SIA "Reich Montage" (reģ. Nr. 40203365979) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-12-10. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 10 442 091 EUR, peļņa 92 817 EUR, darbinieku skaits: 177. Kopējais likviditātes koeficients: 2,22 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Ražošanas iekārtu un ierīču uzstādīšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203365979 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-12-10 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV45ZZZ40203365979 |
| Juridiskā adrese | Pupuķu iela 9 - 20, Rīga, LV-1076 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10 442 091 EUR | 92 817 EUR | 1 774 085 EUR | 177 |
| 2024 | 9 886 264 EUR | 110 059 EUR | 1 679 246 EUR | 175 |
| 2023 | 4 655 099 EUR | -259 662 EUR | 1 047 930 EUR | 129 |
| 2022 | 430 500 EUR | -99 429 EUR | 134 579 EUR | 8 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 490.47 | 83.29 | 394.65 | 143 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 416.52 | 95.09 | 332.79 | 161 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 688.36 | 241.06 | 453.26 | 178 |
| 2024 | 1 994.35 | 725.97 | 1 322.02 | 172 |
| 2023 | 837.24 | 317.45 | 578.06 | 81 |
| 2022 | 97.35 | 37.50 | 64.48 | 8 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 2 698.53 | ~ 1 939.56 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 2 021.14 | ~ 1 487.89 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 2 489.88 | ~ 1 790.24 |
| 2024 | 1 878.89 | ~ 1 344.85 |
| 2023 | 1 744.53 | ~ 1 253.35 |
| 2022 | 1 970.27 | ~ 1 407.82 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (1322.02 * 1000) / 0.3409 ) / 172 / 12 = 1 878.89 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 878.89 * 0.105 = 197.28 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 0.00 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20.03%): (1 878.89 - 197.28 - 0.00) * 0.2003 ≈ 336.76 EUR
4. Neto alga: 1 878.89 - 197.28 - 336.76 = ~ 1 344.85 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 10 442 091 EUR | 9 886 264 EUR | 4 655 099 EUR | 430 500 EUR |
| Bruto peļņa | 808 129 EUR | 849 923 EUR | 390 019 EUR | 6 363 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 108 292 EUR | 132 836 EUR | -259 411 EUR | -99 429 EUR |
| UIN nodoklis | 15 475 EUR | 22 777 EUR | 251 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 92 817 EUR | 110 059 EUR | -259 662 EUR | -99 429 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 1 774 085 EUR | 1 679 246 EUR | 1 047 930 EUR | 134 579 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 1 725 926 EUR | 1 638 295 EUR | 1 031 728 EUR | 128 155 EUR |
| Pašu kapitāls | -153 415 EUR | -246 232 EUR | -356 291 EUR | -96 629 EUR |
| Īstermiņa saistības | 778 618 EUR | 836 477 EUR | 1 404 221 EUR | 231 106 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 1 148 882 EUR | 1 089 001 EUR | 0 EUR | 102 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
2,22 | 1,96 | 0,73 | 0,55 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
2,22 | 1,96 | 0,71 | 0,55 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
0,89 % | 1,11 % | -5,58 % | -23,10 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
5,23 % | 6,55 % | -24,78 % | -73,88 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-60,50 % | -44,70 % | 72,88 % | 102,90 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-12,56 | -7,82 | -3,94 | -2,39 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
2,81 | 2,46 | -9 976,35 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
5,89 | 5,89 | 4,44 | 3,20 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
16,89 % | 26,56 % | 72,80 % | 103,01 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
6,44 | 6,45 | 3,01 | -0,44 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Reich Montage" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tas demonstrē stabilu maksātspēju un spēju laikus segt īstermiņa saistības.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Procentu seguma līmenis ir viduvējs, prasot piesardzīgu finanšu plānošanu.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA Reich Montage (šis uzņēmums) | 10 442 091 | 92 817 | 0,9 % | 143 | 73 022 | 2 699 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "MRK Serviss" | 6 829 640 | 1 204 365 | 17,6 % | 33 | 206 959 | 2 521 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "TDpower" | 6 277 114 | 2 514 309 | 40,1 % | 31 | 202 488 | 4 351 (2026 Q2) |
| 4 | SIA "ROHE LATVIJĀ" | 4 429 691 | -68 542 | -1,5 % | 29 | 152 748 | 2 611 (2026 Q2) |
| 5 | SIA zinātniski tehniskā firma "LĀSMA" | 4 261 144 | 49 257 | 1,2 % | 31 | 137 456 | 2 206 (2026 Q2) |
| 6 | SIA "Terko" | 3 374 521 | -195 280 | -5,8 % | 2 | 1 687 261 | — |
| 7 | SIA A.I. International | 2 892 694 | 342 228 | 11,8 % | 55 | 52 594 | 1 497 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "ML Technical Solutions" | 2 765 542 | 436 839 | 15,8 % | 30 | 92 185 | 2 662 (2026 Q2) |
| 9 | SIA ERCON Services | 2 483 024 | 181 613 | 7,3 % | 28 | 88 679 | 2 443 (2026 Q2) |
| 10 | SIA "Robologic" | 2 393 851 | 3 203 | 0,1 % | 26 | 92 071 | 1 755 (2026 Q2) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203365979 | LV45ZZZ40203365979 | SIA Reich Montage | SIA | Reich Montage | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-12-10 | NULL | Rīga, Pupuķu iela 9 - 20 | 1076 | 119186641 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11180273 | 40203365979 | 2021-12-06 | 2021-12-10 09:09:03 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40203365979 | 2022-07-01 | SIA Lamontini |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92833819 | 40203365979 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2021-12-10 | 2021-12-10 09:13:58 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1758509 | 32541204 | 40203365979 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2021-12-10 | 2022-12-31 | 8 | ONES | EUR | 2023-06-05 03:18:57.563 |
| 1907592 | 33522176 | 40203365979 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 129 | ONES | EUR | 2024-06-01 03:05:28.866 |
| 2078208 | 34595596 | 40203365979 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 175 | ONES | EUR | 2025-07-01 19:00:32.566 |
| 2344812 | 35554967 | 40203365979 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 177 | ONES | EUR | 2026-06-27 17:00:44.728 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1758509 | 32541204 | 430500 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 424137 | 6363 | 0 | 105880 | 6840 | 6752 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -99429 | 0 | -99429 | NULL | 0 | -99429 |
| 1907592 | 33522176 | 4655099 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4265080 | 390019 | 0 | 572664 | 13192 | 89932 | 0 | 0 | 0 | 0 | 26 | NULL | NULL | -259411 | 251 | -259662 | NULL | 0 | -259662 |
| 2078208 | 34595596 | 9886264 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 9036341 | 849923 | 2518 | 615348 | 0 | 8233 | 0 | 0 | 0 | 0 | 90988 | NULL | NULL | 132836 | 22777 | 110059 | NULL | 0 | 110059 |
| 2344812 | 35554967 | 10442091 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 9633962 | 808129 | 892 | 627054 | 0 | 12005 | 0 | 0 | 0 | 0 | 59886 | NULL | NULL | 108292 | 15475 | 92817 | NULL | 0 | 92817 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1758509 | 32541204 | 61423 | 0 | 65696 | 1036 | 128155 | 0 | 6424 | 0 | 6424 | 134579 | NULL | 231106 | 102 | 0 | -96629 | 134579 |
| 1907592 | 33522176 | 153645 | 0 | 846232 | 31851 | 1031728 | 0 | 16202 | 0 | 16202 | 1047930 | NULL | 1404221 | 0 | 0 | -356291 | 1047930 |
| 2078208 | 34595596 | 522014 | 0 | 1115708 | 573 | 1638295 | 0 | 15071 | 25880 | 40951 | 1679246 | NULL | 836477 | 1089001 | 0 | -246232 | 1679246 |
| 2344812 | 35554967 | 152472 | 0 | 1572691 | 763 | 1725926 | 0 | 10479 | 37680 | 48159 | 1774085 | NULL | 778618 | 1148882 | 0 | -153415 | 1774085 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203365979 | SIA Reich Montage | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3320 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 1 994.35 | 725.97 | 1 322.02 | 172 |
| 40203365979 | SIA Reich Montage | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3320 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 837.24 | 317.45 | 578.06 | 81 |
| 40203365979 | SIA Reich Montage | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3320 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 97.35 | 37.50 | 64.48 | 8 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203365979 | SIA Reich Montage | ir | 24.08.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203365979 | SIA Reich Montage | A | Laba saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Pupuķu iela 9 - 20, Rīga, LV-1076.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 10 442 091 EUR, un peļņa bija 92 817 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 177 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA Lamontini".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 2,22 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,22.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 6,44, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 878.89 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 1 344.85 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 1 994 350 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 725 970 EUR un VSAOI 1 322 020 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Ražošanas iekārtu un ierīču uzstādīšana.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-09-2026