SIA "Leadership Development Consulting" (reģ. Nr. 40203370039) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-12-30. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 2 460 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 2 460,26 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas
| Reģistrācijas Nr. | 40203370039 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-12-30 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV35ZZZ40203370039 |
| Juridiskā adrese | "Kalnieši", Lizuma pag., Gulbenes nov., LV-4425 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 EUR | -2 460 EUR | 103 794 EUR | 1 |
| 2024 | 64 393 EUR | 31 254 EUR | 107 597 EUR | 1 |
| 2023 | 69 510 EUR | 36 120 EUR | 84 018 EUR | 1 |
| 2022 | 73 819 EUR | 48 380 EUR | 53 297 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | -0.04 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | -0.03 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | -0.01 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | -0.03 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | 24.01 | 2.83 | 4.62 | 1 |
| 2023 | 19.05 | 2.25 | 3.67 | 1 |
| 2022 | 12.99 | 2.69 | 4.38 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 64 393 EUR | 69 510 EUR | 73 819 EUR |
| Bruto peļņa | 0 EUR | 64 393 EUR | 68 620 EUR | 72 893 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -2 135 EUR | 32 004 EUR | 38 120 EUR | 48 380 EUR |
| UIN nodoklis | 325 EUR | 750 EUR | 2 000 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -2 460 EUR | 31 254 EUR | 36 120 EUR | 48 380 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 103 794 EUR | 107 597 EUR | 84 018 EUR | 53 297 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 103 344 EUR | 105 791 EUR | 80 374 EUR | 51 327 EUR |
| Pašu kapitāls | 103 794 EUR | 107 554 EUR | 79 300 EUR | 51 180 EUR |
| Īstermiņa saistības | 0 EUR | 43 EUR | 4 718 EUR | 2 117 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
— | 2 460,26 | 17,04 | 24,25 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
— | 2 460,26 | 17,04 | 24,25 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
— | 48,54 % | 51,96 % | 65,54 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-2,37 % | 29,05 % | 42,99 % | 90,77 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-2,37 % | 29,06 % | 45,55 % | 94,53 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,00 | 0,00 | 0,06 | 0,04 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,60 | 0,83 | 1,39 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-2,06 % | 29,76 % | 48,07 % | 94,53 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
1,50 | 1 053,60 | 10,74 | 15,83 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Leadership Development Consulting" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "SOTA-ONLINE HOLDING" | 33 316 978 | 1 204 995 | 3,6 % | 3 | 11 105 659 | 1 366 (2026 Q3) |
| 2 | SIA Paynt | 12 364 613 | 1 190 195 | 9,6 % | 79 | 156 514 | 4 332 (2026 Q3) |
| 3 | SIA Electronic Commerce Consulting Service | 11 399 197 | 74 088 | 0,6 % | 5 | 2 279 839 | 1 586 (2026 Q3) |
| 4 | AS Eleving Stella | 6 049 653 | -258 638 | -4,3 % | 65 | 93 072 | 4 189 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "ESTONIAN, LATVIAN & LITHUANIAN ENVIRONMENT" | 6 020 043 | 830 430 | 13,8 % | 50 | 120 401 | 3 310 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "LNK PROPERTIES" | 5 791 896 | 4 730 307 | 81,7 % | 12 | 482 658 | 2 116 (2026 Q3) |
| 7 | AS Eleving Vehicle Finance | 5 623 914 | 2 151 725 | 38,3 % | 42 | 133 903 | 4 130 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "GVF Consult" | 5 470 264 | -1 471 404 | -26,9 % | 3 | 1 823 421 | 2 167 (2026 Q3) |
| 9 | Adven Latvia SIA | 4 968 094 | -527 239 | -10,6 % | 49 | 101 390 | 2 485 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "BR Group" | 4 518 831 | 9 473 931 | 209,7 % | 16 | 282 427 | 2 454 (2026 Q3) |
| 2558 | SIA "Leadership Development Consulting" (šis uzņēmums) | 0 | -2 460 | — | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203370039 | LV35ZZZ40203370039 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Leadership Development Consulting" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Leadership Development Consulting | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-12-30 | NULL | Gulbenes nov., Lizuma pag., "Kalnieši" | 4425 | 102950293 | 100015854 | 0 | 0029470 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11223061 | 40203370039 | 2021-12-12 | 2021-12-30 08:12:54 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92886534 | 40203370039 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2023-01-18 | 2023-01-18 14:21:01 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2156796 | 35203885 | 40203370039 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-03-26 17:09:27.056 |
| 1450591 | 32156107 | 40203370039 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2021-12-30 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-03-03 17:05:23.138 |
| 1844706 | 33291555 | 40203370039 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-04-06 19:02:30.694 |
| 1965097 | 34137524 | 40203370039 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-03-03 19:00:59.415 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1450591 | 32156107 | 73819 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 926 | 72893 | 23593 | 920 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 48380 | 0 | 48380 | NULL | 0 | 48380 |
| 1844706 | 33291555 | 69510 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 890 | 68620 | 29606 | 894 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 38120 | 2000 | 36120 | NULL | 0 | 36120 |
| 1965097 | 34137524 | 64393 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 64393 | 31367 | 1022 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 32004 | 750 | 31254 | NULL | 0 | 31254 |
| 2156796 | 35203885 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 1897 | 238 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2135 | 325 | -2460 | NULL | 0 | -2460 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1450591 | 32156107 | 51006 | 0 | 321 | 0 | 51327 | 0 | 1970 | 0 | 1970 | 53297 | NULL | 2117 | 0 | 0 | 51180 | 53297 |
| 1844706 | 33291555 | 80374 | 0 | 0 | 0 | 80374 | 0 | 3644 | 0 | 3644 | 84018 | NULL | 4718 | 0 | 0 | 79300 | 84018 |
| 1965097 | 34137524 | 105430 | 0 | 361 | 0 | 105791 | 0 | 1806 | 0 | 1806 | 107597 | NULL | 43 | 0 | 0 | 107554 | 107597 |
| 2156796 | 35203885 | 103332 | 0 | 12 | 0 | 103344 | 0 | 450 | 0 | 450 | 103794 | NULL | 0 | 0 | 0 | 103794 | 103794 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203370039 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Leadership Development Consulting" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7020 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 24.01 | 2.83 | 4.62 | 1 |
| 40203370039 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Leadership Development Consulting" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7022 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 19.05 | 2.25 | 3.67 | 1 |
| 40203370039 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Leadership Development Consulting" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7022 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 12.99 | 2.69 | 4.38 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203370039 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Leadership Development Consulting" | ir | 16.06.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203370039 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Leadership Development Consulting" | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Kalnieši", Lizuma pag., Gulbenes nov., LV-4425.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 2 460 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 2 460,26 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2 460,26.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1,50, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 24 010 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 2 830 EUR un VSAOI 4 620 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas · Gulbenes novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026