Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "STAS"

SIA "STAS" (reģ. Nr. 40203348428) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-09-24. Jaunākais gada pārskats (2022): apgrozījums 30 912 EUR, peļņa 4 954 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 4,59 (2022). VID nodokļu maksātāja reitings: N.

Pamatdarbība: Pasažieru transporta pakalpojumi pēc pieprasījuma, ko nodrošina ar transportlīdzekli ar vadītāju

Reģistrācijas Nr.40203348428
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2021-09-24
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV77ZZZ40203348428
Juridiskā adrese "Mežsētas", Jāņupe, Olaines pag., Olaines nov., LV-2127

UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2022 30 912 EUR 4 954 EUR 7 334 EUR 1
2021 7 623 EUR 269 EUR 2 806 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: N Neaktīvs nodokļu maksātājs

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2024 0.68 0.08 0.60 0
2023 1.94 0.04 1.89 1
2022 2.17 0.17 1.99 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2024 — —
2023 *** ***
2022 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2022 2021
Neto apgrozījums 30 912 EUR 7 623 EUR
Bruto peļņa 10 809 EUR 1 926 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 4 954 EUR 269 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 4 954 EUR 269 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2022 2021
Aktīvi kopā 7 334 EUR 2 806 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 3 261 EUR 2 806 EUR
Pašu kapitāls 6 623 EUR 1 669 EUR
Īstermiņa saistības 711 EUR 1 137 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 3 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Konstatēti nopietni riska signāli Reģistrēti darbības ierobežojumi VID: neaktīvs nodokļu maksātājs Gada pārskats: nav iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs Nodokļu maksājumi: kritums Darbinieku skaits: kritums

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Tiesiskais statuss3Reģistrēti darbības ierobežojumi
Reģistrēti darbības ierobežojumi
3 nodrošinājuma līdzekļi

Nodrošinājuma līdzekļi

  • Aizliegums — no 2026-10-20
    Piemērots kapitāla daļām atsavināšanas aizliegums, aizliegums mainīt daļu nominālvērtību un aizliegums reģistrēt komercķīlas
    Zvērināta tiesu izpildītāja
  • Aizliegums — no 2025-08-21
    Piemērots visa veida pārreģistrācijas aizliegums
    Zvērināta tiesu izpildītāja
  • Aizliegums — no 2025-07-03
    Piemērots kapitāla daļām atsavināšanas aizliegums, aizliegums mainīt daļu nominālvērtību, kā arī aizliegums veikt darbības, kas samazina personai piederošo daļu vērtību, un aizliegums reģistrēt komercķīlas.
    Zvērināta tiesu izpildītāja

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
4,59 2,47
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
4,59 2,47
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
16,03 % 3,53 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
67,55 % 9,59 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
74,80 % 16,12 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,11 0,68
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
43,34 —
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
4,21 2,72
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
76,57 % 16,12 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
11,28 4,56

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "STAS" ir uzņēmums, kas ar katru gadu gūst aizvien lielāku stabilitāti.
Pamatojoties uz 2022. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 4933)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 1562 uzņēmumi 430. vieta pēc apgrozījuma 117. vieta pēc peļņas Pasažieru transporta pakalpojumi pēc pieprasījuma, ko nodrošina ar transportlīdzekli ar vadītāju
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "SL BŪVE"4 958 28011 7080,2 %0——
2SIA "BAMAKO"1 115 70588 5897,9 %1574 3801 003 (2026 Q3)
3SIA "Delta Motors"769 760-166 457-21,6 %0——
4SIA "Miks BUS"699 81859 2748,5 %1449 987800 (2026 Q3)
5SIA "VARU AIZVEST LV"627 008121 24719,3 %969 6681 269 (2026 Q3)
6Star Express, SIA436 494-12 879-3,0 %1436 494***
7Capital Travel SIA240 888-9 646-4,0 %460 222—
8SIA "Auto Taxi"180 82350 89428,1 %0——
9SIA "Alps Drivers"166 2833 0891,9 %283 142***
10SIA "UPES PROJEKTS"145 6197 7995,4 %436 405134 (2026 Q3)
430SIA "STAS" (šis uzņēmums)30 9124 95416,0 %0——
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-11-03). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "STAS"
4933 Pasažieru transporta pakalpojumi pēc pieprasījuma, ko nodrošina ar transportlīdzekli ar vadītāju
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203348428 LV77ZZZ40203348428 SIA "STAS" SIA STAS NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2021-09-24 NULL Olaines nov., Olaines pag., Jāņupe, "Mežsētas" 2127 106142355 100016077 0 NULL NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
11009804 40203348428 2021-09-21 2021-09-24 10:29:48

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92823158 40203348428 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 1400 EUR 2021-09-24 2021-09-24 10:24:50

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
1444415 32102281 40203348428 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 1 ONES EUR 2023-02-13 22:00:33.261
1420430 31411216 40203348428 DokGPv1 UGP 2021 2021-09-24 2021-12-31 1 ONES EUR 2022-08-09 19:01:27.949

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1420430 31411216 7623 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 5697 1926 0 1670 13 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 269 0 269 NULL 0 269
1444415 32102281 30912 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 20103 10809 0 5747 9 0 0 0 0 0 117 NULL NULL 4954 0 4954 NULL 0 4954

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1420430 31411216 2361 0 445 0 2806 0 0 0 0 2806 NULL 1137 0 0 1669 2806
1444415 32102281 3045 0 216 0 3261 0 4073 0 4073 7334 NULL 711 0 0 6623 7334

Tiesību subjektu lietās reģistrētie nodrošinājumu līdzekļi

[securing_measures]

ID Reģ.Nr. securing_measure_type securing_measure_type_text type_details No case_number institution_identifier institution_registration_number institution_name
91406467 40203348428 PROHIBITION Aizliegums Piemērots kapitāla daļām atsavināšanas aizliegums, aizliegums mainīt daļu nominālvērtību un aizliegums reģistrēt komercķīlas 2026-10-20 31461/047/2026-NOS NULL NULL Zvērināta tiesu izpildītāja
91371593 40203348428 PROHIBITION Aizliegums Piemērots visa veida pārreģistrācijas aizliegums 2025-08-21 17689/069/2025-NOS NULL NULL Zvērināta tiesu izpildītāja
91367441 40203348428 PROHIBITION Aizliegums Piemērots kapitāla daļām atsavināšanas aizliegums, aizliegums mainīt daļu nominālvērtību, kā arī aizliegums veikt darbības, kas samazina personai piederošo daļu vērtību, un aizliegums reģistrēt komercķīlas. 2025-07-03 13523/069/2025-NOS NULL NULL Zvērināta tiesu izpildītāja

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203348428 SIA "STAS" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4933 041400 Olaines pag. 0.68 0.08 0.60 0
40203348428 SIA "STAS" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4932 041400 Olaines pag. 1.94 0.04 1.89 1
40203348428 SIA "STAS" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4932 041400 Olaines pag. 2.17 0.17 1.99 1

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203348428 SIA "STAS" N Neaktīvs nodokļu maksātājs 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "STAS" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir "Mežsētas", Jāņupe, Olaines pag., Olaines nov., LV-2127.

Kāds bija SIA "STAS" 2022. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2022. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 30 912 EUR, un peļņa bija 4 954 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "STAS" 2022. gadā?

2022. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.

Kāds ir SIA "STAS" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2022. gadā bija 4,59 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 4,59.

Kāds ir SIA "STAS" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2022. gadā bija 11,28, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Cik nodokļos samaksāja SIA "STAS"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 680 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 80 EUR un VSAOI 600 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "STAS" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.

Kāda ir SIA "STAS" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Pasažieru transporta pakalpojumi pēc pieprasījuma, ko nodrošina ar transportlīdzekli ar vadītāju.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Pasažieru transporta pakalpojumi pēc pieprasījuma, ko nodrošina ar transportlīdzekli ar vadītāju — Olaines novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Pasažieru transporta pakalpojumi pēc pieprasījuma, ko nodrošina ar transportlīdzekli ar vadītāju · Olaines novads — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 430. no 1 562

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.

Lapas ģenerēšanas datums: 06-11-2026