 7280 | 52163 | 73086 | 0 | 9185 | 0 | 9185 | 82271 | NULL | 72478 | 0 | 0 | 9793 | 82271 |
| 2222554 | 35336150 | 887 | 0 | 5524 | 65996 | 72407 | 0 | 6036 | 0 | 6036 | 78443 | NULL | 42978 | 0 | 0 | 35465 | 78443 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203346450 | SIA "TRO-NIK" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4782 | 044420 | Stopiņu pag. | 12.32 | 5.86 | 16.56 | 5 |
| 40203346450 | SIA "TRO-NIK" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4531 | 044420 | Stopiņu pag. | 18.90 | 8.80 | 20.91 | 6 |
| 40203346450 | SIA "TRO-NIK" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4531 | 044420 | Stopiņu pag. | 18.02 | 4.47 | 11.79 | 3 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203346450 | SIA "TRO-NIK" | ir | 05.11.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203346450 | SIA "TRO-NIK" | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Ozolu iela 2A, Dreiliņi, Stopiņu pag., Ropažu nov., LV-2130.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 264 785 EUR, un peļņa bija 12 672 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 5 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,68 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,15.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 4,87, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 809.62 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 655.87 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 12 320 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 5 860 EUR un VSAOI 16 560 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mehānisko transportlīdzekļu daļu un piederumu mazumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Mehānisko transportlīdzekļu daļu un piederumu mazumtirdzniecība · Ropažu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 05-11-2026