SIA "Animas" (reģ. Nr. 40203360721) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-11-16. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 386 653 EUR, peļņa 214 504 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 1,17 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas
| Reģistrācijas Nr. | 40203360721 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-11-16 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV03ZZZ40203360721 |
| Juridiskā adrese | "Kaktiņi", Vecsaikava, Praulienas pag., Madonas nov., LV-4825 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 386 653 EUR | 214 504 EUR | 382 108 EUR | 1 |
| 2024 | 29 006 EUR | -2 226 EUR | 9 977 EUR | 2 |
| 2023 | 22 226 EUR | -3 217 EUR | 8 532 EUR | 1 |
| 2022 | 29 694 EUR | 1 199 EUR | 9 497 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 30.47 | 8.66 | 17.37 | 9 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 24.55 | 5.0 | 6.77 | 6 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 11.48 | 0.92 | 2.14 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 3.32 | 0.71 | 0.86 | 2 |
| 2024 | 8.94 | 1.76 | 1.31 | 2 |
| 2023 | 5.33 | 1.49 | 1.56 | 1 |
| 2022 | 4.07 | 2.09 | 1.68 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 887.16 | ~ 1 398.56 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 103.29 | ~ 875.90 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 386 653 EUR | 29 006 EUR | 22 226 EUR | 29 694 EUR |
| Bruto peļņa | 254 506 EUR | 16 962 EUR | 6 414 EUR | 15 674 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 216 009 EUR | -2 226 EUR | -3 217 EUR | 1 199 EUR |
| UIN nodoklis | 1 505 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 214 504 EUR | -2 226 EUR | -3 217 EUR | 1 199 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 382 108 EUR | 9 977 EUR | 8 532 EUR | 9 497 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 201 622 EUR | 9 977 EUR | 8 532 EUR | 9 497 EUR |
| Pašu kapitāls | 210 460 EUR | -1 744 EUR | -1 918 EUR | 1 299 EUR |
| Īstermiņa saistības | 171 648 EUR | 11 721 EUR | 10 450 EUR | 8 198 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2025-06-02 – 2026-09-30 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,17 | 0,85 | 0,82 | 1,16 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,04 | 0,74 | 0,64 | 0,83 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
55,48 % | -7,67 % | -14,47 % | 4,04 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
56,14 % | -22,31 % | -37,71 % | 12,63 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
101,92 % | 127,64 % | 167,73 % | 92,30 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,82 | -6,72 | -5,45 | 6,31 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,01 | 2,91 | 2,61 | 3,13 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
102,64 % | 127,64 % | 167,73 % | 92,30 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
3,80 | 1,87 | 1,00 | 3,79 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Animas" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pietiekama ikdienas darbībai, bet ar ierobežotām rezervēm.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "SOTA-ONLINE HOLDING" | 33 316 978 | 1 204 995 | 3,6 % | 3 | 11 105 659 | 1 366 (2026 Q3) |
| 2 | SIA Paynt | 12 364 613 | 1 190 195 | 9,6 % | 79 | 156 514 | 4 332 (2026 Q3) |
| 3 | SIA Electronic Commerce Consulting Service | 11 399 197 | 74 088 | 0,6 % | 5 | 2 279 839 | 1 586 (2026 Q3) |
| 4 | AS Eleving Stella | 6 049 653 | -258 638 | -4,3 % | 65 | 93 072 | 4 189 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "ESTONIAN, LATVIAN & LITHUANIAN ENVIRONMENT" | 6 020 043 | 830 430 | 13,8 % | 50 | 120 401 | 3 310 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "LNK PROPERTIES" | 5 791 896 | 4 730 307 | 81,7 % | 12 | 482 658 | 2 116 (2026 Q3) |
| 7 | AS Eleving Vehicle Finance | 5 623 914 | 2 151 725 | 38,3 % | 42 | 133 903 | 4 130 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "GVF Consult" | 5 470 264 | -1 471 404 | -26,9 % | 3 | 1 823 421 | 2 167 (2026 Q3) |
| 9 | Adven Latvia SIA | 4 968 094 | -527 239 | -10,6 % | 49 | 101 390 | 2 485 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "BR Group" | 4 518 831 | 9 473 931 | 209,7 % | 16 | 282 427 | 2 454 (2026 Q3) |
| 102 | SIA "Animas" (šis uzņēmums) | 386 653 | 214 504 | 55,5 % | 9 | 42 961 | 1 887 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203360721 | LV03ZZZ40203360721 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Animas" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Animas | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-11-16 | NULL | Madonas nov., Praulienas pag., Vecsaikava, "Kaktiņi" | 4825 | 104841540 | 100016671 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11129102 | 40203360721 | 2021-10-26 | 2021-11-16 09:36:27 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203360721 | 2026-09-30 | 52120.21 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 46d40048 |
| 40203360721 | 2026-08-20 | 3872.07 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 15 Citi | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 3a8a18a7 |
| 40203360721 | 2026-07-31 | 41927.2 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 593f4ceb |
| 40203360721 | 2026-07-17 | 8246.51 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 15 Citi | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 1e8e108f |
| 40203360721 | 2026-06-17 | 500 | Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris | ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | cff6b114 |
| 40203360721 | 2026-04-30 | 5000 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 15 Citi | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 7d09de73 |
| 40203360721 | 2026-04-16 | 0 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.1.4. pasākums "Atbalsts tehnoloģiju pārneses sistēmas pilnveidošanai" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 27108cb8 |
| 40203360721 | 2025-11-27 | 210 | Biedrība "Latvijas Digitālais akselerators" | ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | b51e7f19 |
| 40203360721 | 2025-11-26 | 10391 | Biedrība "Latvijas Digitālais akselerators" | ANM 2.3.1.2.i. investīcija "Uzņēmumu digitālo prasmju attīstība" 1.kārta | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 3dda090b |
| 40203360721 | 2025-10-24 | 33875 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021.-2027.gadam 1.2.2.1. “Atbalsts procesu digitalizācijai komercdarbībā” | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 73fd5fb8 |
| 40203360721 | 2025-06-02 | 9800 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ANM 2.2.1.2.i. investīcija "Atbalsts procesu digitalizācijai komercdarbībā" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 5f751b33 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92927430 | 40203360721 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2024-04-12 | 2024-04-12 11:54:54 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2063886 | 34524390 | 40203360721 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-06-07 23:02:40.068 |
| 1462622 | 32245365 | 40203360721 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2021-11-16 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-03-28 18:07:02.548 |
| 1864895 | 33385393 | 40203360721 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-05-03 20:07:07.607 |
| 2122427 | 35115078 | 40203360721 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-02-25 21:01:40.042 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1462622 | 32245365 | 29694 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 14020 | 15674 | 0 | 13034 | 0 | 1441 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1199 | 0 | 1199 | NULL | 0 | 1199 |
| 1864895 | 33385393 | 22226 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 15812 | 6414 | 0 | 4854 | 0 | 4777 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -3217 | 0 | -3217 | NULL | 0 | -3217 |
| 2063886 | 34524390 | 29006 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 12044 | 16962 | 0 | 12923 | 0 | 6265 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2226 | 0 | -2226 | NULL | 0 | -2226 |
| 2122427 | 35115078 | 386653 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 132147 | 254506 | 0 | 28054 | 3267 | 13710 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 216009 | 1505 | 214504 | NULL | 0 | 214504 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1462622 | 32245365 | 361 | 0 | 6472 | 2664 | 9497 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9497 | NULL | 8198 | 0 | 0 | 1299 | 9497 |
| 1864895 | 33385393 | 581 | 0 | 6144 | 1807 | 8532 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8532 | NULL | 10450 | 0 | 0 | -1918 | 8532 |
| 2063886 | 34524390 | 712 | 0 | 7933 | 1332 | 9977 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9977 | NULL | 11721 | 0 | 0 | -1744 | 9977 |
| 2122427 | 35115078 | 22874 | 0 | 156268 | 22480 | 201622 | 0 | 180486 | 0 | 180486 | 382108 | NULL | 171648 | 0 | 0 | 210460 | 382108 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203360721 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Animas" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7020 | 038550 | Praulienas pag. | 8.94 | 1.76 | 1.31 | 2 |
| 40203360721 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Animas" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5819 | 038550 | Praulienas pag. | 5.33 | 1.49 | 1.56 | 1 |
| 40203360721 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Animas" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5819 | 038550 | Praulienas pag. | 4.07 | 2.09 | 1.68 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203360721 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Animas" | ir | 15.08.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203360721 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Animas" | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Kaktiņi", Vecsaikava, Praulienas pag., Madonas nov., LV-4825.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 386 653 EUR, un peļņa bija 214 504 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,17 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,04.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 3,80, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 8 940 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 760 EUR un VSAOI 1 310 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas · Madonas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 07-11-2026