Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Trophyhunt"

SIA "Trophyhunt" (reģ. Nr. 40203358445) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-11-08. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 281 818 EUR, zaudējumi 409 653 EUR, darbinieku skaits: 5. Kopējais likviditātes koeficients: 0,48 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Mežizstrāde

Reģistrācijas Nr.40203358445
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2021-11-08
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV54ZZZ40203358445
Juridiskā adrese Skolas iela 3, Rencēni, Rencēnu pag., Valmieras nov., LV-4232

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 281 818 EUR -409 653 EUR 155 366 EUR 5
2024 957 953 EUR 199 173 EUR 373 817 EUR 5
2023 784 173 EUR 154 240 EUR 191 903 EUR 4
2022 516 640 EUR 22 655 EUR 55 550 EUR 2

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 0.0 0.45 0.19 5
2026. gada 2. ceturksnis 2.2 0.46 1.51 4
2026. gada 1. ceturksnis 3.20 0.33 0.88 3
2025. gada 4. ceturksnis 12.91 3.50 5.89 3
2024 35.05 19.81 24.02 5
2023 21.92 15.81 11.97 4
2022 17.92 19.10 2.21 2

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis 37.16 ~ 33.26
2026. gada 2. ceturksnis 369.12 ~ 330.36
2026. gada 1. ceturksnis 286.82 ~ 256.71
2025. gada 4. ceturksnis 1 919.75 ~ 1 410.09
2024 1 174.34 ~ 888.96
2023 731.52 ~ 605.96
2022 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:

( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši

( (24.02 * 1000) / 0.3409 ) / 5 / 12 = 1 174.34 EUR


Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:

1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 174.34 * 0.105 = 123.31 EUR

2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 240.63 EUR

3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 174.34 - 123.31 - 240.63) * 0.2 ≈ 162.08 EUR

4. Neto alga: 1 174.34 - 123.31 - 162.08 = ~ 888.96 EUR

* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022
Neto apgrozījums 281 818 EUR 957 953 EUR 784 173 EUR 516 640 EUR
Bruto peļņa -384 237 EUR 208 508 EUR 167 102 EUR 29 246 EUR
Peļņa pirms nodokļiem -409 653 EUR 199 173 EUR 159 903 EUR 22 655 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 5 663 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa -409 653 EUR 199 173 EUR 154 240 EUR 22 655 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022
Aktīvi kopā 155 366 EUR 373 817 EUR 191 903 EUR 55 550 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 99 305 EUR 292 164 EUR 122 225 EUR 38 512 EUR
Pašu kapitāls -53 435 EUR 356 218 EUR 157 045 EUR 25 455 EUR
Īstermiņa saistības 208 801 EUR 17 599 EUR 34 858 EUR 22 430 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 7 665 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 2 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: negatīvs PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Publiskie iepirkumi232 275 €

Lielākie līgumi — kopā 32 275 €

Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
0,48 16,60 3,51 1,72
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,31 11,60 2,97 1,67
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
-145,36 % 20,79 % 19,67 % 4,39 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-263,67 % 53,28 % 80,37 % 40,78 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
766,64 % 55,91 % 98,21 % 89,00 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
-3,91 0,05 0,22 1,18
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
-40,65 — — —
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
1,81 2,56 4,09 9,30
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
748,23 % 55,91 % 101,82 % 68,40 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
-7,09 14,05 9,58 11,50

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Trophyhunt" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 0220)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 1345 uzņēmumi 367. vieta pēc apgrozījuma 1332. vieta pēc peļņas Mežizstrāde
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA Timbro46 158 320-466 024-1,0 %301 538 6112 763 (2026 Q3)
2"BILLERUD Latvia" SIA40 959 88038 0670,1 %41999 0213 101 (2026 Q3)
3SIA "R GRUPA"39 490 250-4 017 659-10,2 %102387 1593 642 (2026 Q3)
4SIA "JUBERGS"29 524 339-455 252-1,5 %70421 7761 699 (2026 Q3)
5AS "PATA Strenči"27 873 2171 670 0106,0 %131212 7731 940 (2026 Q3)
6SIA "Niedrāji MR"23 936 5902 639 21011,0 %202118 4983 017 (2026 Q3)
7SIA "INDĀRES"19 185 949560 4022,9 %148129 6352 712 (2026 Q3)
8SIA "Koku cenas"18 323 252200 8011,1 %72 617 6072 266 (2026 Q3)
9SIA "GRANTIŅI 1"17 086 023217 7341,3 %19388 5292 763 (2026 Q3)
10SIA Stiga RM Transports15 959 6911 634 57610,2 %154103 6342 545 (2026 Q3)
367SIA Trophyhunt (šis uzņēmums)281 818-409 653-145,4 %556 36437 (2026 Q3)
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-16). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Trophyhunt"
0220 Mežizstrāde
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203358445 LV54ZZZ40203358445 SIA Trophyhunt SIA Trophyhunt NULL 1 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2021-11-08 NULL Valmieras nov., Rencēnu pag., Rencēni, Skolas iela 3 4232 101044028 100016647 0 NULL NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
11107276 40203358445 2021-11-02 2021-11-08 10:18:46

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92880020 40203358445 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2800 EUR 2022-11-30 2022-11-30 10:46:26

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
1721148 32438666 40203358445 DokGPv1 UGP 2022 2021-11-08 2022-12-31 2 ONES EUR 2023-05-19 22:13:28.688
1923945 33560514 40203358445 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 4 ONES EUR 2024-06-04 22:10:10.464
2074314 34554212 40203358445 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 5 ONES EUR 2025-06-12 03:05:09.18
2337064 35500510 40203358445 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 5 ONES EUR 2026-06-03 03:05:25.695

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1721148 32438666 516640 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 487394 29246 0 5177 100 1514 0 0 0 0 0 NULL NULL 22655 0 22655 NULL 0 22655
1923945 33560514 784173 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 617071 167102 478 5637 190 1274 0 0 0 0 0 NULL NULL 159903 5663 154240 NULL 0 154240
2074314 34554212 957953 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 749445 208508 1240 5383 1000 3712 0 0 0 0 0 NULL NULL 199173 0 199173 NULL 0 199173
2337064 35500510 281818 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 666055 -384237 20 5784 0 9776 0 0 0 0 9836 NULL NULL -409653 0 -409653 NULL 0 -409653

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1721148 32438666 3740 0 33716 1056 38512 0 16365 673 17038 55550 NULL 22430 7665 0 25455 55550
1923945 33560514 70024 0 33419 18782 122225 0 69078 600 69678 191903 NULL 34858 0 0 157045 191903
2074314 34554212 111212 0 92993 87959 292164 0 81126 527 81653 373817 NULL 17599 0 0 356218 373817
2337064 35500510 51983 0 13786 33536 99305 0 55607 454 56061 155366 NULL 208801 0 0 -53435 155366

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203358445 SIA Trophyhunt 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 0220 054570 Rencēnu pag. 35.05 19.81 24.02 5
40203358445 SIA Trophyhunt 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 0220 054570 Rencēnu pag. 21.92 15.81 11.97 4
40203358445 SIA Trophyhunt 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 0220 054570 Rencēnu pag. 17.92 19.10 2.21 2

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40203358445 SIA Trophyhunt ir 25.11.2021 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203358445 SIA Trophyhunt B Jāuzlabo saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Trophyhunt" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Skolas iela 3, Rencēni, Rencēnu pag., Valmieras nov., LV-4232.

Kāds bija SIA "Trophyhunt" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 281 818 EUR, un zaudējumi bija 409 653 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Trophyhunt" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 5 darbinieki.

Kāds ir SIA "Trophyhunt" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,48 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,31.

Kāds ir SIA "Trophyhunt" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -7,09, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "Trophyhunt" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāda ir vidējā alga uzņēmumā SIA "Trophyhunt"?

Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 174.34 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 888.96 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.

Cik nodokļos samaksāja SIA "Trophyhunt"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 35 050 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 19 810 EUR un VSAOI 24 020 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "Trophyhunt" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "Trophyhunt" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mežizstrāde.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Mežizstrāde — Valmieras novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Mežizstrāde · Valmieras novads — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 367. no 1 345

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026