SIA "Forest and Wood" (reģ. Nr. 40203355152) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-10-22. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 6 381 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 5,29 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Pārvaldītājsabiedrību darbība
| Reģistrācijas Nr. | 40203355152 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-10-22 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV16ZZZ40203355152 |
| Juridiskā adrese | Valmieras iela 20A, Cēsis, Cēsu nov., LV-4101 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 EUR | -6 381 EUR | 41 431 EUR | 0 |
| 2024 | 0 EUR | -5 526 EUR | 40 621 EUR | 0 |
| 2023 | 0 EUR | -5 136 EUR | 45 288 EUR | 0 |
| 2022 | 0 EUR | -6 384 EUR | 50 167 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -6 331 EUR | -5 476 EUR | -5 086 EUR | -6 384 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -6 381 EUR | -5 526 EUR | -5 136 EUR | -6 384 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 41 431 EUR | 40 621 EUR | 45 288 EUR | 50 167 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 10 884 EUR | 10 074 EUR | 14 741 EUR | 19 620 EUR |
| Pašu kapitāls | -20 627 EUR | -14 246 EUR | -8 720 EUR | -3 584 EUR |
| Īstermiņa saistības | 2 058 EUR | 4 867 EUR | 4 008 EUR | 3 751 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 60 000 EUR | 50 000 EUR | 50 000 EUR | 50 000 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
5,29 | 2,07 | 3,68 | 5,23 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
5,29 | 2,07 | 3,68 | 5,23 |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-15,40 % | -13,60 % | -11,34 % | -12,73 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
30,94 % | 38,79 % | 58,90 % | 178,13 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-3,01 | -3,85 | -6,19 | -15,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-16,08 % | -15,32 % | -12,32 % | -13,75 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-0,88 | -0,73 | -0,41 | -0,26 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Forest and Wood" ir uzņēmums, kas ar katru gadu gūst aizvien lielāku stabilitāti.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Smile Holding" | 482 727 327 | 22 944 265 | 4,8 % | 8 | 60 340 916 | 1 750 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Madara 89 grupa" | 243 140 724 | 36 967 278 | 15,2 % | 10 | 24 314 072 | 5 750 (2026 Q3) |
| 3 | Primekss Global SIA | 159 894 088 | -1 291 276 | -0,8 % | 0 | — | — |
| 4 | AS "CleanR Grupa" | 144 523 788 | 18 788 582 | 13,0 % | 50 | 2 890 476 | 3 929 (2026 Q3) |
| 5 | Nordic Vehicles Group SIA | 135 042 077 | 2 026 529 | 1,5 % | 1 | 135 042 077 | *** |
| 6 | SIA PROKS Holding | 105 493 044 | 1 956 993 | 1,9 % | 2 | 52 746 522 | *** |
| 7 | "Sensum Grupa" AS | 80 064 481 | 11 027 304 | 13,8 % | 19 | 4 213 920 | 2 095 (2026 Q3) |
| 8 | AmberStone Group, AS | 76 314 663 | -6 771 632 | -8,9 % | 25 | 3 052 587 | 2 861 (2026 Q3) |
| 9 | MJ Holding, SIA | 73 304 125 | 3 702 258 | 5,1 % | 0 | — | — |
| 10 | SIA Lionpro Group | 61 672 790 | 631 950 | 1,0 % | 4 | 15 418 198 | 5 852 (2026 Q3) |
| 818 | Forest and Wood SIA (šis uzņēmums) | 0 | -6 381 | — | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203355152 | LV16ZZZ40203355152 | Forest and Wood SIA | NULL | Forest and Wood | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-10-22 | NULL | Cēsu nov., Cēsis, Valmieras iela 20A | 4101 | 102295961 | 100016487 | 100003157 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11041956 | 40203355152 | 2021-09-14 | 2021-10-08 09:19:51 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92827169 | 40203355152 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2021-10-22 | 2021-10-22 12:09:44 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1471543 | 32310941 | 40203355152 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-04-24 23:00:21.157 |
| 1853850 | 33341083 | 40203355152 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-04-22 20:07:56.345 |
| 2058672 | 34511472 | 40203355152 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-06-06 03:10:12.085 |
| 2230282 | 35354159 | 40203355152 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-05-12 17:00:23.206 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1471543 | 32310941 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 6384 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -6384 | 0 | -6384 | NULL | 0 | -6384 |
| 1853850 | 33341083 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 5086 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -5086 | 50 | -5136 | NULL | 0 | -5136 |
| 2058672 | 34511472 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 5476 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -5476 | 50 | -5526 | NULL | 0 | -5526 |
| 2230282 | 35354159 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 6147 | 0 | 184 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -6331 | 50 | -6381 | NULL | 0 | -6381 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1471543 | 32310941 | 19620 | 0 | 0 | 0 | 19620 | 30547 | 0 | 0 | 30547 | 50167 | NULL | 3751 | 50000 | 0 | -3584 | 50167 |
| 1853850 | 33341083 | 14741 | 0 | 0 | 0 | 14741 | 30547 | 0 | 0 | 30547 | 45288 | NULL | 4008 | 50000 | 0 | -8720 | 45288 |
| 2058672 | 34511472 | 10074 | 0 | 0 | 0 | 10074 | 30547 | 0 | 0 | 30547 | 40621 | NULL | 4867 | 50000 | 0 | -14246 | 40621 |
| 2230282 | 35354159 | 10884 | 0 | 0 | 0 | 10884 | 30547 | 0 | 0 | 30547 | 41431 | NULL | 2058 | 60000 | 0 | -20627 | 41431 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203355152 | Forest and Wood SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6421 | 026200 | Cēsis | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203355152 | Forest and Wood SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6420 | 026200 | Cēsis | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203355152 | Forest and Wood SIA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6420 | 026200 | Cēsis | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203355152 | Forest and Wood SIA | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
[members]
| ID | URI | Uzņ.Reģ.Nr. | Subj.Tips | Nosauk./Vārds | PK Maska | Dz.Dat. | Reģ.Nr. | Daļu/Akc.Sk. | Daļas/Akc.Nom. | Daļu/Akc.Val. | No | Reģ.Dat. | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92699502 | NULL | 40003870435 | LEGAL_ENTITY | Forest and Wood SIA | NULL | NULL | 40203355152 | 21343 | 1 | EUR | 2021-11-05 | 2021-11-11 | 2021-11-11 14:15:52 |
Juridiskā adrese ir Valmieras iela 20A, Cēsis, Cēsu nov., LV-4101.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 6 381 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 5,29 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 5,29.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -0,88, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 50 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Pārvaldītājsabiedrību darbība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Pārvaldītājsabiedrību darbība · Cēsu novads — lielākie uzņēmumi
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026