SIA "Medical ambulance" (reģ. Nr. 40203363978) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-12-01. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 155 467 EUR, peļņa 7 183 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 1,21 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Vispārējās ārstu prakses
| Reģistrācijas Nr. | 40203363978 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-12-01 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV43ZZZ40203363978 |
| Juridiskā adrese | Andreja Saharova iela 16, Rīga, LV-1021 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 155 467 EUR | 7 183 EUR | 16 518 EUR | 3 |
| 2024 | 148 963 EUR | -2 991 EUR | 11 204 EUR | 3 |
| 2023 | 134 128 EUR | -7 744 EUR | 26 163 EUR | 3 |
| 2022 | 186 864 EUR | 4 637 EUR | 14 751 EUR | 3 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 12.2 | 3.87 | 8.33 | 3 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 12.51 | 4.17 | 8.34 | 3 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 12.13 | 4.04 | 8.08 | 3 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 10.63 | 3.55 | 7.08 | 3 |
| 2024 | 59.90 | 23.11 | 36.78 | 3 |
| 2023 | 44.26 | 16.38 | 27.87 | 3 |
| 2022 | 66.21 | 24.56 | 41.64 | 3 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 2 715.04 | ~ 1 950.57 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 2 718.29 | ~ 1 952.74 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 2 633.55 | ~ 1 896.24 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 2 307.62 | ~ 1 668.71 |
| 2024 | 2 996.97 | ~ 2 115.37 |
| 2023 | 2 270.95 | ~ 1 615.03 |
| 2022 | 3 392.98 | ~ 2 388.28 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (36.78 * 1000) / 0.3409 ) / 3 / 12 = 2 996.97 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 2 996.97 * 0.105 = 314.68 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 0.00 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 21.14%): (2 996.97 - 314.68 - 0.00) * 0.2114 ≈ 566.92 EUR
4. Neto alga: 2 996.97 - 314.68 - 566.92 = ~ 2 115.37 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 155 467 EUR | 148 963 EUR | 134 128 EUR | 186 864 EUR |
| Bruto peļņa | 16 442 EUR | 14 453 EUR | 6 119 EUR | 11 019 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 7 183 EUR | -2 991 EUR | -7 744 EUR | 4 637 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 7 183 EUR | -2 991 EUR | -7 744 EUR | 4 637 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 16 518 EUR | 11 204 EUR | 26 163 EUR | 14 751 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 15 301 EUR | 11 204 EUR | 26 163 EUR | 14 751 EUR |
| Pašu kapitāls | 3 884 EUR | -3 298 EUR | -307 EUR | 7 437 EUR |
| Īstermiņa saistības | 12 634 EUR | 14 502 EUR | 26 470 EUR | 7 314 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,21 | 0,77 | 0,99 | 2,02 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,21 | 0,77 | 0,99 | 2,02 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
4,62 % | -2,01 % | -5,77 % | 2,48 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
43,49 % | -26,70 % | -29,60 % | 31,44 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
184,94 % | 90,69 % | 2 522,48 % | 62,35 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
3,25 | -4,40 | -86,22 | 0,98 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
9,41 | 13,30 | 5,13 | 12,67 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
184,94 % | 90,69 % | 2 522,48 % | 62,35 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
11,19 | 11,88 | 4,17 | 14,83 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Medical ambulance" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas spēj segt saistības, taču darbojas ar minimālu finanšu rezervi.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "Veselības centru apvienība" | 71 784 457 | -2 672 735 | -3,7 % | 1 892 | 37 941 | 1 510 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "VESELĪBAS CENTRS 4" | 34 253 894 | 4 679 540 | 13,7 % | 715 | 47 908 | 1 633 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Medicīnas sabiedrība "ARS"" | 27 320 615 | 1 856 415 | 6,8 % | 565 | 48 355 | 1 646 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Dziedniecība" | 18 216 233 | 1 926 851 | 10,6 % | 709 | 25 693 | 1 126 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Rīgas veselības centrs" | 12 301 458 | 10 407 | 0,1 % | 442 | 27 831 | 1 404 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Bauskas slimnīca" | 6 617 749 | -246 980 | -3,7 % | 247 | 26 793 | 1 377 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "JELGAVAS KLĪNIKA" | 6 270 637 | 184 734 | 2,9 % | 254 | 24 688 | 1 621 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "VESELĪBAS CENTRS "BIĶERNIEKI"" | 3 807 726 | 44 238 | 1,2 % | 111 | 34 304 | 1 729 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "DR. SOLOMATINA ACU REHABILITĀCIJAS UN REDZES KOREKCIJAS CENTRS" | 3 726 290 | -48 443 | -1,3 % | 63 | 59 147 | 2 090 (2026 Q3) |
| 10 | Valsts SIA "Iekšlietu ministrijas poliklīnika" | 3 310 500 | 2 251 | 0,1 % | 115 | 28 787 | 1 659 (2026 Q3) |
| 311 | SIA "Medical ambulance" (šis uzņēmums) | 155 467 | 7 183 | 4,6 % | 3 | 51 822 | 2 715 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203363978 | LV43ZZZ40203363978 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Medical ambulance" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Medical ambulance | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-12-01 | NULL | Rīga, Andreja Saharova iela 16 | 1021 | 101815014 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11161307 | 40203363978 | 2021-11-12 | 2021-12-01 20:04:24 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92832565 | 40203363978 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2021-12-01 | 2021-12-01 20:07:36 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1465501 | 32269230 | 40203363978 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2021-12-01 | 2022-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2023-03-31 20:06:48.246 |
| 2154077 | 35198553 | 40203363978 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2026-03-25 17:09:20.449 |
| 1850084 | 33322059 | 40203363978 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2024-04-16 19:06:59.151 |
| 1970655 | 34182377 | 40203363978 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2025-03-19 19:00:54.899 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1465501 | 32269230 | 186864 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 175845 | 11019 | 0 | 6316 | 0 | 66 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4637 | 0 | 4637 | NULL | 0 | 4637 |
| 1850084 | 33322059 | 134128 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 128009 | 6119 | 0 | 12964 | 0 | 899 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -7744 | 0 | -7744 | NULL | 0 | -7744 |
| 1970655 | 34182377 | 148963 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 134510 | 14453 | 209 | 16591 | 0 | 644 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2991 | 0 | -2991 | NULL | 0 | -2991 |
| 2154077 | 35198553 | 155467 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 139025 | 16442 | 237 | 6113 | 0 | 2909 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 7183 | 0 | 7183 | NULL | 0 | 7183 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1465501 | 32269230 | 1983 | 0 | 12768 | 0 | 14751 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14751 | NULL | 7314 | 0 | 0 | 7437 | 14751 |
| 1850084 | 33322059 | 14475 | 0 | 11688 | 0 | 26163 | 0 | 0 | 0 | 0 | 26163 | NULL | 26470 | 0 | 0 | -307 | 26163 |
| 1970655 | 34182377 | 1388 | 0 | 9816 | 0 | 11204 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11204 | NULL | 14502 | 0 | 0 | -3298 | 11204 |
| 2154077 | 35198553 | 3482 | 0 | 11819 | 0 | 15301 | 0 | 1217 | 0 | 1217 | 16518 | NULL | 12634 | 0 | 0 | 3884 | 16518 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203363978 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Medical ambulance" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8621 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 59.90 | 23.11 | 36.78 | 3 |
| 40203363978 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Medical ambulance" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8621 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 44.26 | 16.38 | 27.87 | 3 |
| 40203363978 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Medical ambulance" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8621 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 66.21 | 24.56 | 41.64 | 3 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203363978 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Medical ambulance" | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Andreja Saharova iela 16, Rīga, LV-1021.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 155 467 EUR, un peļņa bija 7 183 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,21 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,21.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 11,19, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 2 996.97 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 2 115.37 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 59 900 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 23 110 EUR un VSAOI 36 780 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Vispārējās ārstu prakses.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Vispārējās ārstu prakses · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026