SIA "Dz78" (reģ. Nr. 40203364066) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-12-02. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 853 673 EUR, peļņa 271 726 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 1,59 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203364066 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-12-02 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV92ZZZ40203364066 |
| Juridiskā adrese | Krišjāņa Valdemāra iela 37A - 12, Rīga, LV-1010 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-01
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 853 673 EUR | 271 726 EUR | 10 955 518 EUR | 1 |
| 2024 | 387 724 EUR | -51 653 EUR | 10 880 356 EUR | 1 |
| 2023 | 0 EUR | -205 EUR | 2 610 EUR | 0 |
| 2022 | 0 EUR | -50 EUR | 2 815 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 35.32 | 0.54 | 0.7 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 33.02 | 0.53 | 0.69 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 31.90 | 0.51 | 0.67 | 1 |
| 2024 | 50.52 | 0.44 | 0.63 | 0 |
| 2023 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 853 673 EUR | 387 724 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 583 302 EUR | 276 955 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 271 726 EUR | -51 653 EUR | -155 EUR | 0 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 50 EUR | 50 EUR |
| Tīrā peļņa | 271 726 EUR | -51 653 EUR | -205 EUR | -50 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 10 955 518 EUR | 10 880 356 EUR | 2 610 EUR | 2 815 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 424 712 EUR | 223 450 EUR | 2 610 EUR | 2 815 EUR |
| Pašu kapitāls | 7 321 558 EUR | 7 049 832 EUR | 2 545 EUR | 2 750 EUR |
| Īstermiņa saistības | 267 799 EUR | 269 363 EUR | 65 EUR | 65 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 3 366 161 EUR | 3 561 161 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,59 | 0,83 | 40,15 | 43,31 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,59 | 0,83 | 40,15 | 43,31 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
31,83 % | -13,32 % | — | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
2,48 % | -0,47 % | -7,85 % | -1,78 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
3,71 % | -0,73 % | -8,06 % | -1,82 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,50 | 0,54 | 0,03 | 0,02 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
2,61 | 0,74 | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,08 | 0,04 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
4,12 % | 1,37 % | -6,09 % | 0,00 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
1,63 | 1,40 | 17,79 | 19,30 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Dz78" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas demonstrē stabilu maksātspēju un spēju laikus segt īstermiņa saistības.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Aktīvu atdeve ir apmierinošā līmenī.
Ieguldījumi pagaidām negūst pietiekamu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Arī ieguldītā kapitāla atdeve ir zema, kas liecina par neefektīvu kapitāla izmantošanu.
Procentu seguma līmenis ir viduvējs, prasot piesardzīgu finanšu plānošanu.
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Plesko Real Estate" | 46 277 349 | 12 146 545 | 26,2 % | 0 | — | — |
| 2 | "RIGABURGER" SIA | 32 287 926 | 1 954 988 | 6,1 % | 18 | 1 793 774 | 2 668 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "Rīgas nami" | 28 420 602 | 94 349 | 0,3 % | 509 | 55 836 | 1 405 (2026 Q2) |
| 4 | SIA "M257" | 25 736 015 | 27 131 381 | 105,4 % | 0 | — | — |
| 5 | SIA "DELTA PROPERTY" | 25 722 065 | 19 736 414 | 76,7 % | 0 | — | — |
| 6 | SIA "TAV Latvia" | 19 145 910 | 1 239 929 | 6,5 % | 8 | 2 393 239 | 4 759 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "MV HOTELS" | 17 876 737 | 2 733 779 | 15,3 % | 7 | 2 553 820 | 1 961 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "TIRDZNIECĪBAS CENTRS PLESKODĀLE" | 16 215 270 | 13 026 995 | 80,3 % | 9 | 1 801 697 | 6 673 (2026 Q2) |
| 9 | SIA "EfTEN Plaza" | 13 969 787 | 4 721 714 | 33,8 % | 1 | 13 969 787 | *** |
| 10 | LSREF3 Riga Plaza SIA | 13 270 556 | 4 672 106 | 35,2 % | 1 | 13 270 556 | *** |
| 325 | SIA "Dz78" (šis uzņēmums) | 853 673 | 271 726 | 31,8 % | 1 | 853 673 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203364066 | LV92ZZZ40203364066 | SIA "Dz78" | SIA | Dz78 | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-12-02 | NULL | Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 37A - 12 | 1010 | 118190822 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11161927 | 40203364066 | 2021-09-13 | 2021-12-02 10:08:17 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40203364066 | 2024-08-07 | SIA "TCS26" |
[reorganizations]
| ID | Reorg.Kods | Reorg.Veids | Sākotnējais | Pārņēmējs | Reģistrēts |
|---|---|---|---|---|---|
| 90016959 | ACQUISITION | Apvienošanas ceļā pievienota pie | 40203242104 | 40203364066 | 2024-08-07 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92934656 | 40203364066 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 5604248 | EUR | 2024-08-07 | 2024-08-07 10:22:02 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1454738 | 32188210 | 40203364066 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2021-12-02 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-03-13 19:01:38.199 |
| 1883901 | 33455677 | 40203364066 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-05-22 21:07:10.552 |
| 1991806 | 34304501 | 40203364066 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-04-29 21:01:38.625 |
| 2225191 | 35342921 | 40203364066 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-07 18:00:33.368 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1454738 | 32188210 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 50 | -50 | NULL | 0 | -50 |
| 1883901 | 33455677 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 50 | 0 | 105 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -155 | 50 | -205 | NULL | 0 | -205 |
| 1991806 | 34304501 | 387724 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 110769 | 276955 | 0 | 11619 | 0 | 130144 | 0 | 0 | 9657 | 0 | 196502 | NULL | NULL | -51653 | 0 | -51653 | NULL | 0 | -51653 |
| 2225191 | 35342921 | 853673 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 270371 | 583302 | 0 | 14398 | 0 | 129206 | 0 | 0 | 783 | 0 | 168755 | NULL | NULL | 271726 | 0 | 271726 | NULL | 0 | 271726 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1454738 | 32188210 | 2815 | 0 | 0 | 0 | 2815 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2815 | NULL | 65 | 0 | 0 | 2750 | 2815 |
| 1883901 | 33455677 | 2610 | 0 | 0 | 0 | 2610 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2610 | NULL | 65 | 0 | 0 | 2545 | 2610 |
| 1991806 | 34304501 | 157193 | 0 | 66257 | 0 | 223450 | 0 | 7000000 | 3656906 | 10656906 | 10880356 | NULL | 269363 | 3561161 | 0 | 7049832 | 10880356 |
| 2225191 | 35342921 | 379182 | 0 | 45530 | 0 | 424712 | 0 | 7000000 | 3530806 | 10530806 | 10955518 | NULL | 267799 | 3366161 | 0 | 7321558 | 10955518 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203364066 | SIA "Dz78" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 50.52 | 0.44 | 0.63 | 0 |
| 40203364066 | SIA "Dz78" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203364066 | SIA "Dz78" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203364066 | SIA "Dz78" | ir | 07.05.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203364066 | SIA "Dz78" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Krišjāņa Valdemāra iela 37A - 12, Rīga, LV-1010.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 853 673 EUR, un peļņa bija 271 726 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA "TCS26"".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,59 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,59.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1,63, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 50 520 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 440 EUR un VSAOI 630 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana.
Lapas ģenerēšanas datums: 01-09-2026