Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Cella investment 1"

SIA "Cella investment 1" (reģ. Nr. 40203365729) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-12-09. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 695 522 EUR, peļņa 3 060 284 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 0,43 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana

Reģistrācijas Nr.40203365729
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2021-12-09
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV05ZZZ40203365729
Juridiskā adrese Grenču iela 5, Rīga, LV-1029

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 695 522 EUR 3 060 284 EUR 28 510 226 EUR 2
2024 0 EUR 3 271 707 EUR 24 319 776 EUR 3
2023 0 EUR -239 468 EUR 7 895 832 EUR 3
2022 0 EUR -32 958 EUR 1 733 685 EUR 0

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 85.11 0.05 0.07 2
2026. gada 2. ceturksnis 77.69 0.03 0.04 1
2026. gada 1. ceturksnis 26.10 0.06 0.08 1
2025. gada 4. ceturksnis 54.63 0.03 0.04 2
2024 -113.73 0.23 2.60 4
2023 -47.74 0.05 0.08 1
2022 -0.95 0.00 0.00 0

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis *** ***
2026. gada 2. ceturksnis *** ***
2026. gada 1. ceturksnis *** ***
2025. gada 4. ceturksnis *** ***
2024 158.89 ~ 142.21
2023 *** ***
2022 — —

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:

( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši

( (2.6 * 1000) / 0.3409 ) / 4 / 12 = 158.89 EUR


Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:

1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 158.89 * 0.105 = 16.68 EUR

2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 500.00 EUR

3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (158.89 - 16.68 - 500.00) * 0.2 ≈ 0.00 EUR

4. Neto alga: 158.89 - 16.68 - 0.00 = ~ 142.21 EUR

* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022
Neto apgrozījums 695 522 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Bruto peļņa 572 732 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 3 060 284 EUR 3 274 360 EUR -205 060 EUR -32 958 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 2 653 EUR 34 408 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 3 060 284 EUR 3 271 707 EUR -239 468 EUR -32 958 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022
Aktīvi kopā 28 510 226 EUR 24 319 776 EUR 7 895 832 EUR 1 733 685 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 466 043 EUR 269 662 EUR 47 496 EUR 19 631 EUR
Pašu kapitāls 8 388 370 EUR 5 328 087 EUR 2 056 362 EUR -30 158 EUR
Īstermiņa saistības 1 081 361 EUR 3 694 023 EUR 5 839 470 EUR 1 763 843 EUR
Ilgtermiņa saistības 19 040 495 EUR 15 297 666 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

4 sadaļas 11 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs Nodokļu maksājumi: kritums PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Saistītie uzņēmumi un izmaiņas1Dalībnieki (jur.): 1
Dalībnieki (jur.): 1

Mātes uzņēmumi / dalībnieki

  • UAB "ME HOLDING NT" (ārvalstu) 100 % no 2026-05-14

Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.

ES fondu projekti296 689 € līgumos

Kā izpildītājam projektos (2, 96 689 €)

  • 69 000 €
    Atbalsts jaunu produktu un pakalpojumu ieviešanai uzņēmējdarbībā Enerģētikas un transporta kompetences centra ietvaros · SIA "ETKC"
  • 27 689 €
    Inovatīvu produktu un tehnoloģiju izstrāde Farmācijas, biomedicīnas un medicīnas tehnoloģiju kompetences centra ietvaros · SIA "Farmācijas, biomedicīnas un medicīnas tehnoloģiju Kompetences centrs"

Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.

Būvkomersanta reģistrs7Aktīvs

Ieņēmumi būvniecībā un nodarbinātie

  • 20250,00 €
  • 20240,00 €
  • 20230,00 €

Statusa vēsture · reģ. Nr. 18216

  • Informatīvs 2025-01-15
  • Informatīvs 2023-10-30
  • Informatīvs 2023-10-26
  • Aktīvs 2023-08-25

Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.

Vides atļaujas un licences11 spēkā
  • C kategorijas piesārņojošas darbības reģistrācija Nr. AP25IC0010 Darbība reģistrēta
    no 2025-01-08 · Sadedzināšanas iekārtas

A un B kategorijas atļauja ir nepieciešama piesārņojošām darbībām ar lielāko ietekmi, C kategorijā pietiek ar reģistrāciju. Atļauja pati par sevi nav pārkāpums — tā nozīmē, ka darbība ir uzraudzīta. Avots: VVD izsniegtās atļaujas un licences.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 398. no 5 977

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125, 625 un 3 125 vietas augstāk vai zemāk.

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
0,43 0,07 0,01 0,01
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,43 0,07 0,01 0,01
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
440,00 % — — —
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
10,73 % 13,45 % -3,03 % -1,90 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
36,48 % 61,40 % -11,65 % 109,28 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
2,40 3,56 2,84 -58,49
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
5,63 6,81 -0,51 -1,56
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,02 0,00 0,00 0,00
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
13,57 % 18,61 % -3,35 % 66,60 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
0,84 0,69 -0,18 -0,78

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Cella investment 1" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Kapitāla efektivitāte ir līdzsvarota.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 6820)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 5977 uzņēmumi 398. vieta pēc apgrozījuma 33. vieta pēc peļņas Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "J.L.Invest"50 119 4981 282 7162,6 %68 353 2501 447 (2026 Q3)
2SIA "Plesko Real Estate"46 277 34912 146 54526,2 %0——
3"RIGABURGER" SIA32 287 9261 954 9886,1 %181 793 7742 902 (2026 Q3)
4SIA "Rīgas nami"28 420 60294 3490,3 %51854 8661 488 (2026 Q3)
5SIA "M257"25 736 01527 131 381105,4 %0——
6SIA "DELTA PROPERTY"25 722 06519 736 41476,7 %0——
7SIA "TAV Latvia"19 145 9101 239 9296,5 %82 393 2393 527 (2026 Q3)
8SIA "MV HOTELS"17 876 7372 733 77915,3 %72 553 8201 972 (2026 Q3)
9SIA "TIRDZNIECĪBAS CENTRS PLESKODĀLE"16 215 27013 026 99580,3 %91 801 6973 616 (2026 Q3)
10SIA "TN Promotion"15 141 570252 5701,7 %35 047 1901 102 (2026 Q3)
398SIA "Cella investment 1" (šis uzņēmums)695 5223 060 284440,0 %2347 761***
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-15). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Cella investment 1"
6820 Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203365729 LV05ZZZ40203365729 SIA "Cella investment 1" SIA Cella investment 1 NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2021-12-09 NULL Rīga, Grenču iela 5 1029 101892030 0 100003003 0001000 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
11176099 40203365729 2021-11-11 2021-12-08 14:50:56

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92920339 40203365729 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2302800 EUR 2023-12-28 2023-12-28 14:39:20

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
1927115 33582899 40203365729 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 3 ONES EUR 2024-06-12 19:02:48.566
2232291 35358309 40203365729 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 2 ONES EUR 2026-05-13 17:00:08.993
1773505 32685556 40203365729 DokGPv1 UGP 2022 2021-12-09 2022-12-31 0 ONES EUR 2023-08-07 19:00:29.085
2070382 34540251 40203365729 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 3 ONES EUR 2025-06-10 05:01:37.718

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1773505 32685556 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 8331 8536 0 3217 0 0 0 0 12874 NULL NULL -32958 0 -32958 NULL 0 -32958
1927115 33582899 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 32100 21396 0 15457 0 0 0 0 136107 NULL NULL -205060 34408 -239468 NULL 0 -239468
2070382 34540251 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 15825 57916 4006743 95006 0 0 0 0 563636 NULL NULL 3274360 2653 3271707 NULL 0 3271707
2232291 35358309 695522 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 122790 572732 62776 53895 3271118 5297 0 0 0 0 661598 NULL NULL 3060284 0 3060284 NULL 0 3060284

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1773505 32685556 4074 0 15557 0 19631 0 1714054 0 1714054 1733685 NULL 1763843 0 0 -30158 1733685
1927115 33582899 13643 0 33853 0 47496 0 7848336 0 7848336 7895832 NULL 5839470 0 0 2056362 7895832
2070382 34540251 86826 0 182505 331 269662 0 24050114 0 24050114 24319776 NULL 3694023 15297666 0 5328087 24319776
2232291 35358309 316119 0 149924 0 466043 0 28044183 0 28044183 28510226 NULL 1081361 19040495 0 8388370 28510226

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203365729 SIA "Cella investment 1" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 6820 044420 Stopiņu pag. -113.73 0.23 2.60 4
40203365729 SIA "Cella investment 1" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4110 044420 Stopiņu pag. -47.74 0.05 0.08 1
40203365729 SIA "Cella investment 1" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4110 044420 Stopiņu pag. -0.95 0.00 0.00 0

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40203365729 SIA "Cella investment 1" ir 22.04.2022 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203365729 SIA "Cella investment 1" B Jāuzlabo saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Cella investment 1" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Grenču iela 5, Rīga, LV-1029.

Kāds bija SIA "Cella investment 1" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 695 522 EUR, un peļņa bija 3 060 284 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Cella investment 1" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.

Kāds ir SIA "Cella investment 1" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,43 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,43.

Kāds ir SIA "Cella investment 1" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,84, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "Cella investment 1" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāda ir vidējā alga uzņēmumā SIA "Cella investment 1"?

Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 158.89 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 142.21 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.

Kāds ir SIA "Cella investment 1" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "Cella investment 1" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana — Rīga

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana · Rīga — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026