SIA "Supremia ZAB" (reģ. Nr. 40203354797) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-10-21. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 429 118 EUR, peļņa 96 395 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 3,48 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Juridiskie pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 40203354797 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-10-21 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV95ZZZ40203354797 |
| Juridiskā adrese | Dzirnavu iela 57A - 4, Rīga, LV-1010 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-17
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 429 118 EUR | 96 395 EUR | 160 656 EUR | 2 |
| 2024 | 339 459 EUR | 112 827 EUR | 149 793 EUR | 2 |
| 2023 | 224 259 EUR | 44 422 EUR | 86 655 EUR | 2 |
| 2022 | 206 610 EUR | 68 712 EUR | 79 544 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 16.09 | 2.08 | 4.42 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 24.22 | 2.11 | 4.63 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 32.77 | 2.09 | 4.95 | 3 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 15.37 | 1.99 | 4.65 | 3 |
| 2024 | 43.65 | 8.11 | 15.17 | 2 |
| 2023 | 36.23 | 6.71 | 12.63 | 2 |
| 2022 | 33.43 | 5.61 | 10.60 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 613.38 | ~ 1 216.01 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 515.60 | ~ 1 140.61 |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 429 118 EUR | 339 459 EUR | 224 259 EUR | 206 610 EUR |
| Bruto peļņa | 192 275 EUR | 179 776 EUR | 224 259 EUR | 206 610 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 124 895 EUR | 131 952 EUR | 52 932 EUR | 68 712 EUR |
| UIN nodoklis | 28 500 EUR | 19 125 EUR | 8 510 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 96 395 EUR | 112 827 EUR | 44 422 EUR | 68 712 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 160 656 EUR | 149 793 EUR | 86 655 EUR | 79 544 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 113 438 EUR | 149 793 EUR | 86 013 EUR | 78 536 EUR |
| Pašu kapitāls | 100 221 EUR | 117 827 EUR | 81 499 EUR | 71 712 EUR |
| Īstermiņa saistības | 32 609 EUR | 31 966 EUR | 3 130 EUR | 6 418 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 27 826 EUR | 0 EUR | 2 026 EUR | 1 414 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
3,48 | 4,69 | 27,48 | 12,24 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
3,48 | 4,69 | 27,48 | 12,24 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
22,46 % | 33,24 % | 19,81 % | 33,26 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
60,00 % | 75,32 % | 51,26 % | 86,38 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
96,18 % | 95,76 % | 54,51 % | 95,82 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,60 | 0,27 | 0,06 | 0,11 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
145,72 | — | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,67 | 2,27 | 2,59 | 2,60 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
98,21 % | 111,99 % | 63,37 % | 93,96 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
6,68 | 7,78 | 12,60 | 10,54 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Supremia ZAB" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sorainen ZAB SIA | 13 982 911 | 3 940 007 | 28,2 % | 82 | 170 523 | 2 743 (2026 Q3) |
| 2 | ZAB COBALT SIA | 9 072 655 | 2 810 457 | 31,0 % | 39 | 232 632 | 3 201 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "I & D KONSULTĀCIJAS" | 6 015 444 | 2 543 468 | 42,3 % | 2 | 3 007 722 | *** |
| 4 | "ZAB Ellex Kļaviņš" SIA | 5 602 885 | 1 469 440 | 26,2 % | 22 | 254 677 | 2 564 (2026 Q3) |
| 5 | TEGOS zvērinātu advokātu birojs SIA | 5 295 117 | 976 580 | 18,4 % | 25 | 211 805 | 2 638 (2026 Q3) |
| 6 | Zvērinātu advokātu birojs "Rode un partneri asociētie partneri" PS | 4 328 941 | 3 746 852 | 86,6 % | 4 | 1 082 235 | 1 085 (2026 Q3) |
| 7 | ZAB Eversheds Sutherland Bitāns SIA | 4 039 762 | 579 891 | 14,4 % | 21 | 192 370 | 3 251 (2026 Q3) |
| 8 | SIA Sadarbības centrs "ITA" | 3 900 209 | 265 013 | 6,8 % | 2 | 1 950 105 | *** |
| 9 | BERG ZAB SIA | 3 827 276 | 2 897 480 | 75,7 % | 12 | 318 940 | 2 917 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "ZAB Spīgulis & Kukainis" | 3 319 630 | 281 041 | 8,5 % | 7 | 474 233 | 2 549 (2026 Q3) |
| 73 | Supremia ZAB SIA (šis uzņēmums) | 429 118 | 96 395 | 22,5 % | 2 | 214 559 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203354797 | LV95ZZZ40203354797 | Supremia ZAB SIA | NULL | Supremia ZAB | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-10-21 | NULL | Rīga, Dzirnavu iela 57A - 4 | 1010 | 118245263 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11070108 | 40203354797 | 2021-10-04 | 2021-10-21 10:56:44 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92826958 | 40203354797 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 3000 | EUR | 2021-10-21 | 2021-10-21 10:57:45 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1771919 | 32666027 | 40203354797 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2021-10-21 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-07-28 19:01:16.645 |
| 1956408 | 34065179 | 40203354797 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-02-04 19:01:28.133 |
| 1911112 | 33529218 | 40203354797 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-06-01 22:02:08.02 |
| 2317079 | 35477202 | 40203354797 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-06-01 17:24:27.464 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1771919 | 32666027 | 206610 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 206610 | 106473 | 27962 | 0 | 3463 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 68712 | 0 | 68712 | NULL | 0 | 68712 |
| 1911112 | 33529218 | 224259 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 224259 | 132128 | 32791 | 79 | 6487 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 52932 | 8510 | 44422 | NULL | 0 | 44422 |
| 1956408 | 34065179 | 339459 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 159683 | 179776 | 5848 | 39522 | 3 | 2457 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 131952 | 19125 | 112827 | NULL | 0 | 112827 |
| 2317079 | 35477202 | 429118 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 236843 | 192275 | 8826 | 42720 | 201 | 15198 | 0 | 0 | 26 | 0 | 863 | NULL | NULL | 124895 | 28500 | 96395 | NULL | 0 | 96395 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1771919 | 32666027 | 27337 | 0 | 51199 | 0 | 78536 | 0 | 1008 | 0 | 1008 | 79544 | NULL | 6418 | 1414 | 0 | 71712 | 79544 |
| 1911112 | 33529218 | 22938 | 0 | 63075 | 0 | 86013 | 0 | 642 | 0 | 642 | 86655 | NULL | 3130 | 2026 | 0 | 81499 | 86655 |
| 1956408 | 34065179 | 85132 | 0 | 64661 | 0 | 149793 | 0 | 0 | 0 | 0 | 149793 | NULL | 31966 | 0 | 0 | 117827 | 149793 |
| 2317079 | 35477202 | 70160 | 0 | 43278 | 0 | 113438 | 0 | 47218 | 0 | 47218 | 160656 | NULL | 32609 | 27826 | 0 | 100221 | 160656 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203354797 | Supremia ZAB SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6910 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 43.65 | 8.11 | 15.17 | 2 |
| 40203354797 | Supremia ZAB SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6910 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 36.23 | 6.71 | 12.63 | 2 |
| 40203354797 | Supremia ZAB SIA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6910 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 33.43 | 5.61 | 10.60 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203354797 | Supremia ZAB SIA | ir | 09.11.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203354797 | Supremia ZAB SIA | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Dzirnavu iela 57A - 4, Rīga, LV-1010.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 429 118 EUR, un peļņa bija 96 395 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 3,48 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 3,48.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 6,68, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 43 650 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 8 110 EUR un VSAOI 15 170 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Juridiskie pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Juridiskie pakalpojumi · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 18-10-2026