SIA "Melnais ceplītis" (reģ. Nr. 40203348108) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-09-23. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 519 543 EUR, peļņa 428 EUR, darbinieku skaits: 11. Kopējais likviditātes koeficients: 1,16 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Dienas spa, saunu un tvaika pirts darbība
| Reģistrācijas Nr. | 40203348108 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-09-23 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV84ZZZ40203348108 |
| Juridiskā adrese | Ulbrokas iela 26A, Rīga, LV-1021 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-08-30
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 519 543 EUR | 428 EUR | 144 421 EUR | 11 |
| 2024 | 483 236 EUR | -21 345 EUR | 98 336 EUR | 12 |
| 2023 | 472 775 EUR | 3 385 EUR | 139 639 EUR | 12 |
| 2022 | 374 375 EUR | 36 351 EUR | 103 595 EUR | 6 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 19.33 | 4.76 | 8.53 | 11 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 24.93 | 4.54 | 8.09 | 11 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 18.78 | 4.39 | 8.06 | 11 |
| 2024 | 72.23 | 19.06 | 33.96 | 12 |
| 2023 | 72.17 | 13.06 | 23.26 | 12 |
| 2022 | 30.78 | 3.87 | 6.82 | 6 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 758.24 | ~ 645.83 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 719.13 | ~ 619.75 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 716.46 | ~ 607.77 |
| 2024 | 691.80 | ~ 580.57 |
| 2023 | 473.83 | ~ 424.08 |
| 2022 | 277.86 | ~ 248.68 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (33.96 * 1000) / 0.3409 ) / 12 / 12 = 691.80 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 691.80 * 0.105 = 72.64 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 426.23 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (691.80 - 72.64 - 426.23) * 0.2 ≈ 38.59 EUR
4. Neto alga: 691.80 - 72.64 - 38.59 = ~ 580.57 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 519 543 EUR | 483 236 EUR | 472 775 EUR | 374 375 EUR |
| Bruto peļņa | 519 543 EUR | 483 236 EUR | 472 775 EUR | 374 375 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 428 EUR | -21 345 EUR | 3 385 EUR | 36 351 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 428 EUR | -21 345 EUR | 3 385 EUR | 36 351 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 144 421 EUR | 98 336 EUR | 139 639 EUR | 103 595 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 142 400 EUR | 94 274 EUR | 137 973 EUR | 102 342 EUR |
| Pašu kapitāls | 21 619 EUR | 21 191 EUR | 42 536 EUR | 39 151 EUR |
| Īstermiņa saistības | 122 802 EUR | 269 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 76 876 EUR | 97 103 EUR | 64 444 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,16 | 350,46 | — | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,08 | 318,69 | — | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
0,08 % | -4,42 % | 0,72 % | 9,71 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
0,30 % | -21,71 % | 2,42 % | 35,09 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
1,98 % | -100,73 % | 7,96 % | 92,85 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
5,68 | 3,64 | 2,28 | 1,65 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
1,08 | -3,76 | 1,80 | 14,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
3,60 | 4,91 | 3,39 | 3,61 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
26,02 % | -17,19 % | 5,44 % | 37,79 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
4,01 | 5,35 | 4,70 | 6,06 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Melnais ceplītis" ir uzņēmums, kas ar katru gadu gūst aizvien lielāku stabilitāti.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pietiekama ikdienas darbībai, bet ar ierobežotām rezervēm.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Resursu izmantošana peļņas gūšanai ir vāja un prasa uzlabojumus.
Arī pašu kapitāla atdeve ir zema, sniedzot no ieguldījumiem pieticīgu atdevi.
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Procentu seguma rādītājs ir kritiski zems, radot risku nespēt segt kredītmaksājumus.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Harbor Systems" | 21 840 437 | 559 404 | 2,6 % | 2 | 10 920 219 | *** |
| 2 | SIA "TAKA ESSE" | 1 063 634 | 63 293 | 6,0 % | 29 | 36 677 | 1 627 (2026 Q2) |
| 3 | SIA Fitness | 1 033 993 | 67 389 | 6,5 % | 2 | 516 997 | *** |
| 4 | SIA "SUNLight studio" | 670 996 | 98 080 | 14,6 % | 14 | 47 928 | 754 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "SEMPO" | 582 563 | 12 547 | 2,2 % | 32 | 18 205 | 1 145 (2026 Q2) |
| 6 | SIA "Melnais ceplītis" (šis uzņēmums) | 519 543 | 428 | 0,1 % | 11 | 47 231 | 758 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "HIACINTE" | 408 877 | 5 182 | 1,3 % | 24 | 17 037 | 728 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "SUPERBOOST" | 384 233 | 81 183 | 21,1 % | 3 | 128 078 | 1 069 (2026 Q2) |
| 9 | SIA "Dzintara SPA" | 316 252 | 18 617 | 5,9 % | 6 | 52 709 | 883 (2026 Q2) |
| 10 | SIA "AMELA LK" | 264 033 | 3 034 | 1,1 % | 5 | 52 807 | 823 (2026 Q2) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203348108 | LV84ZZZ40203348108 | SIA "Melnais ceplītis" | SIA | Melnais ceplītis | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-09-23 | NULL | Rīga, Ulbrokas iela 26A | 1021 | 106579477 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11007339 | 40203348108 | 2021-09-14 | 2021-09-23 12:54:01 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92822968 | 40203348108 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2021-09-23 | 2021-09-23 12:54:19 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1768999 | 32650385 | 40203348108 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2021-09-23 | 2022-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2023-07-21 21:00:02.516 |
| 1904370 | 33512994 | 40203348108 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 12 | ONES | EUR | 2024-05-31 03:41:02.638 |
| 2041621 | 34463109 | 40203348108 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 12 | ONES | EUR | 2025-05-30 05:01:40.396 |
| 2296608 | 35455133 | 40203348108 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 11 | ONES | EUR | 2026-05-29 19:01:47.893 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1768999 | 32650385 | 374375 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 374375 | 63823 | 5579 | 0 | 265826 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2796 | NULL | NULL | 36351 | 0 | 36351 | NULL | 0 | 36351 |
| 1904370 | 33512994 | 472775 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 472775 | 142796 | 5193 | 0 | 317185 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4216 | NULL | NULL | 3385 | 0 | 3385 | NULL | 0 | 3385 |
| 2041621 | 34463109 | 483236 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 483236 | 158761 | 14320 | 0 | 327015 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4485 | NULL | NULL | -21345 | 0 | -21345 | NULL | 0 | -21345 |
| 2296608 | 35455133 | 519543 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 519543 | 150418 | 14514 | 0 | 348986 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5197 | NULL | NULL | 428 | 0 | 428 | NULL | 0 | 428 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1768999 | 32650385 | 58675 | 0 | 33462 | 10205 | 102342 | 0 | 1253 | 0 | 1253 | 103595 | NULL | 0 | 64444 | 0 | 39151 | 103595 |
| 1904370 | 33512994 | 93974 | 0 | 37612 | 6387 | 137973 | 0 | 1666 | 0 | 1666 | 139639 | NULL | 0 | 97103 | 0 | 42536 | 139639 |
| 2041621 | 34463109 | 53232 | 0 | 32495 | 8547 | 94274 | 0 | 4062 | 0 | 4062 | 98336 | NULL | 269 | 76876 | 0 | 21191 | 98336 |
| 2296608 | 35455133 | 96908 | 0 | 35388 | 10104 | 142400 | 0 | 2021 | 0 | 2021 | 144421 | NULL | 122802 | 0 | 0 | 21619 | 144421 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203348108 | SIA "Melnais ceplītis" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9623 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 72.23 | 19.06 | 33.96 | 12 |
| 40203348108 | SIA "Melnais ceplītis" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9604 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 72.17 | 13.06 | 23.26 | 12 |
| 40203348108 | SIA "Melnais ceplītis" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9604 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 30.78 | 3.87 | 6.82 | 6 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203348108 | SIA "Melnais ceplītis" | ir | 20.10.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203348108 | SIA "Melnais ceplītis" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Ulbrokas iela 26A, Rīga, LV-1021.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 519 543 EUR, un peļņa bija 428 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 11 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,16 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,08.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 4,01, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 691.80 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 580.57 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 72 230 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 19 060 EUR un VSAOI 33 960 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Dienas spa, saunu un tvaika pirts darbība.
Lapas ģenerēšanas datums: 31-08-2026