SIA "NORD Beauty" (reģ. Nr. 40203354922) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-10-21. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 253 005 EUR, peļņa 1 835 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 1,03 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Datošanas infrastruktūra, datu apstrāde, mitināšana un ar to saistītas darbības
| Reģistrācijas Nr. | 40203354922 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-10-21 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV18ZZZ40203354922 |
| Juridiskā adrese | Baložu iela 20A, Rīga, LV-1048 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 253 005 EUR | 1 835 EUR | 3 922 EUR | 2 |
| 2024 | 17 900 EUR | -1 330 EUR | 208 EUR | 2 |
| 2023 | 11 670 EUR | -751 EUR | 406 EUR | 2 |
| 2022 | 6 600 EUR | -2 430 EUR | 821 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | -5.51 | 0.31 | 0.47 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | -44.64 | 0.31 | 0.47 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | -27.75 | 0.31 | 0.47 | 2 |
| 2024 | 3.85 | 1.46 | 2.38 | 2 |
| 2023 | 2.59 | 0.98 | 1.60 | 2 |
| 2022 | 2.28 | 0.86 | 1.41 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 253 005 EUR | 17 900 EUR | 11 670 EUR | 6 600 EUR |
| Bruto peļņa | 24 922 EUR | 17 900 EUR | 11 670 EUR | 6 600 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1 835 EUR | -1 330 EUR | -751 EUR | -2 430 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 1 835 EUR | -1 330 EUR | -751 EUR | -2 430 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 3 922 EUR | 208 EUR | 406 EUR | 821 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 3 922 EUR | 208 EUR | 406 EUR | 821 EUR |
| Pašu kapitāls | 124 EUR | -1 710 EUR | -381 EUR | 370 EUR |
| Īstermiņa saistības | 3 798 EUR | 1 918 EUR | 787 EUR | 451 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,03 | 0,11 | 0,52 | 1,82 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,03 | 0,11 | 0,52 | 1,82 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
0,73 % | -7,43 % | -6,44 % | -36,82 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
46,79 % | -639,42 % | -184,98 % | -295,98 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
1 479,84 % | 77,78 % | 197,11 % | -656,76 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
30,63 | -1,12 | -2,07 | 1,22 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
14,59 | — | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
64,51 | 86,06 | 28,74 | 8,04 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
1 588,71 % | 77,78 % | 197,11 % | -656,76 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
66,00 | 52,79 | 21,27 | -0,12 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "NORD Beauty" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas spēj segt saistības, taču darbojas ar minimālu finanšu rezervi.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Evolution Latvia" | 134 711 671 | 8 337 458 | 6,2 % | 3 328 | 40 478 | 1 788 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "ITELVO" | 10 318 998 | -923 669 | -9,0 % | 163 | 63 307 | 3 833 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "JEFF" | 9 554 706 | 72 471 | 0,8 % | 36 | 265 409 | 4 333 (2026 Q2) |
| 4 | SIA "DELSKA Latvia" | 9 381 568 | -1 883 649 | -20,1 % | 60 | 156 359 | 4 482 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "Corporate Systems" | 8 684 613 | 425 266 | 4,9 % | 4 | 2 171 153 | 1 916 (2026 Q2) |
| 6 | SIA "E-Synergy" | 5 607 612 | 2 849 | 0,1 % | 25 | 224 304 | 3 191 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "INBOKSS" | 5 561 699 | 482 354 | 8,7 % | 47 | 118 334 | 3 229 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "SACCO" | 4 671 571 | 195 174 | 4,2 % | 200 | 23 358 | 1 052 (2026 Q2) |
| 9 | SIA MUDIA | 4 273 995 | 1 155 626 | 27,0 % | 5 | 854 799 | 1 975 (2026 Q2) |
| 10 | Fitek AS | 3 994 335 | -298 990 | -7,5 % | 29 | 137 736 | 2 710 (2026 Q2) |
| 69 | SIA NORD Beauty (šis uzņēmums) | 253 005 | 1 835 | 0,7 % | 2 | 126 503 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203354922 | LV18ZZZ40203354922 | SIA NORD Beauty | SIA | NORD Beauty | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-10-21 | NULL | Rīga, Baložu iela 20A | 1048 | 101818735 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11071285 | 40203354922 | 2021-10-13 | 2021-10-21 14:40:12 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40203354922 | 2022-08-31 | SIA SELFNAMED |
| 40203354922 | 2021-11-24 | SIA Liquid Mass |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92827034 | 40203354922 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2021-10-21 | 2021-10-21 14:47:05 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1709861 | 32385879 | 40203354922 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-05-11 19:59:53.341 |
| 1818923 | 33181596 | 40203354922 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-03-11 22:06:14.623 |
| 1973591 | 34202073 | 40203354922 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-03-26 19:00:37.825 |
| 2190639 | 35264937 | 40203354922 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-04-13 17:03:36.84 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1709861 | 32385879 | 6600 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 6600 | 0 | 9030 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2430 | 0 | -2430 | NULL | 0 | -2430 |
| 1818923 | 33181596 | 11670 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 11670 | 0 | 12421 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -751 | 0 | -751 | NULL | 0 | -751 |
| 1973591 | 34202073 | 17900 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 17900 | 0 | 19230 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1330 | 0 | -1330 | NULL | 0 | -1330 |
| 2190639 | 35264937 | 253005 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 228083 | 24922 | 0 | 22952 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 135 | NULL | NULL | 1835 | 0 | 1835 | NULL | 0 | 1835 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1709861 | 32385879 | 821 | 0 | 0 | 0 | 821 | 0 | 0 | 0 | 0 | 821 | NULL | 451 | 0 | 0 | 370 | 821 |
| 1818923 | 33181596 | 406 | 0 | 0 | 0 | 406 | 0 | 0 | 0 | 0 | 406 | NULL | 787 | 0 | 0 | -381 | 406 |
| 1973591 | 34202073 | 208 | 0 | 0 | 0 | 208 | 0 | 0 | 0 | 0 | 208 | NULL | 1918 | 0 | 0 | -1710 | 208 |
| 2190639 | 35264937 | 2902 | 0 | 1020 | 0 | 3922 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3922 | NULL | 3798 | 0 | 0 | 124 | 3922 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203354922 | SIA NORD Beauty | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6310 | 010092 | Kurzemes rajons | 3.85 | 1.46 | 2.38 | 2 |
| 40203354922 | SIA NORD Beauty | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6311 | 010092 | Kurzemes rajons | 2.59 | 0.98 | 1.60 | 2 |
| 40203354922 | SIA NORD Beauty | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6311 | 010092 | Kurzemes rajons | 2.28 | 0.86 | 1.41 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203354922 | SIA NORD Beauty | ir | 19.05.2025 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203354922 | SIA NORD Beauty | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Baložu iela 20A, Rīga, LV-1048.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 253 005 EUR, un peļņa bija 1 835 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA SELFNAMED", "SIA Liquid Mass".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,03 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,03.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 66,00, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 3 850 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 460 EUR un VSAOI 2 380 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Datošanas infrastruktūra, datu apstrāde, mitināšana un ar to saistītas darbības.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-09-2026