SIA "DZIRNUKRASTI" (reģ. Nr. 40203347121) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-09-20. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 5 596 EUR, peļņa 23 732 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,00 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Citur neklasificēti pārējie profesionālie, zinātniskie un tehniskie pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 40203347121 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-09-20 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV58ZZZ40203347121 |
| Juridiskā adrese | Alberta iela 13, Baloži, Ķekavas nov., LV-2112 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 596 EUR | 23 732 EUR | 92 082 EUR | 1 |
| 2024 | 10 061 EUR | 1 183 EUR | 73 439 EUR | 1 |
| 2023 | 11 172 EUR | 1 331 EUR | 2 122 EUR | 1 |
| 2022 | 3 805 EUR | 442 EUR | 982 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.99 | 0.0 | 0.43 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.74 | 0.0 | 0.41 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.57 | 0.00 | 0.41 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.75 | 0.00 | 0.47 | 1 |
| 2024 | 0.45 | 0.08 | 0.13 | 0 |
| 2023 | 0.53 | 0.18 | 0.30 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 5 596 EUR | 10 061 EUR | 11 172 EUR | 3 805 EUR |
| Bruto peļņa | -14 403 EUR | 1 787 EUR | 4 564 EUR | 573 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 23 732 EUR | 1 183 EUR | 1 331 EUR | 492 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 50 EUR |
| Tīrā peļņa | 23 732 EUR | 1 183 EUR | 1 331 EUR | 442 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 92 082 EUR | 73 439 EUR | 2 122 EUR | 982 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 89 EUR | 3 839 EUR | 8 EUR | 982 EUR |
| Pašu kapitāls | 26 788 EUR | 3 056 EUR | 1 873 EUR | 542 EUR |
| Īstermiņa saistības | 65 294 EUR | 70 383 EUR | 249 EUR | 440 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,00 | 0,05 | 0,03 | 2,23 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,00 | 0,05 | 0,03 | 2,23 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
424,09 % | 11,76 % | 11,91 % | 11,62 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
25,77 % | 1,61 % | 62,72 % | 45,01 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
88,59 % | 38,71 % | 71,06 % | 81,55 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
2,44 | 23,03 | 0,13 | 0,81 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,06 | 0,14 | 5,26 | 3,87 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
88,59 % | 38,71 % | 71,06 % | 90,77 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,77 | -0,41 | 11,03 | 6,80 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "DZIRNUKRASTI" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "DOKUMEDS" | 16 015 312 | 2 062 461 | 12,9 % | 27 | 593 160 | 3 589 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" | 15 187 585 | 25 427 | 0,2 % | 394 | 38 547 | 1 513 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Imarketing Group" | 14 777 147 | 170 613 | 1,2 % | 9 | 1 641 905 | 3 451 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Innovative Travel Solutions" | 11 733 583 | 851 599 | 7,3 % | 150 | 78 224 | 3 480 (2026 Q3) |
| 5 | Valsts SIA "Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs" | 10 878 844 | 71 517 | 0,7 % | 266 | 40 898 | 1 953 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "FN-SERVISS" | 7 795 825 | 271 895 | 3,5 % | 143 | 54 516 | 1 923 (2026 Q3) |
| 7 | SIA ATVASES RK | 7 466 453 | 829 091 | 11,1 % | 16 | 466 653 | 1 898 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Merck Sharp & Dohme Latvija" | 4 274 745 | 232 576 | 5,4 % | 26 | 164 413 | 4 807 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Perkone & Partners" | 2 883 900 | 794 100 | 27,5 % | 2 | 1 441 950 | *** |
| 10 | SIA Linco Energy | 2 876 957 | 303 824 | 10,6 % | 1 | 2 876 957 | *** |
| 608 | DZIRNUKRASTI SIA (šis uzņēmums) | 5 596 | 23 732 | 424,1 % | 1 | 5 596 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203347121 | LV58ZZZ40203347121 | DZIRNUKRASTI SIA | NULL | DZIRNUKRASTI | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-09-20 | NULL | Ķekavas nov., Baloži, Alberta iela 13 | 2112 | 103067368 | 100016470 | 100003550 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10993209 | 40203347121 | 2021-09-08 | 2021-09-17 10:37:49 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40203347121 | 2025-07-15 | SIA LUX DATING |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92822305 | 40203347121 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 100 | EUR | 2021-09-20 | 2021-09-20 11:19:49 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1475286 | 32332086 | 40203347121 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2021-09-20 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-04-25 06:16:58.615 |
| 1874318 | 33420641 | 40203347121 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-05-14 21:09:00.794 |
| 2008605 | 34353683 | 40203347121 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-05-10 03:01:53.778 |
| 2282671 | 35436493 | 40203347121 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-28 17:02:21.361 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1475286 | 32332086 | 3805 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3232 | 573 | 0 | 81 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 492 | 50 | 442 | NULL | 0 | 442 |
| 1874318 | 33420641 | 11172 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 6608 | 4564 | 2121 | 1112 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1331 | 0 | 1331 | NULL | 0 | 1331 |
| 2008605 | 34353683 | 10061 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 8274 | 1787 | 394 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1183 | 0 | 1183 | NULL | 0 | 1183 |
| 2282671 | 35436493 | 5596 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 19999 | -14403 | 2847 | 475 | 41457 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 23732 | 0 | 23732 | NULL | 0 | 23732 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1475286 | 32332086 | 982 | 0 | 0 | 0 | 982 | 0 | 0 | 0 | 0 | 982 | NULL | 440 | 0 | 0 | 542 | 982 |
| 1874318 | 33420641 | 8 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 2114 | 0 | 2114 | 2122 | NULL | 249 | 0 | 0 | 1873 | 2122 |
| 2008605 | 34353683 | 2832 | 0 | 1007 | 0 | 3839 | 0 | 69600 | 0 | 69600 | 73439 | NULL | 70383 | 0 | 0 | 3056 | 73439 |
| 2282671 | 35436493 | 89 | 0 | 0 | 0 | 89 | 0 | 91993 | 0 | 91993 | 92082 | NULL | 65294 | 0 | 0 | 26788 | 92082 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203347121 | DZIRNUKRASTI SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7499 | 034210 | Baloži | 0.45 | 0.08 | 0.13 | 0 |
| 40203347121 | DZIRNUKRASTI SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6312 | 034210 | Baloži | 0.53 | 0.18 | 0.30 | 0 |
| 40203347121 | SIA LUX DATING | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6312 | 034210 | Baloži | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203347121 | DZIRNUKRASTI SIA | ir | 09.09.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203347121 | DZIRNUKRASTI SIA | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Alberta iela 13, Baloži, Ķekavas nov., LV-2112.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 5 596 EUR, un peļņa bija 23 732 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA LUX DATING".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,00 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,00.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,77, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 450 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 80 EUR un VSAOI 130 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificēti pārējie profesionālie, zinātniskie un tehniskie pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citur neklasificēti pārējie profesionālie, zinātniskie un tehniskie pakalpojumi · Ķekavas novads — lielākie uzņēmumi
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026