Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "ForteMed"

SIA "ForteMed" (reģ. Nr. 40203346817) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-09-17. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 1 007 467 EUR, peļņa 77 968 EUR, darbinieku skaits: 87. Kopējais likviditātes koeficients: 2,28 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Vispārējās ārstu prakses

Reģistrācijas Nr.40203346817
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2021-09-17
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV21ZZZ40203346817
Juridiskā adrese Ķelnes iela 1, Rīga, LV-1014

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 1 007 467 EUR 77 968 EUR 503 060 EUR 87
2024 764 501 EUR 59 485 EUR 458 937 EUR 59
2023 484 736 EUR -184 175 EUR 360 363 EUR 50
2022 100 823 EUR -114 558 EUR 486 279 EUR 21

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 40.81 16.67 27.89 89
2026. gada 2. ceturksnis 49.26 22.74 41.77 88
2026. gada 1. ceturksnis 56.52 23.04 41.76 89
2025. gada 4. ceturksnis 61.54 24.81 41.97 87
2024 148.64 64.53 111.58 72
2023 114.09 46.34 84.90 49
2022 2.25 9.18 15.72 11

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis 306.42 ~ 274.24
2026. gada 2. ceturksnis 464.12 ~ 415.39
2026. gada 1. ceturksnis 458.80 ~ 410.62
2025. gada 4. ceturksnis 471.71 ~ 422.18
2024 378.83 ~ 339.05
2023 423.55 ~ 379.08
2022 349.34 ~ 312.66

Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:

( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši

( (111.58 * 1000) / 0.3409 ) / 72 / 12 = 378.83 EUR


Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:

1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 378.83 * 0.105 = 39.78 EUR

2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 500.00 EUR

3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (378.83 - 39.78 - 500.00) * 0.2 ≈ 0.00 EUR

4. Neto alga: 378.83 - 39.78 - 0.00 = ~ 339.05 EUR

* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022
Neto apgrozījums 1 007 467 EUR 764 501 EUR 484 736 EUR 100 823 EUR
Bruto peļņa 182 003 EUR 141 044 EUR -72 304 EUR -64 486 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 77 968 EUR 59 494 EUR -184 170 EUR -114 558 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 9 EUR 5 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 77 968 EUR 59 485 EUR -184 175 EUR -114 558 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022
Aktīvi kopā 503 060 EUR 458 937 EUR 360 363 EUR 486 279 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 131 380 EUR 79 588 EUR 41 210 EUR 65 553 EUR
Pašu kapitāls 314 520 EUR 236 552 EUR -289 733 EUR -105 558 EUR
Īstermiņa saistības 57 681 EUR 81 128 EUR 105 537 EUR 147 983 EUR
Ilgtermiņa saistības 130 859 EUR 141 257 EUR 544 559 EUR 443 854 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

2 sadaļas 3 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Ir brīdinājuma signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Saistītie uzņēmumi un izmaiņas1Meitas/dalības: 1
Meitas/dalības: 1

Meitas uzņēmumi / dalības

Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.

ES fondu projekti22 kā partnerim

Kā sadarbības partnerim (2)

  • Atbalsts jaunu produktu un pakalpojumu ieviešanai uzņēmējdarbībā Farmācijas, biomedicīnas un medicīnas tehnoloģiju kompetences centra ietvaros · AF · SIA "Farmācijas, biomedicīnas un medicīnas tehnoloģiju Kompetences centrs"
  • FARMĀCIJAS, BIOMEDICĪNAS UN MEDICĪNAS TEHNOLOĢIJU KOMPETENCES CENTRS · AF · SIA "Farmācijas, biomedicīnas un medicīnas tehnoloģiju Kompetences centrs"

Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 33. no 639

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
2,28 0,98 0,39 0,44
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
2,21 0,92 0,27 0,24
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
7,74 % 7,78 % -37,99 % -113,62 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
15,50 % 12,96 % -51,11 % -23,56 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
24,79 % 25,15 % 63,57 % 108,53 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,60 0,94 -2,24 -5,61
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
79,44 17,44 -33,42 -26,83
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
2,00 1,67 1,35 0,21
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
17,73 % 16,70 % -70,17 % -32,65 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
3,82 2,97 -1,20 -0,88

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "ForteMed" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 8621)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 639 uzņēmumi 33. vieta pēc apgrozījuma 46. vieta pēc peļņas Vispārējās ārstu prakses
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1AS "Veselības centru apvienība"71 784 457-2 672 735-3,7 %1 89237 9411 510 (2026 Q3)
2SIA "VESELĪBAS CENTRS 4"34 253 8944 679 54013,7 %71547 9081 633 (2026 Q3)
3SIA "Medicīnas sabiedrība "ARS""27 320 6151 856 4156,8 %56548 3551 646 (2026 Q3)
4SIA "Dziedniecība"18 216 2331 926 85110,6 %70925 6931 126 (2026 Q3)
5SIA "Rīgas veselības centrs"12 301 45810 4070,1 %44227 8311 404 (2026 Q3)
6SIA "Bauskas slimnīca"6 617 749-246 980-3,7 %24726 7931 377 (2026 Q3)
7SIA "JELGAVAS KLĪNIKA"6 270 637184 7342,9 %25424 6881 621 (2026 Q3)
8SIA "VESELĪBAS CENTRS "BIĶERNIEKI""3 807 72644 2381,2 %11134 3041 729 (2026 Q3)
9SIA "DR. SOLOMATINA ACU REHABILITĀCIJAS UN REDZES KOREKCIJAS CENTRS"3 726 290-48 443-1,3 %6359 1472 090 (2026 Q3)
10Valsts SIA "Iekšlietu ministrijas poliklīnika"3 310 5002 2510,1 %11528 7871 659 (2026 Q3)
33SIA "ForteMed" (šis uzņēmums)1 007 46777 9687,7 %8911 320306 (2026 Q3)
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-15). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "ForteMed"
8621 Vispārējās ārstu prakses
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203346817 LV21ZZZ40203346817 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ForteMed" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību ForteMed NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2021-09-17 NULL Rīga, Ķelnes iela 1 1014 106528373 0 100003003 NULL NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
10993816 40203346817 2021-09-01 2021-09-17 12:31:22

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92822144 40203346817 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 9000 EUR 2021-09-17 2021-09-17 12:35:43

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
1905173 33514600 40203346817 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 50 ONES EUR 2024-05-31 06:04:06.197
2078450 34596118 40203346817 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 59 ONES EUR 2025-07-01 23:00:16.735
2293752 35451340 40203346817 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 87 ONES EUR 2026-05-29 17:17:08.97
1740107 32498281 40203346817 DokGPv1 UGP 2022 2021-09-17 2022-12-31 21 ONES EUR 2023-05-31 19:04:14.518

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1740107 32498281 100823 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 165309 -64486 17921 28668 776 142 0 0 0 0 4117 NULL NULL -114558 0 -114558 NULL 0 -114558
1905173 33514600 484736 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 557040 -72304 41472 65974 1128 198 0 0 0 0 5350 NULL NULL -184170 5 -184175 NULL 0 -184175
2078450 34596118 764501 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 623457 141044 26542 52624 1331 97 0 0 0 0 3618 NULL NULL 59494 9 59485 NULL 0 59485
2293752 35451340 1007467 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 825464 182003 30204 84511 11674 0 0 0 0 0 994 NULL NULL 77968 0 77968 NULL 0 77968

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1740107 32498281 22786 0 12543 30224 65553 207500 213226 0 420726 486279 NULL 147983 443854 0 -105558 486279
1905173 33514600 10318 0 18021 12871 41210 126400 192753 0 319153 360363 NULL 105537 544559 0 -289733 360363
2078450 34596118 13787 0 60841 4960 79588 107300 272049 0 379349 458937 NULL 81128 141257 0 236552 458937
2293752 35451340 81037 0 46375 3968 131380 107300 264380 0 371680 503060 NULL 57681 130859 0 314520 503060

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203346817 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ForteMed" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 8621 010096 Ziemeļu rajons 148.64 64.53 111.58 72
40203346817 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ForteMed" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 8621 010096 Ziemeļu rajons 114.09 46.34 84.90 49
40203346817 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ForteMed" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 8621 010096 Ziemeļu rajons 2.25 9.18 15.72 11

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40203346817 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ForteMed" ir 11.10.2021 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203346817 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ForteMed" B Jāuzlabo saistību izpilde 06.10.2026

Dalība citos uzņēmumos (kā subjekts)

[members]

ID URI Uzņ.Reģ.Nr. Subj.Tips Nosauk./Vārds PK Maska Dz.Dat. Reģ.Nr. Daļu/Akc.Sk. Daļas/Akc.Nom. Daļu/Akc.Val. No Reģ.Dat. Lab.Dat.
92731805 NULL 45403004611 LEGAL_ENTITY Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ForteMed" NULL NULL 40203346817 20 1392 EUR 2022-08-01 2022-08-12 2022-08-12 16:46:47

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "ForteMed" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Ķelnes iela 1, Rīga, LV-1014.

Kāds bija SIA "ForteMed" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 1 007 467 EUR, un peļņa bija 77 968 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "ForteMed" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 87 darbinieki.

Kāds ir SIA "ForteMed" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 2,28 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,21.

Kāds ir SIA "ForteMed" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 3,82, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "ForteMed" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāda ir vidējā alga uzņēmumā SIA "ForteMed"?

Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 378.83 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 339.05 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.

Cik nodokļos samaksāja SIA "ForteMed"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 148 640 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 64 530 EUR un VSAOI 111 580 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "ForteMed" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "ForteMed" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Vispārējās ārstu prakses.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Vispārējās ārstu prakses — Rīga

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Vispārējās ārstu prakses · Rīga — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026