SIA "STAGRS" (reģ. Nr. 40203352349) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-10-11. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 1 640 EUR, zaudējumi 4 951 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,19 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: C.
Pamatdarbība: Citas ēku pabeigšanas un apdares darbības
| Reģistrācijas Nr. | 40203352349 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-10-11 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV37ZZZ40203352349 |
| Juridiskā adrese | Varavīksnes gatve 18 - 4, Rīga, LV-1082 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 640 EUR | -4 951 EUR | 3 059 EUR | 1 |
| 2023 | 82 476 EUR | -17 454 EUR | 7 771 EUR | 2 |
| 2022 | 95 689 EUR | 722 EUR | 13 941 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.37 | 0.16 | 0.47 | 0 |
| 2023 | 6.70 | 1.04 | 3.15 | 2 |
| 2022 | 11.38 | 0.84 | 3.38 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2024 | — | — |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 1 640 EUR | 82 476 EUR | 95 689 EUR |
| Bruto peļņa | 1 640 EUR | 82 476 EUR | 95 689 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -4 901 EUR | -17 454 EUR | 722 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -4 951 EUR | -17 454 EUR | 722 EUR |
| Pozīcija | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 3 059 EUR | 7 771 EUR | 13 941 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 2 944 EUR | 7 520 EUR | 13 550 EUR |
| Pašu kapitāls | -21 673 EUR | -16 722 EUR | 732 EUR |
| Īstermiņa saistības | 15 831 EUR | 12 829 EUR | 4 914 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 8 901 EUR | 11 664 EUR | 8 295 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,19 | 0,59 | 2,76 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,19 | 0,46 | 0,87 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-301,89 % | -21,16 % | 0,75 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-161,85 % | -224,60 % | 5,18 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
22,84 % | 104,38 % | 98,63 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,14 | -1,46 | 18,05 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,54 | 10,61 | 6,86 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
38,37 % | 345,08 % | 8,00 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-13,83 | 1,01 | 7,52 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "STAGRS" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2024. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Aktīvu apgrozījums ir vidējā līmenī, kas ir līdzsvarots rādītājs.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "JAGUAR" | 2 948 566 | 619 124 | 21,0 % | 28 | 105 306 | 1 214 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Braueri Būve" | 2 769 819 | 96 164 | 3,5 % | 43 | 64 414 | 1 639 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "GLONA" | 2 420 847 | 155 169 | 6,4 % | 6 | 403 475 | 934 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "SIMCON" | 1 990 103 | 40 760 | 2,0 % | 29 | 68 624 | 1 900 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Kerher construction" | 1 589 925 | 487 | 0,0 % | 46 | 34 564 | 1 722 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "EVR Development" | 1 551 941 | 48 610 | 3,1 % | 17 | 91 291 | 1 665 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "EIRO STILS 1" | 1 425 632 | -12 854 | -0,9 % | 52 | 27 416 | 1 835 (2026 Q3) |
| 8 | DKPLUS SIA | 1 305 835 | 73 189 | 5,6 % | 2 | 652 918 | *** |
| 9 | SIA "ML Būve" | 1 230 770 | 29 031 | 2,4 % | 29 | 42 440 | 957 (2026 Q3) |
| 10 | MBP-1 SIA | 1 209 609 | -78 851 | -6,5 % | 3 | 403 203 | 922 (2026 Q3) |
| 286 | STAGRS SIA (šis uzņēmums) | 1 640 | -4 951 | -301,9 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203352349 | LV37ZZZ40203352349 | STAGRS SIA | NULL | STAGRS | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-10-11 | NULL | Rīga, Varavīksnes gatve 18 - 4 | 1082 | 113664575 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11045444 | 40203352349 | 2021-10-08 | 2021-10-11 10:54:13 |
[suspensions_prohibitions]
| ID | Reģ.Nr. | suspension_code | suspension_code_text | No | ground_for |
|---|---|---|---|---|---|
| 900335206 | 40203352349 | ECONOMIC_ACTIVITY_SUSPENDED | Saimnieciskās darbības apturēšana | 2026-06-09 | Valsts ieņēmumu dienesta 05.06.2026. lēmums Nr.32.1/17.22.1/18983 |
[pdb_saimndarbibaaptureta_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Lemuma_datums | Aizliegts_veikt_darijumus_no | Aizliegts_veikt_darijumus_lidz | Lemuma_par_atjaunosanu_datums |
|---|---|---|---|---|---|
| 40203352349 | STAGRS SIA | 05.06.2026 | 10.06.2026 | NULL |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92825520 | 40203352349 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 10 | EUR | 2021-10-11 | 2021-10-11 10:51:15 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1821931 | 33196128 | 40203352349 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-03-11 23:50:00.677 |
| 1484181 | 32365003 | 40203352349 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2021-10-11 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-04-28 03:15:57.101 |
| 1966858 | 34152757 | 40203352349 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-03-07 19:01:05.466 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1484181 | 32365003 | 95689 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 95689 | 91072 | 3895 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 722 | 0 | 722 | NULL | 0 | 722 |
| 1821931 | 33196128 | 82476 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 82476 | 96503 | 3427 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -17454 | 0 | -17454 | NULL | 0 | -17454 |
| 1966858 | 34152757 | 1640 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 1640 | 6341 | 200 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -4901 | 50 | -4951 | NULL | 0 | -4951 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1484181 | 32365003 | 2764 | 0 | 1496 | 9290 | 13550 | 0 | 391 | 0 | 391 | 13941 | NULL | 4914 | 8295 | 0 | 732 | 13941 |
| 1821931 | 33196128 | 5809 | 0 | 79 | 1632 | 7520 | 0 | 251 | 0 | 251 | 7771 | NULL | 12829 | 11664 | 0 | -16722 | 7771 |
| 1966858 | 34152757 | 2944 | 0 | 0 | 0 | 2944 | 0 | 115 | 0 | 115 | 3059 | NULL | 15831 | 8901 | 0 | -21673 | 3059 |
[securing_measures]
| ID | Reģ.Nr. | securing_measure_type | securing_measure_type_text | type_details | No | case_number | institution_identifier | institution_registration_number | institution_name |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91395975 | 40203352349 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots aizliegums reorganizācijai un dalībnieku maiņai | 2026-06-09 | 32.1/17.22.1/18983 | 1000057137 | 90000069281 | Valsts ieņēmumu dienests |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203352349 | STAGRS SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4335 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 1.37 | 0.16 | 0.47 | 0 |
| 40203352349 | STAGRS SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4339 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 6.70 | 1.04 | 3.15 | 2 |
| 40203352349 | STAGRS SIA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4726 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 11.38 | 0.84 | 3.38 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203352349 | STAGRS SIA | nav | 02.02.2022 | nav | nav | 30.03.2026 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203352349 | STAGRS SIA | C | Pārkāpumi saistību izpildē | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Varavīksnes gatve 18 - 4, Rīga, LV-1082.
2024. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 1 640 EUR, un zaudējumi bija 4 951 EUR.
2024. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 0,19 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,19.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2024. gadā bija -13,83, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 1 370 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 160 EUR un VSAOI 470 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "C" — Pārkāpumi saistību izpildē.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citas ēku pabeigšanas un apdares darbības.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citas ēku pabeigšanas un apdares darbības · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026