SIA "Creator28" (reģ. Nr. 40203350189) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-09-30. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 11 980 EUR, peļņa 9 402 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 86,48 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Cita augļu un dārzeņu pārstrāde un konservēšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203350189 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-09-30 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV60ZZZ40203350189 |
| Juridiskā adrese | Mežgravu iela 8, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11 980 EUR | 9 402 EUR | 12 322 EUR | 0 |
| 2022 | 0 EUR | -1 034 EUR | 3 308 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.05 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 11 980 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 10 382 EUR | — | — | — |
| Personāla izmaksas | — | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 9 452 EUR | 0 EUR | 0 EUR | -1 034 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 9 402 EUR | 0 EUR | 0 EUR | -1 034 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 12 322 EUR | 2 800 EUR | 2 800 EUR | 3 308 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 10 378 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 508 EUR |
| Pašu kapitāls | 12 202 EUR | 2 800 EUR | 2 800 EUR | 1 766 EUR |
| Īstermiņa saistības | 120 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 508 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 1 034 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
86,48 | — | — | 1,00 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
86,48 | — | — | 1,00 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
78,48 % | — | — | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
76,30 % | 0,00 % | 0,00 % | -31,26 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
77,05 % | 0,00 % | 0,00 % | -58,55 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,87 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,97 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
77,46 % | 0,00 % | 0,00 % | -36,93 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
47,50 | 0,85 | 0,85 | -0,04 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Creator28" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Aktīvu apgrozījums ir vidējā līmenī, kas ir līdzsvarots rādītājs.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Orkla Foods Latvija" | 31 606 915 | 1 682 308 | 5,3 % | 119 | 265 604 | 1 918 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Puratos Latvia" | 29 634 055 | 1 332 306 | 4,5 % | 158 | 187 557 | 1 777 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "PĒRNES L" | 22 105 135 | 6 543 324 | 29,6 % | 57 | 387 809 | 1 759 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "DIMDIŅI" | 9 864 814 | 577 714 | 5,9 % | 110 | 89 680 | 1 169 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Pharmeko Lettland" | 9 264 074 | 50 509 | 0,5 % | 33 | 280 730 | 1 903 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "KRONIS" | 6 450 886 | 343 548 | 5,3 % | 62 | 104 047 | 1 751 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Paplāte" | 2 000 807 | 168 940 | 8,4 % | 34 | 58 847 | 918 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Rāmkalni Nordeco" | 1 855 957 | -1 293 901 | -69,7 % | 46 | 40 347 | 1 407 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "SUMMUS" | 1 414 280 | -139 844 | -9,9 % | 4 | 353 570 | 1 154 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Lanika RD" | 1 339 330 | -7 078 | -0,5 % | 14 | 95 666 | 995 (2026 Q3) |
| 57 | SIA Creator28 (šis uzņēmums) | 11 980 | 9 402 | 78,5 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203350189 | LV60ZZZ40203350189 | SIA Creator28 | SIA | Creator28 | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-09-30 | NULL | Mārupes nov., Mārupe, Mežgravu iela 8 | 2167 | 105419417 | 100016583 | 100003815 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11022867 | 40203350189 | 2021-09-18 | 2021-09-30 10:39:48 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40203350189 | 2023-12-21 | SIA Giuseppe Chips |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92843117 | 40203350189 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2022-02-17 | 2022-02-17 14:32:11 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1794728 | 33106565 | 40203350189 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-02-22 03:01:05.983 |
| 2334848 | 35498278 | 40203350189 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-06-02 21:02:07.36 |
| 1780817 | 32907792 | 40203350189 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-11-23 19:01:44.811 |
| 2070319 | 34540125 | 40203350189 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-06-10 05:01:01.255 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1780817 | 32907792 | 0 | 0 | 0 | 508 | 1542 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1034 | 0 | -1034 | NULL | 0 | -1034 |
| 1794728 | 33106565 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 |
| 2070319 | 34540125 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 |
| 2334848 | 35498278 | 11980 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1598 | 10382 | 0 | 74 | 0 | 856 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 9452 | 50 | 9402 | NULL | 0 | 9402 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1780817 | 32907792 | 508 | 0 | 0 | 0 | 508 | 0 | 2800 | 0 | 2800 | 3308 | NULL | 508 | 1034 | 0 | 1766 | 3308 |
| 1794728 | 33106565 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2800 | 0 | 2800 | 2800 | NULL | 0 | 0 | 0 | 2800 | 2800 |
| 2070319 | 34540125 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2800 | 0 | 2800 | 2800 | NULL | 0 | 0 | 0 | 2800 | 2800 |
| 2334848 | 35498278 | 9668 | 0 | 710 | 0 | 10378 | 0 | 1944 | 0 | 1944 | 12322 | NULL | 120 | 0 | 0 | 12202 | 12322 |
[cash_flow_statements]
| Statement ID | File ID | cfo_dm_cash_received_from_customers | cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees | cfo_dm_other_cash_received_paid | cfo_dm_operating_cash_flow | cfo_dm_interest_paid | cfo_dm_income_taxes_paid | cfo_dm_extra_items_cash_flow | cfo_dm_net_operating_cash_flow | cfo_im_income_before_income_taxes | cfo_im_income_before_changes_in_working_capital | cfo_im_operating_cash_flow | cfo_im_interest_paid | cfo_im_income_taxes_paid | cfo_im_extra_items_cash_flow | cfo_im_net_operating_cash_flow | cfi_acquisition_of_stocks_shares | cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares | cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets | cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets | cfi_loans_made | cfi_repayments_of_loans_received | cfi_interest_received | cfi_dividends_received | cfi_net_investing_cash_flow | cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital | cff_loans_received | cff_subsidies_grants_donations_received | cff_repayments_of_loans_made | cff_repayments_of_lease_obligations | cff_dividends_paid | cff_net_financing_cash_flow | effect_of_exchange_rate_change | net_increase | at_beginning_of_year | at_end_of_year |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1780817 | 32907792 | 508 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 2800 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1794728 | 33106565 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 2800 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2070319 | 34540125 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 2800 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203350189 | SIA Creator28 | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1039 | 039200 | Mārupe | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203350189 | SIA Creator28 | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1039 | 039200 | Mārupe | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203350189 | SIA Creator28 | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1039 | 039200 | Mārupe | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203350189 | SIA Creator28 | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Mežgravu iela 8, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 11 980 EUR, un peļņa bija 9 402 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA Giuseppe Chips".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 86,48 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 86,48.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 47,50, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Cita augļu un dārzeņu pārstrāde un konservēšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Cita augļu un dārzeņu pārstrāde un konservēšana · Mārupes novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 05-11-2026